Blíženec znamení

Dnes jsem se probudila do rozjařené nálady. Ale mezi námi, já se skoro každý den probudím do dobré nálady. A proto jsem si později uvědomila „Když jsem tak rozjařená, to je ideální den napsat něco o blíženci“.

Víte, napíšu to otevřeně. Nesnáším články typu „ Jaká znamení jsou nejhorší“, „Jaké znamení je nejhorší partner“. Já ty články sice nečtu, ale už jen ty titulky.. Důvodem mé antipatie je fakt – žádné znamení není nejhorší. Každé znamení má pozitiva i negativa, což se především odvíjí od toho, jak si zpracujete sami sebe a jaké návyky si na základě toho vybudujete. Podobné články tedy považuji za „masírku“ pro naše mozky, které daleko silněji reagují na negativní podněty.

A jaký je tedy blíženec, jako partner? V životě jsem potkala mnoho lidí se slunečním znamením v blížencích a ani jeden nebyl zcela stejný. To je možná záhada pro vás, nikoliv pro mě. Důvodem je, i když má někdo Slunce v blížencích, neznamená, že tam sídlí rovněž Venuše. Z toho důvodu nemá smysl rozebírat, jak se projevuje sluneční znamení blíženec ve vztahu, neboť planeta Slunce patří mezi jednu z dalších pěti osobních planet v horoskopu každého člověka. Raději se tedy opět zaměřím na to, jak se chová člověk s Venuší v blížencích. Respektive raději, jak se nechová a co nechce ve vztahu. 😊 Jak jsem již informovala v předchozích článcích, ve zkratce Venuše ovlivňuje naše emocionální potřeby, prožívání, touhy.

Mezi charakteristické rysy Venuše v blížencích rozhodně nepatří obrovská touha ve vztahu dosahovat hlubokého spojení s protějškem. Kdepak, na to zapomeňte on nechce nic komplikovaného. Hluboké pocity, výlevy od druhého mohou v blížencích způsobovat chaos a rovnou nutnost úprku či vyhýbání se situaci. Rovněž zapomeňte, že by člověk s Venuší v blížencích miloval ve vztahu kontrolu, citové vydírání, omezování a žárlivost od druhého. Taktéž si nepotrpí na stabilní bezpečné zázemí ve vztahu a ke vztahu opravdu nepřistupuje, jako to první svým srdcem..  Kvůli zamilovanosti a nadšení jej sice na chvíli může zázemí bavit, ale dříve či později se objeví jeho emocionální touha po spontánní zábavě, kterou se bude snažit obklopovat nebo ji jinak naplňovat. Samozřejmě tyto věci mohou být korigovány prostřednictvím vlivu ostatních aspektů v astrologickém radixu nebo díky vlastní vědomé vůli. Vyčleňovat ji je nesmysl. Zajímá vás o čem vlastně je astropsychologie? Dělí vás od toho jedno kliknutí...

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? Zjistěte více informací o svém osobním horoskopu.

Přitahujete na sebe stále stejné protějšky? Nedaří se vám vybudovat, udržet si oboustranně naplňující vztah? Novinka! Horoskop emocionální inteligence vám řekne, kde je problém! Nyní pouze od 390 Kč / 16€.

Jak ovlivňuje Venuše vás a kdo je váš ideální partner? Stačí si nechat vypracovat výpočet Ideálního partnera, který vám pomůže vhodného partnera najít!

Pokud jste naopak ve vztahu a chcete poznat, jak se k sobě opravdu hodíte, není nic jednoduššího nežli si objednat Partnerský horoskop >