KONTAKTUJTE MĚ

O mně

Pracuji s klienty z celé České republiky, Slovenska a dalších koutů světa. Moc ráda vypracuji osobní horoskop na míru i pro vás!

Jmenuji se Miroslava Novotná Bittnerová a Astropsychologii (Psychologické astrologii) se aktivně věnuji 20 let. Astropsychologie se nezabývá predikcí (věštěním). Ostatně tím se nezabývám ani já. Mé horoskopy si kladou za cíl rozebrat osobnost klienta v plné jeho šíři a stanovit klady a zápory osobnosti. Cílem každého horoskopu není tedy jen rozebrat klienta, ale i nasměrovat k uvědomění si, na čem by bylo dobré zapracovat. Horoskopy jsou sofistikované, originální, lidsky srozumitelné a můžete si být jistí, že nikdo jiný v ČR takové horoskopy nedělá.

Od roku 1995 jsem vypracovala horoskopy pro více než 4000 lidí z celé České republiky, Slovenska a dalších zemí. Velmi ráda jej vypracuji i pro vás.

Vystupovala jsem v talk show FTV Prima Family. Vypracovala jsem horoskop zpěvačce Ivetě Bartošové a herci Keanu Reeves. Rozebírala jsem i další známé osobnosti v České Republice a zahraničí.

Dále: reportáž Časopis Tina, rozhovor pro zena-in.cz

primafamily_velkehlavicky-tina

Astropsychologii (Psychologické astrologii) se věnuji 20 let a vypracovala jsem přes 4000 horoskopů.

Neváhejte mi zaslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Odpověď očekávejte do 2 pracovních dnů.

Kontaktní formulář

Miroslava Novotná Bittnerová

J.Hory 1510, Kladno 27201, Česká rebuplika

IČ: 75376571

Jsem registrována na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Telefon

(+420) 776 222 282

Neváhejte se na mě obrátit:

po - pa

9:00 - 17:00

Email

info@astrorozbor.cz