Herec Kevin Costner

Kevin Costner – jeden jeho pohled místo tisíce slov – rozbor dle astropsychologie

Kevin Costner – na jeho rozbor jsem se osobně velice těšila a to i přes skutečnost, že jej píšu ve 20 hodin svého času (jsem v jiném časovém pásmu nežli vy). Upřímně toho mám již po celém týdnu dost. Jenže sliby se mají plnit a já slíbila, že napíšu tento pátek rozbor Kevina. Věřím, že by se našla velká řada žen, která by si přála být vyměněna za filmovou postavu Rachel a prožít její příběh – vkročit na „cestičku“ k srdci Franka Farmera. Tahle role byla pro Kevina Costnera, jak ušitá a není to náhoda. Věřím, že pro něho samotného hrát roli Franka bylo velkým potěšením.

Někteří lidé se narodí a stráví spoustu let tím, aby získali alespoň nějaké charisma. Pak ale existují lidé, kteří se s ním narodí, a ještě navíc je za tímto charisma dobrý charakter. Tak u Kevina Costnera můžete najít obojí. A jaký je Kevin Costner vlastně člověk?

Pokud bych jej měla přirovnat k jídlu…., zvláštní příměr, že? 🙂 Ale proč nebýt originální! Vybrala bych si dle chuti thajské Pad Thai. Proč? Protože takhle pochoutka je trochu sladká, pikantní, zároveň trošku kyselá, hodně fresh a všechno funguje v dokonalé harmonii. A to samé lze napsat o jeho charakteru. Ostatně v Kevinovi jsou tyto „ingredience“ stále – navzdory jeho věku. To u něj znamená opravdu jen číslo.

Kevin Costner nejen, jako skvělý milenec

Je ten typ herce, kterého, když vidíte na plátně, tak zkrátka tušíte, kdo je. Je ten typ člověka, co umí oslovit druhé natolik silně, že až jednoho dne odejde z tohoto světa, mně samotné asi ukápne slzička. Kevin patří mezi ty, jež svět potřebuje. Právě kvůli tomu, jak moc dokáže být inspirací díky tomu, jak je cílevědomý, ambiciózní, spontánní, pozitivní, šlechetný, plný vrozeného nadšení, síly, odvahy, férovosti, upřímnosti, otevřenosti, průkopnictví, činorodosti, velké akčnosti, kdy se to vše odráží v jeho kariéře, v realizace všech možných ambicí, stejně tolik, jako jeho úspěchy, jež jdou s tím vším ruku v ruce. Kevin miluje v práci výzvy, miluje zábavu a to samé miluje i ve vztahu, kde s ním rozhodně nebude nuda.

Ještě navíc má velké morální ideály, hodnoty, jež následují filozofii „žij a nechej žít“. Je plný humánnosti, liberálnosti, tolerance a to i k těm, kteří nebyli „políbeni štěstím“ tolik, jako on. Má dar v podobě schopnosti zaujímat individuální přístup, s upřímným zájmem a zvídavostí ke všem, kteří s ním mají možnost komunikovat. Jeho analytické schopnosti spolu s vrozenou moudrostí z něj dělají člověka, který se nezastavuje u povrchního poznávání života. V životě jej určitě vždy motivovalo zjistit toho, co nejvíce o světě, životě, lidech.., neboť na základě toho buduje své pochopení a rovněž vize vhodné k následování, jež jsou opřeny o jeho ideály spojené se zmíněnou lidskostí, tolerancí, spravedlností atd. Kevin měl to štěstí, že si během svého života vybudoval evidentně zdravé sebevědomí, neboť díky tomu se jeho vrozená hrdost (citlivost na vlastní hodnotu) nepřetransformovala do příliš nezdravé ješitnosti, sebestřednosti či arogance.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

No, a jak umí být přímočaře, spontánně vášnivý a nemusí se k tomu zrovna moc nutit! Dámy víte, co myslím…. 🙂 Má představivost, znalost lidí a intuice mi umožňuje si to velmi živě představit…. Kevina kromě toho provází vrozená neosobní přátelskost ke všem, ochota pomáhat potřebným, optimistický přístup ve vztazích a velkorysost v činech. Kevin Costner má vrozenou potřebu dosáhnout úspěchu, což se u něj projektuje do partnerského vztahu, tužeb a také kariéry. Ve vztahu hledá spojení přátelství, vášně, ideálů, zábavy a prostoru, aby mohl následovat své cíle. Nicméně jeho touha po výzvách v životě, může být pro blízké těžce vstřebatelná, neboť je může dostávat minimálně pod tlak a hůře osamocené kvůli skutečnosti, že s ním nemohou udržet tempo. Právě kvůli následování výzev může být Kevin trochu sobcem, který nebere ohledy. V lepším případě tyto své sklony koriguje a své nejbližší v životě rozumně vede a existuje zde pro ně.

Jak Kevin Costner přerostl vlastní stín

Díky své vůli a kvalitám je příkladem člověka, jež přerostl vlastní stín v mnoha ohledech / pravidelně překračoval svou komfortní zónu, aby dosáhl svého. Díky této usilovné práci získal na cestě za úspěchem odměnu v podobě zdravého sebevědomí a má být na co hrdý! Kvůli tomu má o to menší = žádnou potřebu si na někoho hrát, povyšovat se nad druhé. Řada jiných slavných osobností by se v tom směru od něj mohla učit. A proč je Kevin Costner sladký? Kromě faktu, že má v sobě po celý život určitou dětskou roztomilost, jež mají možnost vidět asi jen jeho nejbližší, jeho hluboká duše mu propůjčuje velmi sympatickou citlivost, empatii, soucit a tím pádem schopnost poznat, jak je vhodné či nevhodné v určitých momentech zareagovat. Dalo by se říci, má v sobě „radar“ na lidi, potenciál vnímat skryté souvislosti, zákonitosti, motivace druhých. Jeho nitro, intelekt, srdce je velmi háklivé na lži, zradu, nespravedlnost a proto ani on sám nevolí tuto cestu. Možná jste si toho všimli? Ten pronikavý pohled! Ano, to je přesně jeho hluboká duše, v níž se nese vrozená zkušenost, že svět není namalován jen v „růžových barvách“, a  z toho důvodu je třeba být prozíravý a pokud chceme od života něco více, bez transformace sebe to nepůjde! I v to Kevin věří, s největší pravděpodobností dosud.

S přáním pevného zdraví pro Kevina, se loučím s velmi příjemným „výletem“ do jeho osobnosti dle astropsychologie. Máte nějakou svou oblíbenou hvězdu? Napište mi na FB o kom si přejete, abych napsala příště?

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru osobnosti líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.