Frrustrace

Frustrace, jak ji překonat?

Tohle neměl být článek, ale pouze příspěvek na Facebook. Jenže Facebook jej smazal… Vytvořit z něj krátký článek, je ten jediný způsob, jak Facebook obejít. Může být upřímně hrozně frustrující, když se každý den snažíme, bojujeme o to, aby věci šly lepším směrem v našem životě a pravidelně čelíme tomu, jako by se nám snad i štěstí chtělo vyhýbat, natož kýžený výsledek…

Takto mohou uplynout ubíjející dny, měsíce, roky.. A čím déle to trvá, tím těžší to je. Člověk by si mohl pomyslet, že když přeci ovládá seberegulaci, není to nic těžkého. Opak je pravdou. Každý takový den stojí o kapičku více energie, abychom se nepotopili na dno. Protože i přes vší seberegulaci nás mohou dostihnout emoce, které nám připomenou, jak těžký boj to je – se sebou.

Myslet si, že se mi to vyhýbá, by byla nepravda. Jak se s tím osobně vypořádávám?

Uvědomím si své kvality, které mi pomohly dosud přežít (ty mnohé nepříjemnosti). Uvědomím si, že ačkoliv se mi někdy dějí velké nepříjemnosti, nejde o katastrofu. Jako kulisu poslouchám hudbu, vypláču se z toho a vrátím se zpátky ke své víře, že věci mají své načasování, smysl a já dělám to nejlepší, co dokážu. Často si rovněž představuji, kde se chci ocitnout – jakého výsledku přesně chci dosáhnout, jak vypadá. A tento přístup udolá vše, ale ne mě.. A to vše praktikuji stále dokola.

Pokud hledáte klíč k pochopení, pojmenování vašich kvalit, potenciálu, který vám pomůže navrátit tu vaši tolik potřebnou víru, správný směr v životě, neváhejte se podívat na: https://www.astrorozbor.cz/osobni-horoskop/

Získejte ZDARMA přístup k exkluzivnímu online kurzu „Jak poznat, že je to ten pravý/á“. 30 minutový online video kurz vám přinese jasné, konkrétní a snadno srozumitelné rady, které vám pomohou ověřit, zda jste našli toho pravého / pravou a nikoliv nevyrovnaného psychopata. Tento  online video kurz navždy změní váš pohled na vztahy, neboť pro vás odkryje jakými způsoby odhalit nevyrovnaného člověka. Začněte konečně rozvíjet své vztahy správným směrem! Tento kurz můžete získat zde.

Frrustrace