Ubíjí vás, že neznáte svůj životní směr, budoucnost svého vztahu nebo zažíváte opakující se zklamání v lásce?

 

Sžírají vás pochybnosti o své osobě, budoucnosti či o tom, zda jsou vámi milované osoby falešné a můžete jim opravdu věřit? 

 

Díky Astrorozboru - nevšednímu horoskopu vše zjistíte..

 

Co je Astropsychologie

Níže najdete mou nabídku služeb..

Mirka Bittner

Jsem Mirka Novotná

Jmenuji se Mirka Bittner. Vše začalo už někdy kolem mých 8 let. Malá holčička byla zvědavá a chtěla vědět o každém z okolí, co je vlastně zač. Díky této touze se mi astropsychologie počínaje dvanáctým rokem mého života stala každodenní vášní, která se po čase rozrostla až do dimenze mé profesionální dráhy. Díky astropsychologii jsem v 15- ti letech pochopila, kdo jsem. Od toho dne díky ní mohu nahlédnout i do vašich srdcí a duší. Udělala jsem to už pro mnoho lidí na světě. Poznání a uvědomění je první krok ke změně.

Od roku 1995 jsem vypracovala více než 16000 horoskopů dle astropsychologie pro klienty z celého světa, kteří hledali sami sebe nebo svoji cestu k životní spokojenosti. Jsou mezi nimi známé osobnosti z oblasti umění, kinematografie, hudby, módy, politiky i managementu. Mnou vypracovaný horoskop klientům pomáhá najít nový životní směr i cíl, je schopen dodat velké množství inspirace pro život ale i ve vztazích, odpovědět na jejich otázky, pojmenovat skutečné překážky, či najít skryté kvality, které obvykle dlouhou dobu čekají na své objevení. V posledních 12 letech jsem se navíc začala věnovat koučinku, psychologii, a především kognitivně behaviorální terapii.

Od roku 2017 pobývám v zahraničí, odkud jsem pokračovala ve svém dalším profesním vzdělávání v psychologii a kognitivně behaviorální terapii. Vzděláni: Psychologie - University of Maryland Global Campus. CBT therapy - Centre of Excellence.

Potřebujete pomoci?

info@astrorozbor.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů