Julia Roberts

Julia Roberts – posedlá? Rozbor dle astropsychologie

Ve změti herců a hereček Julia Roberts svým charakterem vyčnívá, protože jde o netypickou herečku kvůli její osobnosti. U spousty herců a hereček, které jsem rozebírala, jsem častokrát narazila na typickou extroverzi. Julia je tak trochu opak toho všeho a to ji alespoň pro mě činí velmi zajímavou. I když s malým zpožděním, jsem tu s rozborem Julie Roberts dle astropsychologie.

Při pohledu na její astrologický radix prostě nemůže být překvapením, že má velmi ráda své soukromí a je na něj do velké míry háklivá. Jako by si něco v ní vždy chtělo kousek nevyřčeného, neviditelného, nechat pro sebe. Mít svá tajemství vyplývající z jejich hlubokých myšlenek, citlivosti, autentičnosti s upřímností jí vlastní, která si na nic opravdu nehraje. Komu by tím nebyla sympatická?

Julia se narodila s velkou vědomou, intelektuální náročností a touhou si ze života brát to nejlepší (emocionálně naplňující) v jejím pohledu. Zároveň něco v ní se nikdy nevyhýbalo změnám a transformaci v životě, které dokáže chápat, jako přirozenou součást a opravdu se toho nebojí. Protože pro ni má v životě větší hodnotu autentičnost a změny, nežli faleš a stagnace. Nicméně díky této své vrozené náročnosti nestrpí/nechápe, když lidé nechávají ležet ladem svůj potenciál a staví se do role „bezmocného“, i když obětí vůbec nejsou. Nechápejte to tak, že Julia nemá soucit. Nikoliv má jej mnoho, ale opravdu jen vůči těm, kdo se nemohou bránit a vybojovat si v životě lepší podmínky.

Julia Roberts se narodila s potřebou formovat svůj život do ideálně pro ni naplňující podoby, a nenápadně formovat i své blízké. Ti by mezi námi určitě má slova jen potvrdili. 🙂 Navíc jí záleží na tom, aby vše kolem ní fungovalo správně, na základě pravidel, morálky, etiky a přinášelo dostatek jistoty, o kterou se lze opřít. Naštěstí všechny možné vypjaté životní situace umí odlehčit svým smyslem pro humor.

Posedlá Julia Roberts?

Ano. čtete správně, když si Julia Roberts vezme něco do hlavy a stane se to její vášní, opravdu se může stát tak trochu posedlou v tom smyslu s jakou vervou o to usiluje, následuje a věnuje se tomu. V ten moment se projeví její velká ambicióznost v myšlení, instinkty „lovkyně“, preciznost, pracovitost a analytické schopnosti. Ke své kariéře a k výkonu úkolů, přistupuje velmi seriózně, rezervovaně a vnímá to, jako příležitost být užitečnou a příkladem pro druhé. Když má dojem, že si to může dovolit a daný projekt je perspektivní (přináší reálný potenciál na úspěch), ráda dává věci do pohybu, je proaktivní, ale nikdy to nečiní způsobem, aby ohrozila svou pověst a respekt druhých, protože na tom jí velice záleží.

I když se to nemusí na první pohled zdát, Julia je intenzivní člověk, který na každého nějakým způsobem zapůsobí, aniž by se o to nějak vehementně snažila. Je to tím, že se pod jejím povrchem skrývá velmi emocionální bytost, kdy i její hluboké, silné emoce logicky vyvolává všelicos. Jenže Julia Roberts má v sobě velký potenciál v podobě sebekontroly, díky kterému se tuto svou citlivost s největší pravděpodobností během svého života naučila efektivně ovládat, aby jí neškodila v podobě zbytečných úzkostí.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Julia je typem člověka, který se dokáže neuvěřitelně snažit, pracovat, zajišťovat funkční zázemí pro své nejbližší. Doslova je schopná a ochotná obětovat, změnit u sebe vše potřebné, aby věci fungovaly. Má v sobě vrozenou touhu a potřebu být tou nejlepší maminkou, manželkou a ženou. A i přes svou náročnost má v sobě pochopení, že každý může dělat chyby. Její vrozená intenzita a náročnost ovšem může vyvolávat sklony k tomu, že vyvíjí tlak na sebe (za cílem dělat vše nejlépe) či na druhé, kdy je proto může různě tlačit, vnucovat jim svá očekávání, měřítka, normy, pravidla či je příliš organizovat. Pro její nejbližší tohle nemusí být občas snadné a mohou sem tam podléhat kritice Julie. Ona to samozřejmě nemyslí nijak zle a v ideálním případě má v sobě zároveň dostatek empatie, aby pomyslně ubrala.

Julia Roberts není člověkem, který někdy toužil žít „špatně“ ve smyslu překračování hranic v životě, a podnikat bláznivé eskapády, protože ve svém srdci a činech má smysl morálku, svědomí a zodpovědnost, které ji vždy naváděly správným směrem. To jí může na první pohled ubírat trochu živelné spontánnosti. Ale Julia Roberts je komplexním člověkem, a je nutné dodat, že její duše rozhodně spontánní je. Její duše je dětsky hravá, dobrodružná, podnikavá, idealistická a z toho důvodu se i Julia může nechat unést kouzlem okamžiku. Právě skrz svou duši dokáže na život a lidi nahlížet optimisticky, vnímat jejich hodnotu, dávat jí důležitost, a motivovat je, aby se chtěli stát „lepší verzí sebe sama“, stejně, jako potom touží ona. Julia dokáže vidět mnoho situací, jako příležitosti ke spontánnímu užívání si, růstu, rozvoji, konání šlechetného dobra, i přesto, že podstatná část její osobnosti si v sobě nese zakódovanou informaci, že život obsahuje „zradu, lži, podrazy“, a činí proto Julii přirozeně prozíravou, opatrnou a nedůvěřivou. Mezi námi to ji může podněcovat si druhé lidi i všelijak testovat, aby si jimi byla jistá.

Julia Roberts je příkladem silné, hrdé, citlivé, odvážné ženy, která si opravdu dokázala zařídit život podle svých představ, kdy vybudovala tyto své sny v realitě života, a to je za mě opravdu krásná inspirace…

Doufám, že se vám tato krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila. Brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Julia RobertsJulia RobertsJulia RobertsJulia Roberts