Keanu Reeves

Keanu Reeves – rozbor jeho osobnosti dle astropsychologie

Keanu Reeves – rozbor jeho osobnosti dle astropsychologie. Mám slabost pro hodné muže… Máte ji také? Vždy, když vidím titulky typu, jak ženy mají rády „bad boys“, ano některé určitě ano, mně osobně se protočí oči v sloup. Protože zatraceně, proč si kazit život nějakým špatným chlapem? Jedním z těch představitelů, které obecně společnost vnímá, jako „ty hodné“ je s absolutní jistotou dobrák Keanu Reeves, který si prošel v životě mnoha těžkými okamžiky a čelil mnoha překážkám. Jeho rozbor chci pojmout trochu z jiného úhlu. Když bych měla totiž zveřejnit celý jeho rozbor, který jsem napsala a mám u sebe v počítači, bylo by to velmi osobní zpovědí jeho duše….. Z úcty k němu to neudělám. 

Keanu Reeves je krásný člověk, neboť je velmi lidský. Jeho citlivost, křehkost, empatie z něj sálá na kilometry daleko. Jenže je chybou si jej idealizovat. Právě proto, že to je jen člověk, tak si i on během svého života prošel svou vlastní „nepovedenou verzí“, kterou ostatně u každého člověka popisuji v jeho astrorozboru. Co ta nepovedená verze Keanu vlastně je?

Keanu Reeves největší nepřítel sám sobě

Představte si pod tím to nejhorší, kdy se Keanu stal sám sobě tím největším nepřítelem. Během svého života zažil skutečně okamžiky, kdy se sebemrskal za všechna svá rozhodnutí, obviňoval se a vyčítal si, že neudělal dost pro milované, když mohl. Protože třeba by to celé bylo jinak.  Jako by v něm něco stále pochybovalo o míře, efektivitě, a hloubce jeho oběti, aby pomohl, zachránil ty, které miloval. I když je vlastně zachránit nemohl. Během svého života se psychicky dostal do stavů, kdy trpěl tak ukrutnými úzkostmi, dost možná depresemi, kdy snad ani nechtěl existovat. Ve výsledku pak u něj přišly roky, kdy byl nečinný, a vlastně jen prakticky přežíval. Kdy to vše bylo ukryto za jízlivou, ironickou, odtažitou, uzavřenou masku člověka, který přestal mít rád sám sebe a svůj život.

Jeho natolik hluboké emoce jej dostávaly do stavů, kdy trpěl pocitem, že se nemá vůbec o co opřít, kde zakotvit, jako by žil ve zvláštním vzduchoprázdnu, kde si čas ubíhal vlastním tempem. Bohužel i když potom vždy toužil, nikdy neměl v životě emocionálně bezpečné zázemí, kde by si mohl dovolit projevit svou zranitelnost a zároveň neztratit svou individualitu. Keanu Reeves si musel prožít mnoho let, aby pochopil, co vlastně na osobní / partnerské úrovni potřebuje a najít v těchto osobních potřebách harmonii. Na jedné straně totiž potřebuje existovat ve vztahu, jako jedno s partnerkou,  která mu musí poskytovat citové zázemí, ujištění, lásku, dostatek pozornosti, důvěru a spoustu něhy. Jenže na straně druhé si Keanu taky potřebuje zachovat nezávisle na vztahu vlastní soběstačnou individualitu, aby mohl být kým chce a brát si na sebe jen tolik (závazků, odpovědnosti), kolik unese. V opačném případě se mohl dostat do vztahů, kde by druhé dusil, anebo druzí dusili jeho (či využívali jeho nesobeckosti). Během svého života si určitě prožil všechny tyto polohy. Jenže ani s jednou jeho logicky smýšlející, velmi rozumná mysl a  vědomí nebylo a nemohlo být dlouhodobě spokojené. Keanu se narodil s vědomím toho, o co je obecně v životě správné, efektivní, morální, funkční, perspektivní, praktické usilovat. Pokud tomu naslouchá, vždy mu to pomohlo při dosahování hmatatelného úspěchu, kde mu navíc nechybí opravdu velká pracovitost, píle a rovněž odvaha. Přesto přese všechno jeho touha po naplnění v životě (dělat to, co je naplňující) je neskutečně silná a vlastně jej udržela při životě. Svým instinktům se ale musel naučit naslouchat a zároveň u toho upozadit své iracionální obavy, které by zbořily vše, co by se snažil či chtěl v životě vybudovat.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Keanu Reeves tíhne k extrémům v emocionálním prožívání a logicky ke střídání nálad. Iracionalita se u něj může střídat s racionalitou, což způsobilo, že jej v minulosti jeho vlastní pocity ochromily natolik, že logika neměla žádný prostor. Skrz logiku samozřejmě nebyl schopen pro sebe pochopit, vysvětlit, že není schopen ovládnout nepřízeň života. Jenže právě přijetí nepřízně, jako součást života, je nezbytné v procesu vyléčení sebe sama. Kvůli vlastní citlivosti mu to trvalo dlouho a během daného procesu si určitě prožil četné momenty, kdy vnímal sám sebe, jak oběť, utíkal ke všemu možnému před realitou, anebo o to více obviňoval sebe či život sám. Má k tomu všemu sklony.

