Leoš Mareš

Požitkář Leoš Mareš – rozbor dle astropsychologie

Já ani nevím, jak mě napadlo rozebírat Leoše Mareše, ale ta myšlenka mou hlavu párkrát navštívila.. Navíc jste si o něj řekli. S Leošem mě na dálku pojí několik vzpomínek. Moje matka se mi jej snažila dohodit (vnutit) v domění, že mi to pomůže se ve 14 letech odmilovat od jeho asi tak 3x hezčí „kopie“ z Holandska, který se „bohužel“ stal jen mým kamarádem. Té kopii bylo 21 let a očividně nebyl pedofil… Ovšem psal mi dopisy – roky, tak jako mnoho jiných kluků… Super věc pro zvyšování sebevědomí.. 🙂 Krásné, romantické časy bez té vší technologie..

No, v každém případě mé matce připadalo asi dostupnější sbalit v Česku kopii – Leoše Mareše nežli jet do Holandska. Já bych ale raději preferovala to Holandsko. Stejně jsem nakonec skončila s cizincem a v zahraničí… Odtud pramení má „krásná čeština“ – vtip..

„Jestli si tento článek – svůj rozbor Leoši někdy přečteš.. Mám pro Tebe osobní vzkaz.“.  Tehdy jsem Tě myslím okomentovala slovy – „No ujde, ale Holanďan je hezčí“. 😀 To víte, co je pro 14 letou holku asi nejdůležitější..? Vzhled! Ne tak zcela, Holanďan byl navíc v tom věku již velký gentleman. To, že jsem si pro sebe Leoše dle astropsychologie tehdy rozebrala, je pochopitelně samozřejmost! Přeci, musela jsem poznat na vlastní oči, jestli je perspektivní, jako byl tehdy v mých očích „můj“ skvostný Holanďan! 🙂

Jeho kožich mě neodradil, ale ten humbuk kolem něj ano. Mimochodem, omlouvám se za týkání, ale tak dělí nás od sebe asi 6 let. Má další vzpomínka na Leoše se pojí s časy, kdy jsem chodila tancovat do klubů (a tancovat ještě tolik neuměla). Nicméně tak nějak jsem tam potkávala lidi, co s Leošem pařily v době, kdy byl mladý, a poměrně často jsem s nimi komunikovala. Jak tuhle etapu v životě Leoše Mareše nazvat diplomaticky? „Mnoho mužů z toho nakonec vyroste, když se vybije a potká pro sebe tu pravou partnerku, která stojí za výběr monogamie, aby nemuseli obtáhnout „celou Prahu“ či republiku? Leoš byl zkrátka divoký a to nejen ve svém přístupu ke vztahům, ale i ve svých reakcích na život obecně.

Leoš Mareš

Jaký má Leoš Mareš charakter

Leoš Mareš je na jedné straně velký požitkář a na straně druhé má moc rád náročné výzvy. Pod tím požitkářem si tedy opravdu představte člověka, který si užívá života opravdu plnými doušky. K věcem, hodnotám, si vytváří doslova hmatatelný vztah, a může mít proto chvilkové potíže smířit se s nutností změn, pokud zasahují právě to, na čem mu velice záleží. Minimálně v tom směru musí překonat svou zarputilost.

Samozřejmě je pro něj velmi velmi důležité praktické, finanční zabezpečení. Leoš má v sobě takový trochu paradox. Na jedné straně miluje a potřebuje pocit zázemí, stability, jistoty (na kterém jen nerad něco mění), a na straně druhé miluje vzrušení, kdy toho vzrušení musí být taky dost. Tyhle dvě síly se v něm vždy tak trochu perou.

