Johny Depp

Johnny Depp bruslící na tenkém ledě – Rozbor dle astropsychologie

Ano já vím, poměrně nevšední název pro analýzu Johnnyho Deppa. Jenže… To byla ta první věc, co mě napadla v momentě, kdy jsem věděla, že budu muset napsat článek o tomto neuvěřitelném herci, jež mám ráda od dětství. S Johnny Deppem je to upřímně složité, protože jej velmi milujeme, jenže vlastně nevíme, koho to ve skutečnosti milujeme.. Astropsychologie mi poskytujete skvělý nástroj, abych pro vás rozebrala, proč se Johnny Depp celoživotně pohybuje na tenkém ledě..

Johnny na první poslech, v prvních dnech na ty, kteří jej mohou na čas potkávat, působí, jako chlápek do nepohody, který je velmi milý, klidný, srdečný, skromný, sympatický. Sice trochu ztřeštěný chlápek, ale vzhledem k tomu, jak bystře se projevuje, tušíte za tím velkou zkušenost, rozhled, který z logiky věci umí druhé omámit, uvolnit a obohatit.

Kdyby se Johnny nikdy nestal hercem a nepřičichl by k návykovým látkám, byl by to upřímně super otec od rodiny. Zní to nudně? Ale ono to tak je. Život a Johnny Depp tomu ale chtěli jinak..

Johnny Depp pohodář

V momentech, kdy si přehršle neužíval návykových látek, což jemu, jako vrozenému požitkáři, muselo dělat velké potíže odolat, byl skvělým otcem, protože rodinné zázemí je pro něj velmi podstatné. Johnny má instinktivní potřebu zaopatřit, opečovávat svoji rodinu a zajistit jí stabilní, milující bezpečí a jistotu. To vše je u něj ještě podpořeno vlastními špatnými zkušenostmi z dětství. Johnny umí sám přirozeně vycítit, co se v druhých děje, je skvělým pozorovatelem druhých lidí. A v případě potřeby jim dokáže prokázat empatii.

Johnny může být rovněž skvělým, loajálním, milujícím, smyslným, trpělivým partnerem, jež udělá pro druhého opravdu mnoho hmatatelného jen, aby potkal jeho potřeby. Johnny není romantikem v pravém slova smyslu, má raději promyšlená gesta, kterými prezentuje svou lásku anebo partnerky obdarovává. Romantiku má rád, ale spíše ve smyslu, když je partnerka sama romantická. Ve vztahu má rád ze své přirozenosti klid, pohodu, zázemí, ale potřebuje v něm i hluboce / vzrušivě naplňující stimuly.

Ovšem potíž je ta, že pokud se Johnny nenaučil během svého života vyrovnávat s nakupeným hněvem, může trpět tak mohutnými výbuchy vzteku, že je až velmi těžké uvěřit tomu, jak někdo tak na pohled milý, sympatický, podobné dokáže vyjádřit a chovat se v afektu. Pozadím takového chování je jeho potřeba si nad situací a druhým udržet moc, a případně si vynutit to, co chce. Tyto přirozené sklony mohou být opět podpořeny o to více návykovými látkami.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a konzultaci v ceně! Více informací o něm najdete > zde

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči a pomůže vám dosáhnout skutečného osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Odvrácená strana Johnnyho jsou sklony k majetnickosti, žárlivosti směrem k milovaným, kterými se může stát na čas až posedlým. Milované může mít sklony si kupovat, anebo s nimi hůře manipulovat, aby si je získal či dostal tam, kam chce. To je prostě fakt. Do toho se ještě u něj mohou objevovat tendence k silné iracionální podezíravosti a ke všelijakému testování milovaných, aby se ujistil o jejich náklonosti, spolehlivosti, loajalitě apod. Toto ujišťování může mít poněkud „volné hranice v četnosti“. Johnny je obecně velmi citlivý na předstírání lásky, kdy to u něj může přerůst až v silné iracionální obavy. Jestliže si Johnny utvoří nějaký názor (podbarvený obavou), může být velmi těžké jej přesvědčit o opaku, neboť má silné sklony k tvrdohlavosti, neústupnosti. Tlak ze strany druhého v tom případě nesvede vůbec nic. Johnny naopak potřebuje čas a prostor, aby názor změnil sám.

Extrémy Johnnyho Deppa

Johnny se celoživotně pohybuje ve vnitřním extrému v podobě, kdy na jedné straně určitá část jeho osobnosti trpí prvotně pozitivním / až naivním hodnocením druhých, a zároveň mu něco neustále našeptává, že jej každý může zradit. Takže ve výsledku se k druhým může pro své kvality přibližovat, ale zároveň se od nich vzdalovat kvůli neustále plápolající nedůvěře ve smyslu, že se na nikoho nemůže spolehnout, věřit mu. Tyto sklony mohou být ještě podpořeny efektem návykových látek. Při nejmenším může být pro druhé velmi obtížné jej přesvědčit o vlastní loajalitě, úmyslech.

Právě proto se Johnny Depp celoživotně pohybuje na tenkém ledě, neboť žije v několika světech najednou. Každý tento svět může a rád využívá pro svůj prospěch, protože si prostě rád užívá života až do jeho krajnosti. Ovšem při plnění svých cílů, musí hrát v každém tomto světě jinou roli, Johnny má v tom směru dostatek vrozené flexibility. Johnny se vždy snaží prezentovat tak, že všechny své ambice naplňuje ve vší spolehlivosti, dokonalosti, preciznosti, s velkým úsilím, korektností a na základě pravidel hry. A častokrát to tak určitě bylo, jenže je to stále a jen člověk.. Johnny se celoživotně pohybuje mezi velkým sobectvím ovlivněným vlastním požitkářstvím a obrovskou touhou druhým dávat a naplňovat je. Jenže ti si to musí v jeho pohledu velmi zasloužit. Metr na posuzování toho, kdo si to zaslouží, může být se strany Johnnyho v lepším případě velmi náročný. V horším případě pokřivený a nikoliv férový.

Pokud v základu chybí sebeláska, emocionální jistota, vztah k sobě – natož k druhým, nemůže být bohužel nikdy zdravý…

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Johnny DeppJohnny DeppJohnny DeppJohnny DeppJohnny DeppJohnny Depp