Astrorozbor není o hádání budoucnosti, ale o hlubokém poznání sebe a druhých

Partnerský horoskop

Hodnocení partnerského horoskopu

Dobrý den paní Bittnerová, děkuji Vám za vypracované horoskopy a omlouvám se za pozdní odpověď. Musím říct, že jste se opravdu trefila ve většině věcí, horoskop mi pomohl se podívat na sebe z jiného pohledu. Hlavně mi Váš horoskop pomohl pochopit vztah s mým partnerem. Pochopila jsem proč dělá věci určitým způsobem a to mi to dalo naději, že náš vztah může fungovat když na sobě budem oba pracovat. Děkuji S pozdravem Julie Nováková

Julie NovákováHodnocení partnerského horoskopu

Dobrý deň, ďakujem za vypracované horoskopy. Musela som si ich viackrát prečítať a musím uznať, že ste dokonale vystihli mňa aj partnera. Veľmi ste mi pomohli, najmä pochopiť partnera. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašom živote. Pekný večer. Veronika

VeronikaHodnocení partnerského horoskopu

Dobrý den, omlouvám se, že píšu až teď. Chtěla bych Vám moc poděkovat za horoskopy. Opravdu jste se trefila. I můj přítel, který na věci tohoto typu moc není, musel uznat, že to sedí. Snad nám to pomůže více pochopit sebe i druhého a vybrat si tu lepší cestu. Tušili jsme, že to spolu nebudeme mít jednoduché, ale věřím, že to zvládneme. Ještě jednou děkuji Michaela Baleková

Michaela BalekováHodnocení partnerského horoskopu

Proč partnerský horoskop

Zobrazit ukázku horoskopu >
 • 1
  Garance vrácení peněz
  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • 2
  Horoskop partnerů odhalí perspektivu a souhru ve vztahu dle Astropsychologie
  Otázky, zda se k sobě opravdu hodíte a našli jste toho pravého/pravou, trápí mnoho z nás. Partnerský horoskop vám na tyto otázky odpoví.
 • 3
  Horoskop napomáhá poznání a pochopení partnera, kterého si vybíráme na společnou cestu životem.
  Nezkresleným pohledem uvidíte nejenom sami sebe, ale i svůj protějšek, prostřednictvím propojení a porovnání obou napomůže v důležitém životním rozhodnutí.
 • 4
  Přinese nám možná řešení a nastíní směr, kterým je třeba se ubírat, abychom došli naplnění ve vztahu.
  O některých dispozicích v nás samotných řada lidí nemá ani potuchy a nevidí, jak jednoduše lze napravovat, co se pokazilo. Potřebují ukázat cestu, která vede k cíli.
 • 5
  Horoskop partnerů je inspirativní motivací po celou dobu soužití.
  Recept na štěstí neexistuje, ale šťastnému manželství nebo partnerství můžete jít naproti, a to zvládne každý.
 • 6
  Pomůže nalézt tolik potřebnou rovnováhu ve vztahu, vztazích.
  Důvěra, komunikace je pro partnery to nejdůležitější, stejně jako nezatěžovat vztah hádkami, které nikam nevedou. Proč si to trochu neulehčit? Analýza vztahu vám v tom všem může poradit.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Napsat zprávu >

Obsahuje dva osobní horoskopy vás a protějšku v celkové délce min. 24 stránek + min. 5 stránek rozboru vztahu a jeho perspektivy. To vše jen za 1999,- Kč (77 EUR). Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! 

 

Pokud máte ode mě svůj osobní horoskop již vypracovaný, za partnerský horoskop zaplatíte pouze 1300,- Kč (51 EUR).  V ceně 1 osobní horoskop protějšku a rozbor vztahu! 

Další informace

 • Pro vypracování je nutné vědět
  pohlaví, datum, čas (není podmínkou) a místo narození páru. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Způsob a doba odeslání
  o předpokládaném termínu dodání, budete informování v e-mailu astroložkou Miroslavou Novotnou Bittnerovou po obdržení objednávky a vaší platby. Tento termín je závislý na vytíženosti. Průměrná doba vypracování je 18 pracovních dnů.
 • Dostanete
  dva nevšední osobní horoskopy, co rozebírají celou šíři osobnosti v celkové délce min. 24 stránek + rozbor v délce min. 5 stránek vzájemného působení a perspektivy vztahu. Dozvíte se nejen, zda se k sobě hodíte, ale také, zda máte s protějškem reálnou šanci být v dlouhodobě naplněném vztahu. Součástí horoskopu není nesrozumitelná astrologická terminologie, radix.
 • Délka horoskopu
  min. celková délka je 29 stránek.
 • Jak dlouho horoskop platí
  po celou dobu trvání vztahu.
 • Garance vrácení peněz
  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Napsat zprávu >