Herec Hugh Grant

Hugh Grant – Proč si lidé kolem musí někdy hrát na chameleona?

Hugh Grant – Když jsem učinila rozhodnutí, že udělám jeho mini rozbor dle astropsychologie, tušila jsem, že si na sebe ušiji malý bič v tom smyslu, jestli o něm dokážu napsat něco poutavého. Hugh Grant působí, jako svéráz a do určité míry tomu tak je. Nicméně zas tak horké to s ním není, nějaké extra výstřelky se čekat nedají. Ve své podstatě je to totiž stále jen chlap. Když byste se mě zeptali, jak na mě působí, jako na ženu, musela bych odpovědět „Je takový neslaný, nemastný, ale docela roztomilý“. Samozřejmě ne všichni se mnou musíte souhlasit. Ale k rozboru jsem si jej vybrala, protože navzdory tomu, v něm stále něco hezkého, roztomilého a proto poutavého je.. Tento rozbor je mou soukromou „detektivní prací“ s cílem objevit to hezké v něm..

Hugh Grant je pověstný tím, že si velmi střeží své soukromí a mě to vůbec nepřekvapuje, neboť je ze své přirozenosti vědomě a intelektuálně zaměřený na udržování svého vybudovaného bezpečí. Protože jej k tomu motivuje jeho při zemi držící vědomí a intelekt, kterému nejvíce záleží na jistotě a stabilitě. Životu obecně zrovna moc ze své přirozenosti nevěří. Nedělá to kvůli tomu, že by si to snad přál, on se takový prostě narodil..

Hugh Grant a jeho osobnost

Hugh je poměrně dost praktický člověk, pro kterého je nejdůležitější starat se především o sebe, a vše, co spatřuje, jako nestabilní, nejisté, nespolehlivé, nelogické, nepřehledné, nesrozumitelné, nejasné, se snaží ze svého života vyčlenit. To vše totiž může spatřovat, jako natolik chaotické, kdy to raději onálepkuje, jako „nežádoucí“ a co nejrychleji s s tím rozloučí. Velmi bytostně si uvědomuje tvrdou realitu života, s kterou vlastně nikdy neztrácí kontakt a to i navzdory, čeho v životě dosáhl. To ovšem neznamená, že si rád života neužívá….

Hugh není typickým představitelem hereckého povolání – člověka oplývajícího absolutní, přirozenou suverénností, sebevědomím, neboť paradoxně Hugh má v sobě určitou nesmělost. Jsem si absolutně jistá, že i když se s ní naučil pracovat, do určité míry v něm stále zůstává. A jak je možné, že se s ní naučil pracovat? Hugh má v sobě velký potenciál v podobě tvárnosti, s kterou se může být schopen změnit – zlepšit – zdokonalit, když mu o něco skutečně jde. Jeho velice bystrý, rychlý, zvídavý intelekt mu propůjčuje „talent“ šikovně si osvojit mnoho věcí, návyků, přístupů – zkrátka umu a prezentovat jej, uvést do té nejlepší podoby, do které je to jen možné. Ve své podstatě to vše z něj dělá dříče. No něčím se musel zasloužit o svou kariéru, nemyslíte?

Hugh má poměrně vysoká měřítka na posuzování toho, co (on) ve své mysli filtruje, jako správné x nesprávné, logické x nelogické, dokonalé x nedokonalé, s tím, že pochopitelně preferuje vždy to první a nemá problém to dát najevo. Právě to jej motivuje v lepším případě být proaktivní, makat na sobě a zaměřovat se v životě hlavně na věci, co dávají nějaký logický smysl či potenciálně jistý, perspektivní výsledek. Časem může u Granta přijít uvědomění, že některé věci v životě prostě ovládnout nemůže, stejně, jako je přetvořit ke svému obrazu – do dokonalé podoby, ale musí je pouze přijmout. V tom může být trošku jeho celoživotní boj.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a konzultaci v ceně! Více informací o něm najdete > zde