Za tím vším je skryta touha po kontrole v kontextu zajistit si v životě emocionální bezpečí, podpořit vlastní praktickou existenci, mít ve svém životě něco, na co se může alespoň trochu dlouhodobě spoléhat. Můžeme to nazvat vrozeným pudem sebezáchovy, který je u něj určitě velmi silný. Samozřejmě tato touha je o to silnější, když jedinec neměl stabilní dětství.

Když Keanu Reeves bezpečného zázemí v životě naopak dosáhne, odkryje se jeho další dimenze osobnosti, která žije ve svém vlastním světe naplněném fantazií, hlubokými dojmy, pocity, které musí najít nějaké uplatnění skrz svobodnou kreativitu či pomoc druhým. Pak je a bude velice šťastný.

Emocionálně inteligentní Keanu Reeves

Během svého života se musel určitě naučit ovládat, protože v opačném případě se u něj značně střídaly období, kdy chtěl být druhým velmi blízko, a pak zase cíleně zcela daleko, kdy se zcela uzavřel sám do sebe. Navíc ta krásná vrozená láskyplnost se u něj může střídat s chladem a rezervovaností, a to například jen kvůli tomu, že se zkrátka necítil ve své kůži, něčemu nevěřil (nevnímal v tom perspektivu), anebo se mu něco krutě nelíbilo. Keanu Reeves se narodil s vrozenou opatrností a vědomím, že nemůže druhým okamžitě „odkrývat své karty“. Přesto ovládá „umění“ vyvolávat v druhých dojem, že jsou mu blízko. Zatímco on je ve skutečnosti vůči nim rezervovaný. Můžeme to nazvat mechanismem vlastního přežití, který se Keanu naučil ovládat s perfektní dokonalostí.

Keanu má velmi vysoké morální hodnoty a není to rozhodně falešná image. Má velký smysl pro humor a schopnost napojit se na druhé lidi / stvoření, a chápat jejich bolest a potřeby na zcela instinktivní úrovni. Ve své podstatě se v případě Keanu Reevse bavíme člověku s velkou mírou emocionální inteligence a představivosti.

Keanu Reeves dokáže být velmi vášnivý,  starostlivý, ochranitelský, odvážný a romantický partner, ale musí cítit dostatek jistoty ve vztahu a důvěry, teprve potom to vše ukáže. I přes veškerou opatrnost, jakmile si Keanu pustí někoho k tělu, je pro něj velmi jednoduché si na někom vytvořit citovou závislost a ještě navíc pro druhého člověka udělat skutečně mnoho, i za cenu vlastní oběti, změny sebe sama, jen aby potkal očekávání druhého apod. I s tímto se musel Keanu během svého života vypořádat. Právě proto je pro něj o to více bolestná ztráta lidí, s kterými se tolik emocionálně identifikoval. Keanu se totiž identifikuje.. U něj to není jen o „pouhém“ prožívání citu…

Nakonec se to vše podařilo a jak se říká… „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec“. Přeji si, aby tento „konec“ pro Keanu trval, co nejdéle.. Protože momentálně můžeme vidět tu nejlepší verzi Keanu před námi….

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Keanu Reeves Keanu Reeves Keanu Reeves