Kozoroh znamení

Jak zpívá Abba „The winner takes it all“ – v překladu „vítěz bere vše“, to právě platí i o lásce. V této písničce se zpívá o lásce, které nebyla skutečná. Každý se s ní asi za život potkáme. Je to iluze, že patříme do nějakého náručí. Je to iluze, jak nás někdo miluje až za hrob, kdyby pro nás udělal cokoliv. Často to může být ale odraz nás samotných, protože my bychom udělali cokoliv a proto jsme dělali mnoho… Když nám dojde, jakou to iluzi jsme si vybudovali v hlavě, netuším, zda se více trápíme nad koncem vztahu nebo, zda si více vyčítáme vlastní naivitu. 

O Venuši v kozorohu se rozhodně nedá říci, že je naivní, protože pro ni musí být vše jisté, spolehlivé, stabilní a pod kontrolou. Je typ člověka, kterému se do prožívání dere logika, pragmatismus, neosobnost a serióznost. Ve své podstatě se zde láska nese v duchu „kalkulací“. Venuše v kozorohu musí být připravená na závazky, neboť má velký smysl pro odpovědnost. Jenže zavázat se něčemu, na co nejste připraven/a, a následující ztráta své nezávislosti a soběstačnosti, to Venuše v kozorohu opravdu nechce.

U takového typu člověka není tolik místa pro spontánnost, neplánovanost, neorganizovanost a vyjadřování hlubokých pocitů . Je to jeden asi z nejvíce loajálních protějšků. Často má dobrý smysl pro humor a může být i specificky vášnivý. Ovšem právě potřeba mít pod kontrolou vlastní pocity či pocity druhého, protože se bojí hlubokého zranění, dost možná úplného odevzdání, které by mohlo znamenat ztrátu své soběstačnosti, je častým jevem u Venuše v kozorohu. U Venuše v kozorohu neočekávejte romantičnost, bláznivá, spontánní vyznání. Venuše v kozorohu prospívá v dlouhodobých vztazích, ale potřebuje vedle sebe toho, kdo bude ochoten obstarávat stabilitu a zázemí. Milé Venuše v kozorohu dávejte si pozor na svou tvrdohlavost a nesnažte se vše tolik kontrolovat. 🙂 Protože život je i o bláznivém prožívání.. Děkuji vám za přečtení malé ochutnávky o Venuši v kozorohu.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti a potenciálu? NEVŠEDNÍ HOROSKOP ASTROROZBOR, KTERÝ MĚNÍ ŽIVOT – PŘÍBĚH O VÁS, CO VÁM POMŮŽE NAJÍT VAŠE SKUTEČNÉ JÁ. Zjistit více informací > osobní horoskop. Nyní pouze od 899 Kč (37€). Původní cena od 1699 Kč (66€).  

Přitahujete na sebe stále stejné protějšky? Nedaří se vám vybudovat, udržet si oboustranně naplňující vztah? Novinka! Horoskop emocionální inteligence vám řekne, kde je problém! Nyní pouze od 390 Kč / 16€.

Jak ovlivňuje Venuše vás a kdo je váš ideální partner?  Výpočet vašeho > Ideálního partnera, který vám pomůže vhodného partnera najít!

Pokud jste naopak ve vztahu a chcete poznat, jak se k sobě opravdu hodíte > Partnerský horoskop