ASTROROZBOR NENÍ O HÁDÁNÍ BUDOUCNOSTI, ALE O HLUBOKÉM POZNÁNÍ SEBE A OSTATNÍCH

0
horoskopů jsem vypracovala
0
let se věnuji Astropsychologii

OSOBNÍ HOROSKOP PRO DOSPĚLÉHO

Vypracovala jsem horoskopy pro slavné a významné osobnosti z oblasti filmu, hudby, módy, politiky či vysokého managamentu. Vypracovala jsem horoskop například herci Keanu Reeves a dalším.

Dále: Prima Family, Tina, zena-in.cz

Písemný horoskop v délce min. 12 stránek jen za 699,- Kč (28 EUR). Původní cena 1890,- Kč. Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! Zvýhodněná cena platí jen do 22.1.2018!

Proč osobní horoskop

Zobrazit ukázku horoskopu
 • 1

  Garance vrácení peněz

  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • 2

  Nevšední horoskop vám otevře oči a poskytne řešení

  Z jiného úhlu pohledu uvidíte sami sebe. Svou osobnost, psychiku a vše, co k tomu patří. Právě takové osobní poznání prostřednictvím osobního horoskopu vám otevře oči, poskytne řešení, inspiruje vás a napomůže ve zvrácení všeho špatného ve vašem životě.
 • 3

  Přinese poznání, kým opravdu jste a čím vším si ubližujete

  Přinese poznání, kým skutečně jste a co potřebujete ve všech oblastech života. Zodpoví, čím si sami ubližujete. Odhalí cíle, na kterých byste měli pracovat, pokud usilujete o zlepšení svého života, osobní naplnění a dosažení štěstí ve všech oblastech života.
 • 4

  Obsahuje mnoho prospěšných informací

  Rozebírá vědomí, podvědomí, racionalitu, emocionalitu a stránku seberealizace. Odhaluje vaše vrozené dispozice, vybudované návyky, potenciál, potřeby, hodnoty, postoje, priority a přání.
 • 5

  Horoskop je na celý život

  Z tohoto horoskopu nebudete čerpat informace jeden měsíc, ale můžete se jím inspirovat po celý svůj život. Osobní horoskop pro dospělého je vhodný od 15ti let. Nejedná se o prognostiku. Horoskop je psán v Českém jazyce a obdržíte jej do 7 pracovních dnů.
 • 6

  Pravdivé poznání druhých lidí, na kterých vám záleží

  Horoskop si můžete nechat vypracovat nejen pro sebe, ale i pro osoby ve vašem okolí, u kterých vás výše uvedené informace zajímají.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Nebo volejte:

(+420) 776 222 282

(po - pa, 9:00 - 17:00)

Další informace

 • Pro vypracování je nutné vědět

  pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Délka horoskopu

  garance v rozmezí 10 – 18 stránek. Průměrná délka horoskopu pro dospělého člověka činí 15 stránek. Minimální délka 12 stránek.
 • Způsob odeslání

  horoskop vám bude zaslán po obdržení vaší platby a zároveň zaslání dat nutných k vypracování nejdéle do 7 pracovních dnů na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
 • Jak dlouho horoskop platí

  horoskop je platný po celý život. Nejde v něm o předpovídání budoucnosti, ale o rozbor osobnosti, jejíž potenciál a hranice lze s pomocí Astropsychologie přesně analyzovat. Horoskop je psán v Českém jazyce.
 • Garance vrácení peněz

  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.

Hodnocení osobního horoskopu pro dospělého

Dobry den pani Bittnerova, dekuji za rozbor. Ano poznavam se v tom,sedi to na me ve vsech ctyrech oblastech prirozenosti...:-) Preji hezke dny Veronika Sasynova

Veronika SasynovaHodnocení horoskopu pro dospělého

Dobrý den , váš horoskop odpovídá mé povaze v dobré ale bohužel i v té negativní stránce . Pokusím se více hlídat moje negativa. Ještě jednou díky, přeji hodně úspěchu ve vaší práci. S pozdravem J. Charvátová

J. CharvátováHodnocení horoskopu pro dospělého

Děkuji Vám za skvěle odvedenou práci, přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já. 🙂 S pozdravem, Lukáš Mašíček

Lukáš MašíčekHodnocení horoskopu pro dospělého