Astrorozbor není o hádání budoucnosti, ale o  poznání sebe a druhých

Osobní horoskop pro dítě

Hodnocení osobního horoskopu pro dítě

Dobry den, dakujem velmi pekne. Horoskop sa mi paci, je napisany dost obsirne a podrobne, urcite sa budem k nemu vracat. Necham si od Vas vypracovat asi aj horoskop pre mna :-) Dakujem. S pozdravom, Ingrid
IngridHodnocení horoskopu pro dítě
Dobrý den, moc děkuji za rozbory. Sedí to :-) za děti obzvlášť díky, zase jsem o krok dál vychovávat šťastné a spokojené děti. Alice Jupa
Alice JupaHodnocení horoskopu pro dítě
Dobrý den paní Bittnerová, moc děkuji za horoskop, který jste připravila. Překvapila mi jeho délka, to jsem nečekala. Musím konstatovat, že sedí, to je opravdu můj syn. Ve většině textu ho vidím v povedených variantách, ale samozřejmě není 100% :-). Mějte se hezky Ivana Trávníková
Ivana TrávníkováHodnocení horoskopu pro dítě

Písemný horoskop pro dítě v délce min. 8 stránek jen za 649 Kč (26 EUR). Původní cena 1890 Kč. Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! Zvýhodněná cena platí jen do 2.11.2020!

Proč osobní horoskop pro dítě

 • Garance vrácení peněz
  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.
 • Poradí, jak z dítěte vychovat šťastnou bytost
  Vychovat z dítěte šťastnou osobnost, to všichni rodiče neumějí. Stačí přitom poznat jeho charakter, jeho přání, objevit jeho potenciál i směr. Tento horoskop to vše popíše.
 • Poukáže na možná rizika v souvislosti s jeho osobností a výchovou po jeho dětství i dospělost
  Právě tento horoskop vám pomůže porozumět vašemu dítěti. Výsledkem je horoskop, který bude skutečným odrazem osobnosti dítěte po dobu jeho dětství a dospívání.
 • Obsahuje mnoho prospěšných informací
  Rozebírá vědomí, podvědomí, racionalitu, emocionalitu a stránku seberealizace dítěte. Odhaluje vrozené dispozice, potenciál a potřeby po psychologické úrovni. Poukáže na možná rizika v souvislosti s vývojem osobnosti dítěte a výchovou. Součástí horoskopu není nesrozumitelná astrologická terminologie, radix.
 • Pro vypracování je nutné vědět
  Pohlaví, datum, čas (pokud jej znáte) a místo narození. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu. Horoskop je vhodný i pro děti, které už jsou schopné vnímat, nejdéle však do 14ti let. Pro děti starší objednejte osobní horoskop pro dospělého.
 • Délka horoskopu
  Garance v rozmezí 8 – 14 stránek. Průměrná délka horoskopu pro dítě je 9 stránek.
 • Způsob odeslání
  Horoskop vám bude zaslán po obdržení vaší platby a zároveň zaslání dat nutných k vypracování nejdéle do 7 pracovních dnů na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz