Jennifer Aniston

Jennifer Aniston hodná holka od vedle? Rozbor dle astropsychologie

Její bývalou „sokyni v lásce“ Angelinu Jolie, jsem již rozebrala. A nebyl by to kompletní milostný trojúhelník, abych nerozebrala i Jennifer Aniston. „Cestou“ se pochopitelně zastavím u Brada Pitta, aby to bylo kompletní. Mám pro vás překvapující odhalení o vztahu Brada Pitta a Jennifer Aniston.

Z tria Angelina, Brad, Jennifer, je mezi námi Jennifer asi ten největší pohodář. Tomu, ale není těžké uvěřit, že? Osobnost Jennifer má zjednodušeně řečeno dvě polohy. Na jedné straně je to energická, vášnivá, cílevědomá bláznivka – v dobrém slova smyslu. A na straně druhé realisticky, analytický typ člověka, který jen nerad někoho odsuzuje, povyšuje se na něj. Ale pojďme se na ni podívat více do detailu.

Jennifer

V běžném životě Jennifer velmi ráda spontánně podniká všelijaké aktivity, které ji musí předně bavit a ještě lépe, když naplňují a následují nějaké její nevšední, průkopnické vize či dobrodružné aktivity, kde si může něco dokázat! To vše jí přináší opravdu nefalšovanou radost ze života. V životě si vydobyla ten luxus, že si může dovolit mít i stále následovat ideály. A i když začínala od nuly, byly to právě ideály, jež vždy udržely její naději, že se věci zlepší a půjdou vytouženým směrem.

Jennifer nemá ze své přirozenosti potřebu se otevřeně nad někoho povyšovat, je to něco, co se jí příčí. Je jí daleko více bližší s druhými spolupracovat, zaujímat vůči nim individuální postoj bez ohledu na jejich životní status. Snažit se jim pomoci, pokud může a neváhá proto něco obětovat. Tento přístup pramení z její vrozené tolerance, liberálnosti, lidskosti a smyslu pro rovnocennost. Právě proto se asi nepřestala bavit s Matthew Perry, když na tom nebyl dobře. Opravdu pro něj měla nefalšované, upřímné, lidské pochopení. Jennifer má vysoké morální, etické hodnoty, které se určitě snaží následovat po celý svůj život. I to ji řadí mezi lidi, kteří jsou spíše upřímní, nežli by si pohrávali se lhaním. Velice dobře umí chápat, analyzovat a pojmenovávat lidské pohnutky, to ale neznamená, že ráda analyzuje ty své. Nicméně to z ní dělá dobrou herečku.

Jennifer Aniston a Matew Perry

Přátelství má pro Jennifer Aniston velkou váhu, a v tom směru je opravdu loajálním parťákem. Navíc rada pro své blízké vytváří příjemnou, bezpečnou, bezkonfliktní atmosféru, aby se s ní cítili dobře.

Samozřejmě, že má ráda obdiv a ocenění ze strany druhých. Navíc její duše velmi ráda následuje vzdálené cíle, horizonty. Nicméně Jennifer je nejraději, když ten obdiv přichází právě za její výkon. Ve své kariéře by se dlouhodobě nemohla zaprodat tomu, co by ji emocionálně nenaplňovalo. Pro Jennifer je spontánní, emocionálně naplnující seberealizace něčím, co jí přináší pocit, že skutečně ve svém životě žije pro něco smysluplného. Zároveň nemá problém již vyhořelé aktivity opustit, posunout se za novými projekty, a hledat nové naplňující činnosti, jež vnesou do jejího života pozitivní změny nebo transformaci. V tom směru se může projevovat její náročnost, kterou klade směrem ke své osobě, protože v ten moment je pro danou činnost, ambici ochotná udělat opravdu mnoho, i kdyby to sebou neslo odříkání, obětování, zarputilost a velkou disciplinovanost. Ona nepřestane, dokud nedosáhne svého. Skutečnost, že se pustila do prodeje své kosmetické vlasové řady a vedle toho se stále věnuje filmování, potvrzuje má slova.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Jennifer nemá rozhodně v lásce nátlak, omezování její individuality a pokud by byla s partnerem, který rozhoduje za ni. Jennifer ráda ve vztahu spolupracuje, ale zároveň v něm potřebuje mít své slovo. Pro protějšek potřebuje být velmi důležitou, cítit, že skutečně zohledňuje její cenu, což se pojí s respektem vůči její osobě a doceňování ze strany partnera.

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Jak to tedy bylo mezi jí a Bradem?

Ačkoliv je svět vnímal, jako krásnou dvojici, kterou bez pochyby na pohled byli. Nehodili se k sobě. I kdyby spolu měli nějakého potomka, byť díky adopci, dříve či později by jejich vztah skončil. Brad Pitt, ačkoliv tak nemusí působit, je velký „tvrdohlavý control freak“ – člověk, který všechny a vše kolem potřebuje mít pod kontrolou, ovládat je, organizovat je a ještě se  dokáže chovat pekelně tvrdohlavě (projevuje se při nepovedené variantě jeho charakteru). V lepším případě by se ve vztahu s Jennifer choval, jako samostatný, soběstačný, spolehlivý, seriózní individualista, poskytoval jí prostor, co potřebuje rovněž pro sebe a své aktivity.

Brad umí být navíc velmi vtipný a to jí určitě imponovalo a velmi bavilo. Když Brad začne ženě věřit, projeví se rovněž jeho kontrolovaná / potlačená vášeň, s kterou umí ženu pomilovat, jako „stroj“, co sem tam rád automaticky zvolí nový program s názvem „sexuální experiment“. I to se jí líbilo, ovšem milostná vášeň Jennifer, pokud se v tom směru nepotlačuje, je více spontánní, otevřená, přímočará a nevyhýbají se jí smyslové požitky a romantika. Samozřejmě, že to po nějakou dobu Brada přitahovalo.

Jenže v jejich vztahu chybělo hluboké emocionální spojení. Vztah byl spíše postavený na bázi přátelství, kde dva nezávislí jedinci existovali spíše vedle sebe, jako dvě individuality, nežli spolu. Jennifer a on mohou být velmi dobří přátelé, pokud k sobě budou mít vzájemný respekt svých individualit. Ovšem na dlouhodobý vztah to zkrátka nestačí, „partnerské chemii“ neporučíte, ačkoliv by si to milióny jejich fanoušků přálo.

Přeji Jennifer, aby konečně k sobě našla respektujícího muže, jehož vpád do života nebude vnímat, jako své omezení, ale, jako zdroj své nové inspirace, lásky a jako někoho, kdo bude stačit jejím intelektuálním nárokům a zároveň v ní zapálí ten správný oheň, co potřebuje.

Doufám, že se vám tato krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila. Brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Jennifer Aniston