Jaroslav Jágr

Jaromír Jágr – pěkný požitkář? Rozbor dle astropsychologie

Zaposlouchala jsem se do hudby z devadesátek, kdy byl Jaromír Jágr mladý jinoch, abych si vybavila dobu, v které žil, a já jsem jí pouze přihlížela, nikoliv si ji aktivně užívala v celé její kráse z důvodu našeho věkového rozdílu. Říká se, že abyste poznali člověka a jeho dobu, musíte si poslechnout největší hity jeho mládí. Nicméně já se pochopitelně neomezím jen na hudbu, protože pro další poznání sáhnu po astropsychologii. Cílem tohoto článku není rozebírat jeho politické názory, pro koho, kdy udělal či neudělal reklamu. Ale ani jeho sportovní úspěchy, které budou navždy zapsány v historii – Dokud bude existovat lidstvo samo. Chci se podívat pod tu jeho celoživotní vášeň pro hokej a zjistit pro vás, jaký je opravdu člověk..

Jaromír Jágr přemýšlivý člověk

Z větší části je Jaromír idealisticky založený člověk a věřte, že těch ideálů má opravdu mnoho. To ovšem neznamená, že se musí nutně slučovat i ideály všech. Tyto vysoké ideály směřují k životu, světu, a nesou se ve smyslu pro pravdu (jeho či v rámci vyšší síly), spravedlnost a rovnoprávnost. Tyto ideály jsou, jako živou energií, jež protéká jeho vědomím a myslí. Na této úrovni ideálů má někdy sklony rebelovat, bojovat (důrazněji přesvědčovat) se světem, který by si přál dát dle svého pohledu do pořádku (aby v něm došlo k naplnění jeho ideálů alespoň do nějaké míry). Jeho myšlení je rovněž ovlivněno tím, že každá bytost by měla být svým nejvyšším soudcem, anebo potažmo by jej měla soudit ta nejvyšší instance. Ve svém myšlení má tedy právo na vlastní názor, protože i on je / musí být vůči názorům druhých tolerantní.

Když si něco v jeho mysli zasluhuje úctu, prokazuje Jaromír velkou zásadovost, čestnost, disciplinovanost, toleranci ve svém přístupu. Ovšem, když  Jaromír spatřuje naopak něco, jako zastaralé, stereotypní či jde proti jeho ideálům, může mít sklony trochu provokovat, rebelovat.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor  o více nežli 30 stránkách – nevšední horoskop, který vám pomůže pochopit a milovat sebe / druhé? Více informací o něm najdete > zde

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči a pomůže vám dosáhnout skutečného osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

I když má Jaromír v sobě nepochybně vrozenou slušnost a považuje ve své mysli za správné dodržovat etiku, obecně zásady dle kterých by se mělo žít. Jaromír je velmi nezávislý a potřebuje dostatek volného prostoru, aby mohl ukázat své kvality. Tomu pak ostatně přináší nefalšovanou radost ze života a pro něj kýžený obdiv. To si pište, že obiv má rád. 🙂

Netuším, jestli vás to překvapí či nikoliv. Ale Jaromír je opravdu přemýšlivý, analytický člověk. Není pro něj těžké přemýšlet o světě, lidech a jejich potřebách, možnostech či chování. Logicky analyzovat svět nebo lidi, to mu opravdu jde. Nicméně skutečně pochopit složitost dané situace s možným emocionálním podtextem, to už může být o něčem jiném. Nicméně Jaromír v sobě má potenciál empatie, soucitu a laskavosti. Ano! Tak obrovský chlap má křehkou duši. Jeho duše, jako by neustále plula na lodi ve svém vlastním světě (vesmíru). Tento svět neobsahuje nějaká omezení, zlo.  Ale naopak je vyplněn jeho fantazií, sny o dobru, starostlivostí, hlubokou, nezištnou prospěšností či vyšším smyslem, kdy bude mít ve svém životě něco, s čím bude hluboce propojen.

Kromě toho je Jaromír Jágr i vizionář a tím mám na mysli, že má častá, četná, spontánní vnuknutí, vizionářské nápady, velkolepé plány. Jeho originalita myšlení a nápadů vychází z jeho vrozené bystrosti. To vše se odráží v jeho životě.

Jaký je Jaromír milenec a partner?

Jaromír je milenec výkonný, vášnivý, činorodý. Ve vztahu rád vede, potřebuje v něm zaujímat přední místo a mít tedy tak trochu hlavní slovo a navrch. Jaromír ve vztahu touží po dostatku prostoru, aby mohl následovat ty výzvy, které chce a nehodlá se v tom směru potlačovat. I sama partnerka pro něj musí být tak trochu vzrušující výzvou přinášející rozmanité, nové, spontánní podněty, aby jej to dlouhodobě bavilo a láska takzvaně v jeho očích nevyprchala. Jaromír ve vztahu potřebuje někoho, kdo s ním bude schopen udržet fyzicky, emocionálně tempo. Zároveň jej nebude svazovat, a alespoň v nějaké míře se postará o bezpečné zázemí a příjemnou atmosféru ve vztahu. Nespolupracující, příliš závislou partnerku ovšem nesnese.

Partnerka se ale musí být schopná vypořádávat v negativním případě s jeho zbrkle agresivními výbuchy vzteku, když se mu něco nelíbí a s velkou tvrdohlavostí, díky, které může být velmi neústupný. Navíc se může pod tlakem uzavřít do sebe a o to více těžké bude s ním pohnout, natož komunikovat. Pokud se ale Jaromír opravdu zamiluje, svá negativa vyvažuje svou loajálností, nákloností, šlechetností a ochotou bojovat za svou partnerku, vztah a čelit přímočaře všem životním překážkám.

Jaromír obecně v životě má rád požitky, což znamená, že si rád užívá výhod spojených s finančním zajištěním, ohodnocením, a rád si tedy dopřeje mnohé, co je pro něj příjemné, krásné či vzrušující. Ke všemu, co vlastní, si vybuduje vztah a nerad na daném stavu pak něco mění. A na všem, co mu přináší nějaký praktický, smyslový požitek/užitek, může být i závislý, což mu do života může přinášet pochopitelně problémy. Právě ale díky jeho praktičnosti na poli seberealizace, má obecně dobrý talent na obchodní příležitosti, což mu pomáhá stabilně zajišťovat svůj životní standard.

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Jaroslav Jágr Jaroslav Jágr