jiri langmajer

Zkrocený Jiří Langmajer? Rozbor dle astropsychologie

Po vysilujícím rozboru Willa Smithe, si musím mentálně odpočinout a pro další rozbor zabrousím do českých vod. Tou osobou, kterou jsem si vybrala, není nikdo jiný, nežli český sympaťák Jiří Langmajer. Mnoho z nás musela nutně zaznamenat, že jej provázela pověst určité nezkrotnosti, a já se tomu mezi námi při pohledu na jeho astrologický radix vůbec nedivím. Pro některé překvapivě, Jiří má určité podobnosti s Hughem Grantem, kterého jsem již rozebrala také. Jde o břitký smysl pro humor a určitou nestálost.

Jestli jste si přečetli pár článků, mnoho z nich mělo titulky typu, jak Jiřího Langmajera zkrotila Adéla Gondíková. Já bych to takto nenazvala, a divila bych se, když by to tímto způsobem nazvali oni dva. Je to daleko prostší… Jiří Langmajer nemůže/nechce být zkrocen. On jen musel najít dostatečně podnětnou, zábavnou ženu, která jej bude dlouhodobě bavit, nebude jej svazovat, protože je dostatečně sama nezávislá a ve vztahu mu poskytne tu kapku bezpečí, láskyplného zázemí plného respektu k jeho osobě.

Nikdy takovou ženu nenašel, a proto se žádné nechtěl a nedokázal zavázat. V Adéle ji našel a tak se zavázal. Jsem si absolutně jistá, že té nevázanosti si užil až až. Proč?

Proč si Jiří Langmajer tolik užíval dámské společnosti?

Když pominu fakt, že je to herec, Jiří je velmi inteligentní, vtipný, šarmantní muž, který díky své schopnosti bezprostředně komunikovat, umluví (ukecá) asi vše a všechny. Flirtovat, projevovat se zábavně, je pro něj nesmírně jednoduché – asi, jako dýchání. A to opravdu vycházím jen z jeho astrologického radixu, nikoliv z videí, kde například mluví.

I když byly chvíle v jeho životě, kdy tak nějak chtěl vztah. Problém je, že mohl vyvolávat dojem, jak chce vztah intenzivní, úzký, směřující k závazku. Ovšem, pokud na to nebyl ve skutečnosti vědomě a mentálně připraven, nebyl toho prostě vůbec schopen. Navíc nové stimuly v podobě nových žen, pro něj byly tak zábavné… A zábava je přesně tím, co chce a potřebuje!

Jiří Langmajer

Jiří není člověkem milující rutinu, nudu, stereotyp v životě. Nic z toho není schopen dlouhodobě unést, což má za následek tendence z takového života unikat. Ještě k tomu je sexuální, milostný požitkář, a o to více si upřímně nemohl pomoci. Spojte si to vše dohromady a máte skoro odpověď na to, proč to s ním zkrátka nebylo ve vztazích jednoduché.

To ale není celé. Pro Jiřího Langmajera mohlo být vždy tak trochu těžké vybírat si mezi tím, co chce jeho rozum a co chce jeho srdce. To v něm vyvolávalo celoživotně pěkný chaos. Vnášelo zmatek do jeho života, přinášelo často kupu neupřímnosti, lží a vytáček směrem k blízkému. Druhé pak mohl často dostávat do situací, kdy popíral to, co sám před tím vyslovil, a pochopitelně jim touto neupřímností ubližoval a doslova je musel neskutečně frustrovat. Jiří Langmajer nemůže mít vedle sebe slabou, ženu, která si to s ním neumí ve vztahu jednoznačně a od počátku nastavit. Což se očividně díky zkušenostem a charakteru Adély Gondíkové, podařilo.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje kromě hloubkového rozboru osobnosti, konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a 30 minutovou konzultaci. Více informací o něm najdete > zde.

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči, pomůže vám dosáhnout efektivního osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Celoživotní problém Jiřího Langmajera

Jiří Langmajer měl s největší pravděpodobností celoživotní problém vůbec pochopit, co cítí, neboť to se u něj může tak často měnit dle nálady, aktuálních potřeb, podnětů kolem, dle toho, co jej zrovna zaujalo. Dosaďte si, co chcete…

A vysvětlovat, popisovat někomu dalšímu takovou proměnlivost pocitů, nálad, zájmů, to je pro něj skoro nadlidský výkon. Jiří Langmajer se může pohybovat od extroverze k introverzi. Od čiré pozitivity, radosti ze života k jízlivosti, hněvu, velké kritice až k velké uzavřenosti, kdy není spokojen vůbec s ničím, a proto je až depresivní či při nejmenším velmi nervózní. To z něj dělá pro některé lidi velmi komplikovaného a nestálého člověka, na kterého je obtížné se spolehnout či se s ním cítit emocionálně bezpečně.

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Uvnitř sebe má mnoho protipólů, jež pro něj nikdy nebylo lehké balancovat a vlastně celý svůj předchozí život zasvětil tomu, aby našel to, co jej bude vyvažovat. A má to štěstí, že Adéla dokáže být tak podporující, optimistická, že mu neustále připomíná to dobré v životě a ještě jej motivuje být lepším, kdy jeho výsledky navíc dokáže patřičně ocenit. Do toho mu přináší dostatek prostoru, aby se pro něj život nestal vězením.

Paradoxně v Jiřím vždy tak trochu plápolala touha po stabilním závazku. Něco co by se dalo nazvat rodinným prostředím v podobě jistého zázemí přinášející radost, klid, potěšení, smyslové požitky a uvolnění z toho všeho chaotického života. Adéla mu to rovněž dokáže zprostředkovat. I když jejich vztah není dokonalý, upřímně by to byl neskutečný tupec, kdyby si tohle vše nechal protéct mezi prsty…

Doufám, že se vám tato krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila. Brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.