Donald Trump

Donald Trump „ideální vůdce sekty“ – rozbor dle astropsychologie

Donald Trump – skoro by se dalo říci, že ze sebe vytvořil chodící animovanou postavičku, vlastní karikaturu přesahující politické dění, mediální průmysl.. Ale samozřejmě, to je jen můj pohled. V tomto článku nebudu rozebírat jeho politické názory, postoje, kontroverzní prohlášení, pronesené lži nebo polopravdy.. Ale zprostředkuji vám jeho vnitřní svět.. Opravdu netuším, kam nás tahle „písmenková jízda“ zavede…

Donald Trump má poměrně složitou osobnost a při pohledu na jeho astrologický radix mě napadá, kde se to v něm tak „zvrtlo“, že se vydal cestou zhmotnění mnoha negativních návyků v jeho přístupu k životu. Samozřejmě pro něj to jsou návyky pozitivní.

Donald Trump

Donald Trump skvělý pozorovatel

Donald Trump má přirozenou schopnost vycítit náladu ve společnosti. Ať už si to chceme připustit či nikoliv, je velmi dobrým pozorovatelem druhých. Z toho vycházející mentální a emocionální výstupy následně využívá pro směřování ke svým vysokým cílům či za účelem manipulování s druhými. Navíc je schopen vycítit, co druzí chtějí. A bohužel jeho charakter mu nebrání v tom, aby se pak na základě těchto poznatků snažil druhé koupit – naopak. Může si snažit koupit jejich náklonnost, pozornost, respekt, ale i neodmlouvání. Odmlouvání, odporování opravdu nemusí, neboť v kariéře či při následování vlastních ambic, jen velice nerad dělá kompromisy a jakékoliv ústupky. Vše musí být podle jeho představ, pod jeho vedením a pod jeho kontrolou.

Donald Trump chce působit, reagovat, jako šéf. No a vzhledem k souvislostem, si mohu dovolit napsat – šéf celého světa. Vážený šéf, který má vše zcela zvládnuté, nechybuje a je prostě pan někdo, s tou správnou suverénní image, s těmi správnými kontakty na těch správných místech, které dokáže působivě ovládat a využívat jich. Takhle to je jeho celý život.

Šéf, který dokáže následovat jakékoliv vzdálené cíle a hlavně je pokořit, jako vítěz. Donald Trump se narodil s vnitřním pocitem, že si zaslouží dosáhnout něčeho významného, velikého, protože on sám dosahuje velikosti, kterou druzí musí prokazatelně vidět a pokud ji nebudou chtít vidět, on je o tom přesvědčí – vnutí. Objevuje se u něj sebestřednost v tom nejčistším slova smyslu.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Snad nejhorší na tom všem je, když něco od druhých chce, dokáže využívat i hrané laskavosti, empatie, aby si je obtočil kolem prstu. V druhých umí vyvolávat pocit, že jim rozumí, naslouchá jim. Za tím vším se ale skrývá dravec, který se v případě potřeby neštítí druhé citově vydírat. Překvapuje vůbec někoho to, co píšu? Druzí po nějakou dobu nemusí vůbec tušit jeho skutečné zájmy, protože je umí skrývat právě za hranou laskavost. Samozřejmě v ten pravý moment a kvůli těm správným motivacím, dokáže zcela přímočaře zaútočit.

Donald Trump

Donald Trump a jeho slabosti

Donalda Trumpa nebaví mít a udržovat si pouze moc, která plyne z postavení řízení, vedení druhých a společnosti. Ale i moc doslova nad životy blízkých. Ty může dusit svou starostlivostí, kontrolováním, ujišťováním, nátlakem a citově je vydírat, jakmile nenaplňují jeho očekávání a nároky. Po těchto všech slovech mě napadá, jestli měl malý Donald dostatek zdravé lásky v dětství od rodičů? Nebo se jen zkrátka narodil, jako sociopat?

Přitom všem se Donald Trump vyžívá a sám sebe vidí, jako dobrého diplomata, taktika, mírotvorce – toho, který dokáže druhé spojovat a hledat cesty řešení. Jenže to by nesměl opravdu toužit po honění svého ega v oblasti seberealizace. Trump miluje oceňování – generální uznání ze strany druhých a spoustu pozornosti, protože to vše potvrzuje jeho cenu a výkon. Na povědomí o vlastní ceně je samozřejmě velmi háklivý, ješitný a její snižování si bere osobně a zbrojí proti němu. Přesně v těchto momentech můžeme vidět jeho smysl pro dramatické, agresivní výbuchy vzteku a útoky. To není způsobeno tím, že je Američan, jemu to je vrozené.

Donald Trump nemá sebemenší problém hrát různé role v životě, má k tomu v sobě dostatek vrozené teatrálnosti i excentričnosti právě v oblasti seberealizace. Nečiní mu problém si dle potřeby nasazovat všelijaké masky před druhými, protože to vše má jediný cíl – nikdy neukázat vlastní slabost. To jej motivuje i k chování, kdy nemá potíž předstírat, jak dokáže být seriózní, rezervovaným a odpovědně naplňovat očekávání druhých. Přitom neváhá jít za zády druhých „přes mrtvoly“ a potají si uspokojovat vlastní zájmy.

Mít slabosti ve smyslu, být upřímně ohleduplný, laskavý, dávat bezpodmínečně, citlivost a empatii vnímá, jako slabost, která značně brzdí a je tedy nebezpečná. Je velmi paradoxní, že tyto slabosti v sobě má, a z nějakého důvodu zasvětil podstatnou část života, aby tyto „lidské slabosti“ u sebe dstranil. Jeho hlavním důvodem pravděpodobně je, dosáhnout postavení být tím nejlepším, kterému se ostatní ani omylem nemohou vyrovnat. To je v jeho přesvědčení to jediné, na čem nejvíce záleží. Právě tato cesta vede ke globálnímu uznání, a k vysokému životními standardu, který bude odpovídat jeho náročným představám.

Jak už jste asi pochopili Trump chce být tím, kdo vede druhé. On nechce mít na poli seberealizace rovnocenné partnery nebo někoho, kdo by jej nedej bože převyšoval. Jeho vlastní soutěživost a odpor k autoritám, ke kterým nevzhlíží (což je skoro nikdo), mu to nedovolí. Ostatní kolem sebe využívá hlavně k tomu, aby  „polidšťovali“ jeho tvář, a on se mohl prezentovat, jako jemný člověk.

Trump je překvapivě plný mnoha ideálů, nicméně on se nechce spokojovat s tím, aby prověřoval jejich realistické uplatnění, funkčnost či správnost, protože on je o nich opravdu přesvědčený. A, jako přesvědčený agitátor nemá sebemenší problém, aby je vnucoval druhým, pokud je nechtějí sami přijmout za své.

Pokud by se Donald Trump nestal politikem, má skvělé vlohy být vůdcem sekty. „Škoda, že by mu to nestačilo..“.

Doufám, že se vám tato krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila. Brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Donald Trump