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči a pomůže vám dosáhnout skutečného osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj Astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Ačkoliv je Hugh vlastně tolik prakticky založeným člověkem, kdy by snad byl schopen žít i poněkud sterilním způsobem života, kde vše musí mít svůj řád a skoro vždy má povinnost přednost před zábavou. Zapomeňte! Jeho optimisticky – požitkářsky orientovaná duše jej na podvědomé úrovni podněcuje vyhledávat všemožné smyslové, hmatatelné požitky, zážitky, co se jen nabízí a odměňovat se za to své velké úsilí. A to je na Hughovi poměrně sympatické. Jeho duše a srdce chce v životě prostě jen krásný, pohodový ničím nerušený klid, což jej může postupem času motivovat začít v životě obecně preferovat ty situace, lidi, touhy, které nepůjdou proti tomu.

Hugh Grant je známý svým kousavým, anglickým humorem. No, Hugh je díky svým rychlým, objektivním, analytickým, kritickým, intelektuálním, komunikačním schopnostem nejprve – při nejlepším obhrouble upřímným – až „na dřeň kosti“ a až pak Angličan. 🙂 Ale tomu lze vyčíst maximálně tu obhroublost, neboť v ideálním případě si Hugh umí udělat legraci i ze sebe. Hůře, jestliže má sklony, co nejméně kritizovat sebe – a co nejvíce druhé v duchu, kdy přeci on ví vše nejlépe, projevuje se, jako drzý, jízlivý, puntičkářský chytrák, co se neumí s ničím spokojit.

Hugh Grant a romantik nebo playboy?

Poměrně překvapujícím zjištěním je, že pokud nepotlačuje své emoce (spíše ano a pak se bude ve vztazích projevovat hlavně cynicky), může být poměrně galantním, romantickým, diplomatickým, jemným partnerem, pro kterého je vztah spojením krásných gest, tolerance, podpory, pochopení a všech možných „rituálů lásky„, co by pro něj měl ideální vztah obsahovat. Hugh che vztah s rovnocenným protějškem ve smyslu sdílení podobných ne-li stejných ideálů o vztahu, který pro něj zajistí ve vztahu především klid, harmonii, pohodu – bez konfliktů. Věřím, že pokud dokáže držet „pod pokličkou“ svou kritičnost, chlad, strohost, cynismus, úzkostlivost, hádavost, pedantičnost, může být velmi příjemným partnerem, co je schopen i určitých obětí a kompromisů ve vztahu. Mám však upřímně neblahý pocit, že Hughovi to skoro vůbec nejde, neboť  potřebnými „kurzy vaření“ možná neprošel. 🙂 Ale určitě má potenciál se zlepšit! A věk taky dělá své.. v jeho případě spíše ne.

K zajímavosti osobnosti H. Granta nakonec přispívá, jak dokáže v rámci výkonu svého povolání a v kariéře být flexibilním, všestranným, bezprostředním, vtipným, nápaditým, zvědavým, přátelským, uvolněným člověkem. Pro herectví velmi potřebné a skvělé kvality. Náplň – objekt, kterému se  má však věnovat, jej musí opravdu bavit, být pro něj intelektuální či fyzickou výzvou! A  hlavně v daných činnostech, povinnostech musí vidět smysl! V opačném případě jej může poměrně snadno opustit trpělivost a objevit se cholerický H. Grant. Nicméně věřím, že tyto své neurotické, cholerické, jízlivé a vlastně někdy i hysterické sklony, může být schopen korigovat – musí jen více chtít. Tyto negativa se ale čas od času mohou objevit v situacích, kdy je s něčím velmi nespokojen, kdy to vše bouchne. V ten moment je pro druhého lepší simulovat, že je chameleon. 🙂

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru osobnosti líbila, brzy se můžete těšit na další. Máte nějakou svou oblíbenou hvězdu? Napište mi na FB o kom si přejete, abych napsala příště?

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.