Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo – kohout, který má ten největší „ocas“ – Rozbor dle astropsychologie

„Miri“, co tě proboha přivedlo k myšlence, že budeš zrovna rozebírat Cristiana Ronalda“?! To mě napadlo vteřinu po shlédnutí jeho astrologického radixu. Můj následující komentář bych doplnila o slova, „to bude zase „psychologický výlet“… Asi jsem si jej vybrala, protože jsem žila 7 let v Portugalsku a tam je to stále fotbalový bůh. Vůbec fotbal je v Portugalsku „božská disciplína“, kde mnoho fanoušků svých oblíbených týmu, chodí pravidelně na zápasy , i když vydělávají kolem 900 Eur měsíčně, za nájem pouze jedné místnosti platí kolem 400 Eur, stále mají peníze na fotbal. Krásná to země k životu…:D Vší sarkasmus stranou… Oprostím se od mentality portugalců, a otevřu svou mysl, abych tento rozbor uchopila, co nejlépe.

Mám to štěstí, zrovna v uplynulých pár dnech světlo světa spatřila jeho poznámka o tom, jakým způsobem funguje v životě. Kdy dle svých slov, s nikým včetně své rodiny nekomunikuje po desáté hodině večer, ráno (kdo ví, sejde na tom?). Když mi to můj manžel řekl, já odpověděla, „Očividně nemá velkou mentální kapacitu“, můj manžel odpověděl „Je to Portugalec“, oba jsme se tomu pěkně zasmáli.. Víte, když vidím jeho astrologický radix, svým způsobem mě napadá, jeho rodina může být ráda, že se to děje jen po desáté.

Cristiano Ronaldo

Cristiano má mentalitu nadšeného, analytického, vynalézavého, nevšedního vizionáře, což znamená, že když to přetavím do fotbalového žargonu (kdy o fotbale nevím takřka nic), má potenciál schopnosti vidět, co se kolem něj děje a najít tu nejvíce efektivní cestu ke skórování. Samozřejmě dnes vzhledem k jeho věku už to tak být nemusí. Nicméně on nikdy nebyl člověkem, který by se bál přinést do oblasti své působnosti nové postupy, prokázat svou houževnatost a průkopnicky hledat nové cesty k dosažení výsledku. Jedna jeho část osobnosti má přístup čistě individualistický, ta druhá kolektivní. Tyto dvě stránky osobnosti v něm stabilně svádí niternou válku. V lepším případě je schopen obojího. V horším případě někdy vyhrává to, jindy ono. Do tohoto „koktejlu“ si přidejte velkou tvrdohlavost, vytrvalost, schopnosti lídra, jeho známou disciplinovanost a máte hráče Ronalda, když to hodně zjednoduším.. Jenže já nechci rozebírat, jaký je to hráč.. Ale, jaký je to člověk.

Ronaldo a jeho rozporuplný charakter

Ronaldo má rozporuplný charakter, protože na jedné straně má rád pozornost ve smyslu té chtěné – kdy se může před druhými předvést, jako kohout, který má ten největší ocas, tedy pardon ocasní pera. „Co to ze sebe dneska vypouštím za moudra..?! 😀 Docela perlím“… No zkrátka, že je doslova ten nejlepší, a protože je ten nejlepší, tak nejen, že je obecně hrdinně velmi obdivovaný, respektovaný, vážený, ale umí si toho taky přepychově užít. Ronaldo si rád užívá života v přepychu, na kterém může být i závislý, při nejmenším se jej rozhodně nerad vzdává.

Ovšem jakmile něco/někdo omezuje jeho rozlet, intelektuálně na něj tlačí, aby se nějak přizpůsobil, i když on se ve skutečnosti přizpůsobovat vůbec nechce, má tendence uzavírat se do sebe, unikat od daného problému ke svým koníčkům nebo se jiným způsobem od dané situace distancuje. V tom lepším případě smysl pro odpovědnost nakonec zvítězí – alespoň dočasně.. Hůře reaguje i uraženě.

Cristiano Ronaldo

Nicméně předchozí uvedená slova z něj mohou činit člověka, co může být poněkud, já to přezdívám „nízkokapacitní“ – nevypočitatelný. Nejde tady o to, že by byl obecně nespolehlivý, to není. Ale jsou zkrátka chvíle, kdy po tlakem nejedná racionálně, a protože si jeho vědomí a mysl potřebuje od všech a všeho neustále udržovat neosobní odstup, trpí sklony se uzavírat do sebe a pak tedy na nějakou pozornost nemá vůbec pomyšlení. V těchto momentech může jednat chladně, necitelně, hrubě. Po tomto uzavření se, ale může přijít dotčený útok, neboť jeho duše je ješitná, zaměřená na sebe. A ve svých reakcích Ronaldo díky tomu inklinuje chvilkově k drama. V lepším případě tyto „dramatické výstřelky“ koriguje jeho potenciál v podobě taktu, diplomacie.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje kromě hloubkového rozboru osobnosti, konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a 30 minutovou konzultaci. Více informací o něm najdete > zde.

