Astrorozbor není o hádání budoucnosti, ale o hlubokém poznání sebe a druhých

Osobní horoskop pro dítě

Hodnocení osobního horoskopu pro dítě

Dobry den, dakujem velmi pekne. Horoskop sa mi paci, je napisany dost obsirne a podrobne, urcite sa budem k nemu vracat. Necham si od Vas vypracovat asi aj horoskop pre mna 🙂 Dakujem. S pozdravom, Ingrid

IngridHodnocení horoskopu pro dítě

Dobrý den, moc děkuji za rozbory. Sedí to 🙂 za děti obzvlášť díky, zase jsem o krok dál vychovávat šťastné a spokojené děti. Alice Jupa

Alice JupaHodnocení horoskopu pro dítě

Dobrý den paní Bittnerová, moc děkuji za horoskop, který jste připravila. Překvapila mi jeho délka, to jsem nečekala. Musím konstatovat, že sedí, to je opravdu můj syn. Ve většině textu ho vidím v povedených variantách, ale samozřejmě není 100% :-). Mějte se hezky Ivana Trávníková

Ivana TrávníkováHodnocení horoskopu pro dítě

Písemný horoskop pro dítě v délce min. 8 stránek jen za 649 Kč (26 EUR). Původní cena 1890 Kč. Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! Zvýhodněná cena platí jen do 22.10.2019!

Proč osobní horoskop pro dítě

Zobrazit ukázku horoskopu >
 • Garance vrácení peněz
  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • Horoskop poradí, jak z dítěte vychovat šťastnou bytost a jak mu porozumět
  Vychovat z dítěte šťastnou osobnost, porozumět mu a podpořit ho, to všichni rodiče neumějí. Stačí přitom poznat jeho charakter, jeho přání, objevit jeho potenciál i směr.
 • Poukáže na možná rizika v souvislosti s jeho osobností a výchovou po jeho dětství i dospělost
  Právě písemný osobní horoskop pro dítě vám může přinést porozumění i společné zážitky. Výsledkem je horoskop, který bude skutečným odrazem osobnosti dítěte po dobu jeho dětství, dospívání i samotné dospělosti.
 • Obsahuje mnoho prospěšných informací
  Rozebírá vědomí, podvědomí, racionalitu, emocionalitu a stránku seberealizace dítěte. Odhaluje vrozené dispozice, potenciál a potřeby po psychologické úrovni. Poukáže na možná rizika v souvislosti s vývojem osobnosti dítěte a výchovou. Součástí horoskopu není nesrozumitelná astrologická terminologie, radix.
 • Pro vypracování je nutné vědět
  Pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu. Horoskop je vhodný i pro děti, které už jsou schopné vnímat, nejdéle však do 14ti let.
 • Délka horoskopu
  Garance v rozmezí 8 – 14 stránek. Průměrná délka horoskopu pro dítě je 9 stránek.
 • Způsob odeslání
  Horoskop vám bude zaslán po obdržení vaší platby a zároveň zaslání dat nutných k vypracování nejdéle do 7 pracovních dnů na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Napsat zprávu >