Britney Spears

Britney Spears, s kterou si démoni dávají rande.. Rozbor dle astropychologie

Britney Spears, to jsem si ale na sebe ušila bič… 🙂 Upřímně potom všem, co se u ní událo, pokud jste něco málo zaznamenali, jsem nyní ráda, že jsem prostě byla tak zahlcená prací, že jsem se k ní nedostala.. Do teď přemýšlím, jak tuto excentrickou dámu pojmout, co nejvíce elegantně. Je to docela oříšek.. Nezbývá mi nic jiného nežli napsat suchou, přímočarou analýzu Britney dle astropsychologie. 

„Brtiney Brtiney, proč jsi Britney bi*ch?“ Britney má prostě divokou, excentrickou náturu a upřímně pro ni musí být poměrně těžké se dostávat do nějakého „normálu“, protože pro ni je „normál“ někde zcela jinde, nežli pro průměrnou populaci. A byl by tam i kdyby nebyla slavná Britney Spears. Pokud trpí psychickými problémy, tento aspekt je pochopitelně o to více silnější.

Kdo je opravdu Britney Spears

Ze své přirozenosti je velmi nezávislou, ovšem rovněž je velmi temperamentní, netrpělivou ženou. Potřebuje dostatek nových cílů, podnětů, aby se v životě nenudila. Potřebuje dostatek neustálé pozornosti, aby se cítila, jako někdo.

Velmi snadno se pro něco nadchne, mohou to být nové vize, lidé, činnosti (to ovšem nevypovídá nic o tom, že nutně musí jít o něco hlubokého či správného). Právě skrz probuzené nadšení, ve smyslu, jak to vše bude skvělé, ji lze lehce ovlivnit. V tom směru nemusí cítit nějakou extra brzdu. Britney chce žít opravdu naplno a chce se tak prezentovat i široké veřejnosti. Trochu paradox je v tom, že zároveň chce působit, jak to má vše pod kontrolou, což se jí ne vždy daří..

Když si uvědomíme čím si prošla, s její svobodomyslnou povahou, se během opatrovnictví opravdu musela cítit, jako ve vězení. Musela to celkově vnímat, jako absolutní potlačení své identity a ve své podstatě díky tomu neměla šanci ani dozrát. Mít, jako mladá žena 14 let opatrovníka, je velký kus života. Bohužel tato situace ji vzhledem k její povaze, musela opravdu způsobit těžké emocionální trauma, ne-li PTS. A ve své podstatě následky toho všeho můžeme vidět do teď. Ona si i díky všemu prožitému chce pochopitelně o to více života užívat, bez jakéhokoliv vnějšího omezování, limitů, souzení. Umím si docela barvitě představit, že z věty, jak něco nemůže, dostává osypky. Bohužel její smysl pro osobní nezávislou prezentaci se dostává nad rámec toho, co by se dalo označit za důstojné. Nicméně jí je to jedno. Svým způsobem pro ni musíme mít trošku pochopení potom všem… Nicméně vedle takového člověka není pochopitelně jednoduché žít a nemusí být vždy radostný pohled jej sledovat..

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Otázka nalezení vnitřní rovnováhy (klidu, pohody) je pro Britney celoživotně velmi bolestné – obtížné téma, stejně, jako vybudování rovnováhy v životě. U Britney je s tím spojeno mnoho vnitřních překážek a bloků. Bohužel zvládnutí této otázky má klíčovou roli pro její budoucnost. A ta zrovna nejde vůbec tím správným směrem.. Jestliže bude Britney pokračovat po této trajektorii, bude to logicky spíše horší. Jenže vzhledem k jejímu přesvědčení o vlastní pravdě v kombinaci s tvrdohlavostí, ji nebude lehké přesvědčit o opaku. Když se o to někdo pokusí, může dostat pěknou nálož jejího verbálního vzteku.

Navzdory vrozené upřímnosti, Britney může mít sklony druhé klamat, čehož může využívat, jako prostředku, aby se vyhnula situacím, kdy by ztratila svou tvář před druhými ve smyslu, jak má vše na háku a je stále „mistr momentu“. Podobného klamání (vyhledávání toho, co jí pomůže popírat realitu), ale může využívat i jako prostředku, aby se vyhnula bolestné všední realitě či bolestné komunikaci s někým. Toto chování jsou její přirozené obranné mechanismy.

Jak si Britney škodí

Aby to vše nebylo málo složité, Britney má velkou, barvitou fantazii a není pro ni těžké do ní unikat, aby se vyhnula nutnosti čelit realitě. Na tom by nemuselo být nutně nic špatného, když se jedná o chvilkový relax.

Jenže strašně záleží na tom, do jaké míry jsou její představy vlastně racionální. Když nejsou, logicky jí mohou značně škodit prostřednictvím mnoha úzkostí, sebelítosti apod. Pokud své představivosti využívá, jako prostředku unikat z bolestné reality, mohou se tyto tendence překlenout do toho, že časem už nebude stačit samotná fantazie, ale bude potřeba nějakého vnějšího „pomocníka“.

Přes tu vší divokost něco v Britney překvapivě touží po stabilním, rodinném, partnerském zázemí přinášející klid a jistotu. Něco v ní má jakýsi smysl pro to, co je vlastně správné v životě dělat, následovat, jak se chovat v osobních vztazích.. Jenže její neklidná, nezkorigovaná část osobnosti, která chce hlavně svobodu pro vlastní sebevyjádření, jí to zcela boří. Britney tak ztrácí své nejbližší, kteří tohle vše nejsou schopni ustát.

Nemuselo by to tak být, jenže to by se Britney musela vypořádat sama se sebou a to se neděje.. Britney kvůli tomu pochopitelně trpí a určitě má následně pocit totálního selhání. Ovšem o to více uniká k tomu, co zná nejlépe a je pro nejednoduší dělat..

Roky ubíhají a Britney se snaží dohnat čas / dozrát. Mezitím jí utíká cenný čas, kdy by ještě mohla být v kariéře činná. Ačkoliv nejsem její fanda, práce je pro každého člověka důležitým prvkem posilující sebevyjádření a sebevědomí. Pro Britney je to velká škoda, neboť její vrozený perfekcionalismus, pracovitost, energičnost, cílevědomost by tímto způsobem mohla najít daleko hodnotnější uplatnění.

Přála bych si, aby dříve nežli tento život vyhasne, Britney našla odvahu čelit svým vlastním démonům a vytvořila ze svého života ještě něco pořádného…

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Rozvádějící se BritneyBritney se sestrouRodina Britney SpearsBritney SpearsInstagram Britney Spears