ZJISTĚTE, JAK DOSÁHNOUT VAŠEHO ÚSPĚCHU! PŘIDEJTE SE I K OSTATNÍM, KTERÝM POMOHL OSOBNÍ HOROSKOP 

0
horoskopů jsem vypracovala
0
let se věnuji Astropsychologii

O MNĚ

Pracuji s klienty z celé České republiky, Slovenska a dalších koutů světa. Moc ráda vypracuji osobní horoskop na míru i pro vás!

Jmenuji se Miroslava Novotná Bittnerová a Astropsychologii (Psychologické astrologii) se aktivně věnuji 20 let. Astropsychologie se nezabývá predikcí (věštěním). Ostatně tím se nezabývám ani já. Mé horoskopy si kladou za cíl rozebrat osobnost klienta v plné jeho šíři a stanovit klady a zápory osobnosti. Cílem každého horoskopu není tedy jen rozebrat klienta, ale i nasměrovat k uvědomění si, na čem by bylo dobré zapracovat. Horoskopy jsou sofistikované, originální, lidsky srozumitelné a můžete si být jistí, že nikdo jiný v ČR takové horoskopy nedělá.

Od roku 1995 jsem vypracovala horoskopy pro více než 4000 lidí z celé České republiky, Slovenska a dalších zemí. Velmi ráda jej vypracuji i pro vás.

Písemný osobní horoskop v délce min. 8 stránek  jen za 599,- Kč (23 EUR). Původní cena 1890,- Kč. Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! Zvýhodněná cena platí jen do 25.3.2017!

PROČ OSOBNÍ HOROSKOP

Ukázka osobního horoskopu
 • 1

  Garance vrácení peněz

  Podívejte se na mé 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost
 • 2

  Osobní horoskop vás posune k cílům

  Někdy je třeba pro naplnění a úspěch udělat i takové věci, které nemusí na první dojem působit racionálně. Osobní horoskop vám přinese objektivní pohled na vaši osobu, bez toho aniž by vám něco předpovídal. Vše máte ve svých rukách, osobní horoskop vám pomůže odhalit tu skrytou sílu spojenou s vaším charakterem. Pomůže odkrýt skryté rozměry a potenciál vašeho charakteru v celé šíři vaší osobnosti a života, který byste těžko sami odhalovali. Tento potenciál čeká jen na to, abyste ho v sobě probudili a uplatnili i v životě.
 • 3

  Když v životě nevíme kam dál

  Každý se někdy v životě dostane do slepé uličky, ať už ve vztahu nebo v životě, ve kterém není šťastný. Osobní horoskop byl už pro mnohé lidi tím impulzem, jenž jim ukázal směr, inspiroval je a nastartoval cestu k úspěchu a naplnění.
 • 4

  Prověřeno 2 tisíci let

  Rolníci, panovníci, králové, císařové, ale i dávní astronomové se obraceli k tradiční astrologii kvůli důležitým rozhodnutím a radám. Už dávno lidé vypozorovali souvislosti mezi vnějšími okolnostmi, naším jednáním a postavením planet na nebi. Astropsychologie se vyvinula z těchto základů, ale posunula se především k hluboké analýze nás samotných.
 • 5

  Využíváno profesionály

  Astropsychologii využívají mimo jiné i psychologové, personalisté či manažeři jako skvělou metodu poznání charakteru člověka.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Nebo volejte:

(+420) 776 222 282

(po - pa, 9:00 - 17:00)

CO VÁM HOROSKOP PŘINESE

Z jiného úhlu pohledu uvidíte sami sebe. Svou osobnost, psychiku a vše, co k tomu patří. Právě takové osobní poznání prostřednictvím osobního horoskopu vám otevře oči, poskytne řešení, inspiruje vás a napomůže ve zvrácení všeho špatného ve vašem životě.

