ASTROROZBOR NENÍ O HÁDÁNÍ BUDOUCNOSTI, ALE O HLUBOKÉM POZNÁNÍ SEBE A OSTATNÍCH

0
horoskopů jsem vypracovala
0
let se věnuji Astropsychologii

PARTNERSKÝ HOROSKOP

Vystupovala jsem v talk show FTV Prima Family. Vypracovala jsem horoskopy pro slavné a významné osobnosti z oblasti filmu, hudby, módy, politiky či vysokého managamentu. Vypracovala jsem horoskop například herci Keanu Reeves, zpěvačce Ivetě Bartošové a dalším.

Dále: reportáž Časopis Tina, rozhovor pro zena-in.cz

primafamily_velkehlavicky-tina

Astropsychologii (Psychologické astrologii) se věnuji 20 let a vypracovala jsem přes 5000 horoskopů.

Dva detailní, osobní horoskopy obou partnerů v celkové délce min. 24 stránek + min. 4 stránky rozboru a perspektivy vztahu. To vše jen za 1999,- Kč (77 EUR). Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! 

Do života každého z nás přicházejí lidé, kteří v něm zanechají stopu, otisk, vzpomínku, kteří v něm zakotví natrvalo nebo alespoň na čas. Společné chvíle mohou být krásné a život s takovým člověkem téměř románem na pokračování. Jsou ale chvíle, kdy se ve vztahu se svým protějškem ztrácíme, tápeme. Niť je zpřetrhaná. Ptáme se – proč se tak stalo, jsem špatný, špatná? Co mohlo být jinak, co mohlo zachránit náš vztah?

Podobně by se mohly ptát dvě spřízněné duše, které ještě svůj společný osud nezpečetily. Možná také stojí na křižovatce rozhodnutí a marně pátrají po odpovědi na otázku: Bude nám to klapat?

O tom, zda vybraný partner je ten pravý, můžeme vést diskuse. Jeho povahu poznáváme po celý dlouhý život, takže odpověď na otázku pravosti není vůbec jednoduchá. A což teprve, když má jeden možnost výběru a neví, komu dát přednost, kdo si zaslouží privilegium být milován milovaným.

Očima Astropsychologa lze nahlédnout do charakteristiky každého z nás, v hloubce osobností se skrývají různá tajemství, na jejichž základě lze vystopovat motivy vzájemných vztahů. Jste v novém vztahu, čeká vás svatba, jste nešťastní nebo jste po rozchodu? Partnerský horoskop vám odpoví na to důležité, odhalí souhru i perspektivu vztahu. Zkuste si vsadit na tu správnou kartu… 

Proč partnerský horoskop

Zobrazit ukázku horoskopu
 • 1

  Garance vrácení peněz

  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • 2

  Horoskop partnerů odhalí perspektivu a souhru ve vztahu dle Astropsychologie

  Otázky, zda se k sobě opravdu hodíte a našli jste toho pravého/pravou, trápí mnoho z nás. Partnerský horoskop vám na tyto otázky odpoví.
 • 3

  Horoskop napomáhá poznání a pochopení partnera, kterého si vybíráme na společnou cestu životem.

  Nezkresleným pohledem uvidíte nejenom sami sebe, ale i svůj protějšek, prostřednictvím propojení a porovnání obou napomůže v důležitém životním rozhodnutí.
 • 4

  Přinese nám možná řešení a nastíní směr, kterým je třeba se ubírat, abychom došli naplnění ve vztahu.

  O některých dispozicích v nás samotných řada lidí nemá ani potuchy a nevidí, jak jednoduše lze napravovat, co se pokazilo. Potřebují ukázat cestu, která vede k cíli.
 • 5

  Horoskop partnerů je inspirativní motivací po celou dobu soužití.

  Recept na štěstí neexistuje, ale šťastnému manželství nebo partnerství můžete jít naproti, a to zvládne každý.
 • 6

  Pomůže nám orientovat se ve světě plném negací a nalézt tolik potřebnou rovnováhu ve vztahu, vztazích.