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči, pomůže vám dosáhnout efektivního osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Cristiano Ronaldo a Georgina

Aby to s ním nebylo málo jednoduché, jeho charakteru nelze odpárat smysl pro ideály, jako jsou spravedlnost, rovnoprávnost, čestnost, pravdu.. Ovšem otázkou je, zda jsou tyto ideály soustředěné směrem k jeho osobně (díky jeho vrozené sebestřednosti) nebo spíše vůči druhým. Možné je v jeho případě obojí. Pokud tyto kvality soustředí pro obecné blaho, Ronaldo se dokáže projevovat i velmi tolerantně, liberálně, humanisticky a druhé neodsuzovat, ale naopak je vybízet k pokroku. Jestliže ovšem svou pravdu / ideály přijme, jako to jediné správné východisko, může se stát přemoudřelým, pokrytcem, odsuzující perspektivu těch druhých, kdy jim svou pravdu /pohled bude vnucovat. Jsem si jistá, že tento článek si budou číst i v Brazílii, kde je hodně fotbalových fanoušků.. Pro ty mám nyní podnět k zamyšlení… „No, co na to říkáte, jak to u něj je…?“ 🙂

Ronaldo má v sobě několik protichůdných poloh..A nelze říci, že je jeho charakter bezkonfliktní. To ani omylem, on nechce, aby za něj kdokoliv v životě rozhodoval. Je typem člověka, co chce mít přednost, hlavní slovo. Naštěstí pro něj, má po boku neskutečně tolerantní partnerku, co rovněž potřebuje mnoho prostoru pro sebe, svůj klid a  jež spoustu věcí prostě neřeší, protože pro ni nemají váhu. Stejně, jako Ronaldo, si od mnoha situací a lidí udržuje odstup a chce mít především osobní prostor, aby mohla samostatně rozvíjet to, co ji baví. Ronaldo jí to rozhodně dává, jinak by u ní nepochodil. I Georgina má ráda do určité míry obdiv, ale nevadí jí, aby byla pouze „spolupracující osobou“. Fakt, že její duše miluje luxus a praktickou stabilitu v životě, je jen spojuje.

Cristiano Ronaldo

Ronaldo, který nerad prohrává

Ačkoliv Ronaldo chce působit, jako člověk, který má vše pod kontrolou, včetně sebe. Skutečnost je ta, že má v sobě mnoho zbrklé agresivity. Když se jej něco velmi osobně dotkne, má tendence kolem sebe prostě kopat – reaguje na základě svého silného hněvu a toho, že se něco dotklo jeho hodnoty. V lepším případě tyto sklony koriguje jeho trpělivost, srdečnost, doplněná o toleranci. Jenže realita je ta, že se u něj spíše tyto polohy střídají…

To, že Ronaldo miluje výzvy, vrušení a zábavu nikoho nepřekvapí.. Jenže u Ronalda to může narůst do poněkud extrémních rozměrů a očividně narostlo. Bez toho by se ostatně nedostal tam, kam chtěl. Nicméně, když se mu pak náhodou něco nedaří dle jeho maximalistických očekávání, bere si to, jako osobní selhání. Uvnitř je to stále ten malý Cristiano, který zasvětil celý svůj život ukázat druhým svou velikost.. A upřímně, protože to vím, narozdíl od Portugalců, jsem si z něj nikdy „nesedla na zadek“. Pro mě je to lidská bytost, jež se různými cestami snaží stát tou nejlepší verzí sebe sama. Ovšem to, co je v jeho pohledu nejlepší, neznamená, že to musí být nejlepší pro vás či pro mě. Pokud se jeho přístup vůči okolnímu světu, nesmrští do prosté arogance, má mnoho kvalit, jež mohou být příkladem pro druhé. To ale nic nemění na jeho nedostatcích. I když Ronaldo nechce, aby svět tyto nedostatky viděl, neboť on se chce neustále prezentovat, jako vítěz, který vítězí „Ronaldo, promiň prohry nás učí nejvíce…“.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.