Přinese poznání, kým skutečně jste a co potřebujete ve všech oblastech života. Zodpoví, čím si sami ubližujete. Odhalí cíle, na kterých byste měli pracovat, pokud usilujete o zlepšení svého života, osobní naplnění a dosažení štěstí ve všech oblastech života. Z tohoto horoskopu nebudete čerpat informace jeden měsíc, ale můžete se jím inspirovat po celý svůj život. Osobní horoskop pro dospělého je vhodný od 15ti let. Nejedná se o prognostiku. Horoskop je psán v Českém jazyce a obdržíte jej do 7 pracovních dnů.

Horoskop si můžete nechat vypracovat nejen pro sebe, ale i pro osoby ve vašem okolí, u kterých vás výše uvedené informace zajímají.

DALŠÍ INFORMACE

 • Dostanete

  hodně jiný osobní horoskop dle moderního pojetí astrologie na míru v délce min. 8 stránek, který je platný po celý váš život. Odhalí vaše vrozené dispozice, skutečné potřeby, skrytý potenciál, přirozené postoje, kladné a záporné návyky, přání a touhy všech částí vašeho charakteru. Pro osobní horoskop se nemusíte nikam trmácet, dostanete jej emailem do 7 pracovních dnů. Horoskop je psán v Českém jazyce a neobsahuje nesrozumitelnou astrologickou terminologii.
 • Jak dlouho horoskop platí

  horoskop je platný po celý život. Nejde v něm o předpovídání budoucnosti, ale o rozbor osobnosti, jejíž potenciál a hranice lze s pomocí Astropsychologie přesně analyzovat.
 • Rozebírá

  vědomí, podvědomí, racionalitu, emocionalitu a stránku seberealizace.
 • Odhaluje

  vaše vrozené dispozice, vybudované návyky, potenciál, potřeby, hodnoty, postoje, priority a přání.
 • Poukáže

  na možné problémy, které si svou povahou a návyky můžete způsobovat a zároveň ukáže, jak se jim nejlépe vyvarovat a na čem je třeba zapracovat.
 • Pro vypracování je nutné vědět

  pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Délka

  garance v rozmezí 8 – 14 stránek. Průměrná délka horoskopu pro dospělého člověka činí 10 stránek.
 • Způsob odeslání

  horoskop vám bude zaslán po obdržení vaší platby a zároveň zaslání dat nutných k vypracování nejdéle do 7 pracovních dnů na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

HODNOCENÍ OSOBNÍHO HOROSKOPU PRO MUŽE

Dobrý den, moc děkuji za Vámi zpracovaný rozbor. Člověk se až lekne, když čte nepovedené varianty jednotlivých okruhů, a vlastně se s nimi dokáže plně ztotožnit. Je třeba na sobě zapracovat takovým způsobem, aby se člověk dopracoval k povedené variantě svého Já. Myslím, že je k tomu třeba velké odvahy, která však za to určitě stojí. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že se mi podaří dopracovat se k tomu, co je v životě mým skutečným posláním. Přeji Vám v životě mnoho úspěchů S přátelským pozdravem Petr Pivoňka

Petr PivoňkaOsobní horoskop pro muže

Děkuji Vám za skvěle odvedenou práci, přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já. :) S pozdravem, Lukáš Mašíček

Lukáš MašíčekOsobní horoskop pro muže

Dobrý den Paní Miroslavo,děkuji za vaši práci ,vážím si času ,který jste tomu věnovala . Popravdě,je tam vlastně úplně všechno ...ano tohle jsem já. Jak pozitivním tak negativním,rád bych a věřte, že bych opravdu rád změnil svůj život Nevím kam patřím ,nemám domov,vztahů se bojím.....problém je v tom ,že nerozumím sám sobě,co chci a kdo jsem. Neustále se podceňuji a vše odkládám ,sem v určitých věcech opravdu ufňukánek,ale jindy si umím jít za svým......neumím se rozhodovat a řešiti situace,odhadnout co je správné a co nikoli,používám logiku snad jen tam kde nemám Moc děkuju ,budu na sobě pracovat S pozdravem, Novotný Roman

Novotný RomanOsobní horoskop pro muže