  Důvěra je pro partnery to nejdůležitější. Hledání a nalézání pak lidským celoživotním krédem. Proč si to trochu neulehčit?

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Nebo volejte:

(+420) 776 222 282

(po - pa, 9:00 - 17:00)

Další informace

 • Pro vypracování je nutné vědět

  pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Způsob a doba odeslání

  o předpokládaném termínu dodání budete informování v e-mailu astroložkou Miroslavou Novotnou Bittnerovou po obdržení objednávky a vaší platby. Tento terním je závislý na vytíženosti, průměrná doba vypracování je 18 pracovních dnů.
 • Dostanete

  dva hluboké osobní horoskopy, co rozebírají celou šíři osobnosti v celkové délce min. 24 stránek + rozbor v délce min. 4 stránek vzájemného působení a perspektivy vztahu. Dozvíte se nejen, zda se k sobě hodíte, ale také, zda máte s protějškem reálnou šanci být v dlouhodobě naplněném vztahu. Součástí horoskopu není astrologická terminologie.
 • Délka horoskopu

  min. celková délka je 28 stránek.
 • Jak dlouho horoskop platí

  po celou dobu trvání vztahu.
 • Garance vrácení peněz

  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.

Hodnocení partnerského horoskopu

Dobrý den paní Bittnerová, velice Vám děkuji za partnerský horoskop, u kterého když jsem ho četla mi naskakovala husí kůže, protože byl tak neuvěřitelně výstižný a trefný, že i můj partner, který je jinak absolutním realistou s racionálním myšlením a který horoskopy vždy opovrhoval a nazýval je bláboly v kterých si každý na sebe něco najde tak, že to na něj sedí, tak i ten můj partner zůstal sedět jak zkoprněný a nevěřícně kroutil hlavou jak moc konktrétní a osobní věci jsou tam o nás pravdivě uvedené a kolik toho Vy, jakožto cizí osoba o nás víte z pouhé jedné informace, která se týče data a místa narození. Teda, to byla pořádná věta.:-).. Musím přiznat,že i mne fascinuje, jak je možné, že o celém charakteru člověka vlastně rozhodne den, kdy ho rodiče počnou a je to daná a pevná věc s kterou se dá jen částečně dál ještě nějak nepatrně pracovat nebo jí nějak ovlivnit. Ale ten základní kámen už je položen a s tím se už nedá hnout. V podstatě by jsme měli všichni pochopit, že bychom se měli naučit mít rádi opravdu tací jací jsme a neočekávat žádné velké změny a nikoho nehodnotit. Jenže na to, abychom tohle všichni pochopili a akceptovali, by jsme se nesměli narodit každý v jiném znamení,v jiný den na různých místech v různém čase a s tolika odlištnostmi .:-) Už dávno jsem si jistá, že určitě je něco mezi nebem a zemí a 100% věřím na horoskopy měla jsem i takové ambice jeden čas se tomu opravdu věnovat a dozvědět se daleko více o těchto, pro mě fascinujících záhadách a vesmírných zákonech. Zatím jsem se k tomu bohužel ještě nedostala ,ale určitě to jednou doženu. Na Vašem rozboru se mi líbí, že tam popisujete opravdu velice konkrétní a osobní věci naprosto tzv. bez obalu, nijak je nezbarvujete ani nepřikrášlujete, prostě je napíšete tak jak jsou i když tušíte, že zrovna tohle se dotyčnému páru třeba nebude úplně tak zamlouvat a nebude se s tím chtít třeba vůbec ztotožnit. Ani já jsem si nepřečetla úplně tak to, co jsem chtěla slyšet, ale o to víc jsem Vám vděčná, protože se tím celkem vyřešilo jedno moje velké dilema, respektive potvrdilo. Mějte se krásně. S pozdravem Lucie.

LucieHodnocení partnerského horoskopu