Použitelní muži x nepoužitelní muži

Dvě skupiny mužů – příspěvek, který Facebook očividně nesnáší, ale vy se v něm najdete

Tento příspěvek mi Facebook odstranil ze zdi 3x, protože mou upřímnost vyhodnotil, jako pobuřující. Takže mi nezbývá nic jiného, nežli z příspěvku udělat článek.. Absurdní… Psaní o „ocasu“ Cristana Ronalda nevadil, ale níže obsah ano… 

Má nejlepší kamarádka mi zhruba před rokem řekla jednu velmi zajímavou věc a musím se přiznat, že měla naprostou pravdu, zcela se s tím ztotožňuji. Ale samozřejmě, vy nemusíte..

Dvě skupiny mužů použitelní x nepoužitelní

Rozdělila muže do dvou skupin:

1) Ti, kteří jsou už takzvaně hotoví, kdy ale tento „materiál“ nejde již takřka nijak zpracovat.

2) Muži, kteří jsou ještě tvární, mají dostatek inteligence, empatie. Zároveň nejsou zatížení minulostí natolik, aby byli nepoužitelní pro vztah a jeho vedení ke vzájemné spokojenosti.

A teď proč o tom píšu? Každého mého partnera bez výjimky jsem musela ve vztahu učit komunikovat. Jeden byl v tomto směru nevzdělatelný, takže musel být odejít.

Jsem si zcela jistá, že jsem nastavila laťku vysoko a mé bývalé partnery to obohatilo pro jejich následující vztahy. Nicméně, aby člověk mohl být v tom směru tou „vůdčí osobou“, musí toho mít nejen hodně načteno, odžito, ale vůbec být schopen své postřehy včlenit do mužské logiky a obrnit se trpělivostí. Protože, když je muž na něco zvyklý pomalu celý svůj nikoliv zas tak dlouhý život, kdy nikdy nepotkal nikoho, kdo by mu předvedl, jak se řeší konflikty ve vztahu dospěle – s respektem k oběma pohlavím, typická mužská reakce je obranná, popírající, obsahující ignoraci či hůře útok bez ohledu na to, jak žena efektivně komunikuje.

V ideálním světě by muži měli vhodný komunikační styl odkoukat od svých rodičů.. No, zeptejte se sami sebe, jak jsme byli vychovaní my a předchozí generace.. Mnoho mužů je neustále zatíženo společenskými stereotypy ve smyslu, jak se chová pořádný chlap. Takže ve výsledku se nejvíce rozšafně vyjádří u diskuze, že se zase zdražilo pivo a zavírají se hospody. A rozhodně ne u článku s rozvojem v oblasti vztahové komunikace. Netuším, pro kolik žen je takový muž přitažlivý, ale pro mě rozhodně ne…

A poslední věc, která se musí brát v potaz je vůbec charakter muže a s ním spojené komunikační návyky, kapacita k empatii. I tato oblast je zatížena „tajemstvím“, neboť pro spoustu žen je jejich partner nečitelný. V tomto bodě přicházím do vztahové hry já. 🙂 Proč? Protože vám to poznání vašeho partnera mohu zatraceně ulehčit díky mým celoživotním znalostem v oblasti astropsychologie. Právě astropsychologie umí rozebrat charakter člověka do velké hloubky, kdy se doslova větu po větě „nimrám“ v návycích daného muže a to právě i v oblasti komunikace a vůbec v jeho stylu uvažování. To vám ve výsledku může ulehčit poznání, zda má vůbec daný muž kapacitu na to, aby dokázal upozadit své ego, naučit se vám naslouchat a efektivně ve vztahu komunikovat. Jestli jste v této situaci a tohle vás přesně trápí, neváhejte si objednat astrozbor vašeho partnera, který najdete zde (nyní je v akční ceně!): https://www.astrorozbor.cz/osobni-horoskop/

Nebo rozbor vašeho vztahu (nyní za akční cenu!): https://www.astrorozbor.cz/partnersky-horoskop/

 

Efektivní komunikace je naprosto klíčová, protože je naivní si myslet, že se to bez toho nějak zvládne. Ačkoliv se nás společnost snaží cpát do role „bezpohlavní“, rozdíly mezi pohlavími zkrátka existují a to především v tom směru, jak myslíme, zpracováváme emoce atd. Z toho důvodu je umění pochopení perspektivy druhého něčím, bez čeho nemůžete dosáhnout ani kompromisu ve vztahu, natož oboustranné spokojenosti.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.