Leonardo-DiCaprio

Leonardo Dicaprio – perverzní zhýralec? Rozbor dle astropsychologie

Leonardo DiCaprio – V životě jsem poznala poměrně mnoho krásných mužů, protože za tím vždy stála má náročnost opřená o skutečnost, že se mi prostě nelíbí 99% mužů. Takže o to více jsem byla selektivní. A měla jsem to štěstí, že jeden z nich (i když už si ani nepamatuji jeho velmi neobvyklé jméno), byl ten, který mě zasvětil do „jiných podob“ lásky a zároveň, vypadal, jako by byl jednovaječné dvojče Leonarda Dicapria za dob, když hrál v Titanicu..  A tento mladík si toho byl velmi dobře vědom a svůj charakter umělce, o to více ještě vyšperkoval.. Život toho pravého Leonarda DiCapria se mezitím odvíjel na základě něčeho, co nás všechny spojovalo. Na základě toho, co i mě prvotně přivedlo k jeho dvojníkovi.. o tom vám povím později. Proč si ale Leonardo Dicaprio vybírá tolik mladé ženy? A jaký má charakter? Na to vše vám odpoví tento článek, kdy se tak opět stane na základě rozboru jeho osobnosti dle astropsychologie.. 

Samozřejmě nikdy jsem nepotkala toho pravého Leonarda DiCapria, on nikdy nepotkal mě, natož svého českého dvojníka. 🙂 Co nás ale všechny v určitém momentu spojilo? Je to touha po životě v jeho naprosté plnosti a s tím pojící se velká náročnost.

Leonardo DiCaprio, jaký je člověk?

Leonardo DiCaprio je člověkem, který bytostně potřebuje žít naplno tak, aby cítil, že opravdu žije – nikoliv přežívá. Jeho vědomí, emocionální, sexuální prožívání a ambice jsou natolik hluboké, že by se to dalo přirovnat k hloubce Mariánskému příkopu. Leonardo si miluje užívat života, jenže zároveň, aby jej život opravdu bavil, musí přinášet dostatečně hluboké, intenzivní emocionální, sexuální stimuly, co zcela pohltí jeho mysl, tělo, srdce v jeden okamžik.

Umíte si představit, když tohle v sobě máte, jak náročného člověka to z vás dělá…? Normální pro vás není normální láska, sex atd. Vy potřebujete vždy něco extra, neboť normální vás moc neuspokojuje. Navíc ta intenzita se musí střídat a obsahovat změny, jinak je to nudné. Věřte mi, vím o tom své..

Jak jsem už naznačila, u Leonarda DiCapria tato potřeba zasahuje do velké šíře života. Právě kvůli tomu, aby jej vůbec zaujala nějaká dámská společnost, tak musí být něco velmi extra. Leonardo DiCaprio se nespokojí s „prázdnou obálkou“. Sice si jí může užít ve vší zhýralosti, perverzitě na všechny možné způsoby, ovšem na vztah potřebuje zcela jinou ligu. Ženu, která jej pohltí, jako oceán, ale zároveň jej neudusí. Ještě k tomu dotyčná musí být schopná jej dostatečně zaměstnávat, ustát / doplňovat jeho intenzitu, inteligenci a chtít / dokázat jej dostatečně / často dráždit a nakonec s ním udržet i tempo. Jaký to má výsledek? Důkaz toho, že to není tak jednoduché je, že se u něj střídá jedna velmi mladá dáma za druhou. Až tuto svou ideální ženu najde, oprostí se od svého strachu z emoční bolesti, nebude se bát projevovat své hluboké city, stejně, jako zvláštnosti. Bude ji milovat každičký den. Hýčkat ji a neváhat to dělat opravdu po dlouhou dobu. Najít takovou ženu v prostředí, kde se vyskytuje není snadné. Navíc jeho nároky na vnější i vnitřní krásu jsou viditelné, jako monokl a jeho sex prostě baví a bude bavit. To je tutovka.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Aby se vůbec Leonardo DiCaprio čemukoliv zavázal (i vztahu), musí na to být samozřejmě připraven a ochoten nést dané břímě odpovědnosti. Rozhodně toho schopen je, protože v sobě má velký smysl pro odpovědnost. Jenže on si ji na sebe chce vzít jen tolik a tam, kde mu to opravdu stojí za vydané úsilí a kde má nějakou záruku, že se mu to vhodně vrátí či alespoň podpoří jeho stabilitu v životě (nebo neohrozí získané pozice a jistotu). Ano, můžete zatím vidět určitou vypočítavost, kalkulování. Jenže právě tyto vlastnosti jsou nutné pro úspěch v čemkoliv. On je v sobě rozhodně má. Vnímání a analyzování perspektivy, potenciálního risku, je něčím, co u sebe Leonardo jen z těží potlačí, stejně, jako rezervovanost, seriózní přístup, když mu o něco opravdu jde. K tomu si přičtěte jeho skvělé instinkty a vyjde vám totální mozaika úspěchu. A, aby toho nebylo málo, umím si představit, že jeho suchý smysl pro humor dokáže odlehčit nejednu situaci.

