ASTROROZBOR NENÍ O HÁDÁNÍ BUDOUCNOSTI, ALE O HLUBOKÉM POZNÁNÍ SEBE A OSTATNÍCH

0
horoskopů jsem vypracovala
0
let se věnuji Astropsychologii

PARTNERSKÝ HOROSKOP

Vystupovala jsem v talk show FTV Prima Family. Vypracovala jsem horoskop zpěvačce Ivetě Bartošové a herci Keanu Reeves. Rozebírala jsem i další známé osobnosti v České Republice a zahraničí.

Dále: reportáž Časopis Tina, rozhovor pro zena-in.cz

primafamily_velkehlavicky-tina

Astropsychologii (Psychologické astrologii) se věnuji 20 let a vypracovala jsem přes 4000 horoskopů.

Dva detailní osobní horoskopy v celkové délce min. 16 stránek + 3 stránky rozboru a perspektivy vztahu. To vše jen za 1599,- Kč (59 EUR). Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! 

Do života každého z nás přicházejí lidé, kteří v něm zanechají stopu, otisk, vzpomínku, kteří v něm zakotví natrvalo nebo alespoň na čas. Společné chvíle mohou být krásné a život s takovým člověkem téměř románem na pokračování. Jsou ale chvíle, kdy se ve vztahu se svým protějškem ztrácíme, tápeme. Niť je zpřetrhaná. Ptáme se – proč se tak stalo, jsem špatný, špatná? Co mohlo být jinak, co mohlo zachránit náš vztah?

Podobně by se mohly ptát dvě spřízněné duše, které ještě svůj společný osud nezpečetily. Možná také stojí na křižovatce rozhodnutí a marně pátrají po odpovědi na otázku: Bude nám to klapat?

O tom, zda vybraný partner je ten pravý, můžeme vést diskuse. Jeho povahu poznáváme po celý dlouhý život, takže odpověď na otázku pravosti není vůbec jednoduchá. A což teprve, když má jeden možnost výběru a neví, komu dát přednost, kdo si zaslouží privilegium být milován milovaným.

Očima Astropsychologa lze nahlédnout do charakteristiky každého z nás, v hloubce osobností se skrývají různá tajemství, na jejichž základě lze vystopovat motivy vzájemných vztahů. Jste v novém vztahu, čeká vás svatba, jste nešťastní nebo jste po rozchodu? Partnerský horoskop vám odpoví na to důležité, odhalí souhru i perspektivu vztahu. Zkuste si vsadit na tu správnou kartu… 

Proč partnerský horoskop

Zobrazit ukázku horoskopu
 • 1

  Garance vrácení peněz

  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • 2

  Horoskop partnerů odhalí perspektivu a souhru ve vztahu dle Astropsychologie

  Otázky, zda se k sobě opravdu hodíte a našli jste toho pravého/pravou, trápí mnoho z nás. Partnerský horoskop vám na tyto otázky odpoví.
 • 3

  Horoskop napomáhá poznání a pochopení partnera, kterého si vybíráme na společnou cestu životem.

  Nezkresleným pohledem uvidíte nejenom sami sebe, ale i svůj protějšek, prostřednictvím propojení a porovnání obou napomůže v důležitém životním rozhodnutí.
 • 4

  Přinese nám možná řešení a nastíní směr, kterým je třeba se ubírat, abychom došli naplnění ve vztahu.

  O některých dispozicích v nás samotných řada lidí nemá ani potuchy a nevidí, jak jednoduše lze napravovat, co se pokazilo. Potřebují ukázat cestu, která vede k cíli.
 • 5

  Horoskop partnerů je inspirativní motivací po celou dobu soužití.

  Recept na štěstí neexistuje, ale šťastnému manželství nebo partnerství můžete jít naproti, a to zvládne každý.
 • 6

  Pomůže nám orientovat se ve světě plném negací a nalézt tolik potřebnou rovnováhu ve vztahu, vztazích.

  Důvěra je pro partnery to nejdůležitější. Hledání a nalézání pak lidským celoživotním krédem. Proč si to trochu neulehčit?

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Nebo volejte:

(+420) 776 222 282

(po - pa, 9:00 - 17:00)

Další informace

 • Pro vypracování je nutné vědět

  pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Způsob a doba odeslání

  o předpokládaném termínu dodání budete informování v e-mailu astroložkou Miroslavou Novotnou Bittnerovou po obdržení objednávky a vaší platby. Tento terním je závislý na vytíženosti, průměrná doba vypracování je 18 pracovních dnů.
 • Dostanete

  dva hluboké osobní horoskopy, co rozebírají celou šíři osobnosti v celkové délce min.16 stránek + rozbor v délce 3 stránek vzájemného působení a perspektivy vztahu. Dozvíte se nejen, zda se k sobě hodíte, ale také, zda máte s protějškem reálnou šanci být v dlouhodobě naplněném vztahu. Součástí horoskopu není astrologická terminologie.
 • Délka

  min. délka 19 stránek.
 • Jak dlouho horoskop platí

  po celou dobu trvání vztahu.
 • Garance vrácení peněz

  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.