Na čem je založen talent Leonarda DiCapria po psychologické úrovni?

Leonardo má v sobě velkou citlivost, empatii a to je vždy spojeno s velkou zranitelností. Jenže pro práci, kterou dělá se jisto jistě musel naučit být „dravou štikou“. Po mnoha letech si ale jeho jméno získalo natolik velký respekt, že stačí, aby byl pouze férový a dělal plně své maximum.

Právě zmiňovaná schopnost hluboké empatie, ztotožnění se, mu propůjčují tak velký herecký talent. Navíc jeho obrovský drive za cílem, dělat vše, čemu se věnuje s absolutně precizní dokonalostí tak, nejlépe, jak to jen jde. Protože jinak by jej to mezi námi ani nenaplňovalo. On chce být natolik autentický ve svém prožitku, až se bude schopen dotknout těch nejvíce hlubokých emocí druhých, aby probudil jejich skutečné prožitky a motivoval k nějakému uvědomění.. Právě to z něj dělá tak skvělého herce.

Leonardo nevěří v neschopnost určovat vlastní život a vše, co si to vyžaduje. On věří, že každý může změnit mnoho, když bude hodně chtít. Není zbabělcem, stejně, jako se mu příčí faleš a zrada, na kterou je extrémně háklivý. Ovšem jeho duše a intelekt mu propůjčují kvality v podobě tolerance, ve schopnosti jemného vyjednávání s druhými – můžete nazvat i taktem. Dále schopnost pozitivní manipulace s druhými za pomocí lichotek či upřímných komplimentů, kterými rozhodně nešetří. Leonardo má velmi rád změny, transformaci k lepšímu a nakonec jakékoliv příležitosti, kdy může dostat na světlo světa pravdu. I kdyby se skrývala pod nánosy všelijakých polopravd, nesmyslů.. A na základě této pravdy mít na něco vliv, s něčím pohnout či změnit.

Leonardova energie je tak trochu nezkrotná, neboť sebou přináší velkou intenzitu, naléhavost a nechuť si na někoho hrát v osobním životě – respektive hrát si na někoho, kým není. Jeho další vnitřní paradox je o tom, že na jedné straně si chce držet blízké velmi u těla, a na straně druhé od nich potřebuje prostor, aby se mohl projevovat plně samostatně – mít prostor být sám sebou, aby taky dokázal existovat sám se sebou a to samé umožňoval i svým nejbližším. V opačném případě se může se snažit druhé velmi ovládat.

Leonardo má rád svá tajemství a obecně je člověkem milující své soukromí, protože není dokonalým strojem bez emocí, chyb, a právě proto v něm přetrvává jeho touha alespoň po nějaké svobodě, v které si může dovolit být sebou.

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

leonardo dicaprio

leonardo dicaprio

leonardo dicaprio