Byť je Leoš velmi spontánním, otevřeným, pozitivním člověkem, kdy se může zdát až lehkovážný, jeho uvažování je opravdu racionální, pragmatické, logické, vycházející a opírající se především o vlastní zkušenosti, kterým věří nejvíce. Pro Leoše je podstatné, aby se mohl spolehnout na lidi kolem sebe, proto mu vrozená opatrnost velí prověřovat. Samozřejmě, když se ale nadchne pro nějakou výzvu (můžete si dosadit i vzrušující touhu, ambici), v ten moment se může ukázat jeho velká umíněnost, kdy si jde doslova hlava nehlava za tím, co chce a jen nerad v tom směru akceptuje selhání.

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

V duši Leoš touží být tak trochu průkopníkem, člověkem, který bude otevírat nové obzory, následovat výzvy a díky tomu dosahovat předního místa mezi ostatními a tedy i všeobecné prestiže, ocenění. Leoš má vrozenou touhu být někým významným, nechce si na to jen hrát, aby arogantně prezentoval, co vše má či nemá, nebo, co dokázal a nedokázal. To vší snažení pro něj musí mít nějaký vyšší, naplňující smysl, jež jej bude propojovat se samotnou podstatou života a toho, co je v něm skutečně důležité – naplňující.

Samozřejmě, že je docela velký ješita! Samozřejmě, že se může projevovat, jako sebestředný sobec, právě v těch momentech, kdy si jde za svým „hlava nehlava“. V minulosti jeho ego pravděpodobně způsobovalo, že se jej některé věci velmi osobně dotkly, což u něj mohlo vést někdy k velmi silným, náhlým výbuchům vzteku. Časem se jeho chování mohlo eliminovat jen na urážlivost. Ovšem vzhledem k potenciálu Leoše „brát věci v pohodě“, je u něj velká pravděpodobnost, že se lidově řečeno vyklidnil, což má pozitivní vliv nejen na jeho způsob myšlení, ale i komunikaci. Jestliže se během svého života naučil být rozumným „vůdcem“ druhých, který chápe, že každý – vše má své tempo, čas, může mít odlišené potřeby, posílilo to je jeho potenciál v podobě trpělivosti, jež dokáže směřovat vůči druhým. Leoš má v sobě potenciál velké starostlivosti (ochranitelství), velké šlechetnosti vůči nejbližším. To vše z něj dělá gentlemana, který se umí chovat, když chce. Tyto pozitiva se u něj budou projevovat o to více, čím více dokáže upozadit své ego, které je nastavené v duchu „Přeci nic pro mě není nemožné“, jež může způsobovat, že neuvidí druhé kolem, natož možné důsledky.

V oblasti kariéry Leoš potřebuje být obklopen příjemnými lidmi, atmosférou, protože to na něj má kupodivu větší vliv. V kariéře potřebuje vidět kontinuálnost a často si sám nostalgicky uvědomuje, vzpomíná, co vše má již za sebou. Jako kdyby právě vzpomínky pro něj měly zvláštní, citovou hodnotu a hloubku. Kariéra – projekty jej musí především naplňovat, jinak to pro něj němá smysl. A ano, má v sobě potřebu být druhým lidem nějak empaticky nápomocný, prospěšný. Není to „český Keanu Reeves“. K tomu má ještě daleko, ale kariéra z něj těžko udělá necitelného sobce vůči tomu, co se obecně v životě děje.

Další paradox Leoše vězí v tom, že na jedné straně potřebuje dostatek prostoru pro svou identitu a její nezávislý rozvoj, který doslova vyžaduje, a na straně druhé on sám může mít sklony kontrolovat životy druhých v mnoha aspektech a tak „trošku“ je uzurpovat. On to ve své hlavě myslí vše dobře, ale musí mít tyto sklony pod kontrolou a dávat druhým prostor. Rozhodně toho je schopen, ale záleží jen na něm.

Není chlapem, jež se lehce v životě vzdává, pomyslně balí kufry. Leoš má v sobě vášeň pro život, lásku, krásu i sex a do toho všeho vrozenou divokost, která je neustále podrobována zkouškám v podobě jeho logického úsudku a s nimi spojeným myšlenkám směrem, zda a jaký to vše přináší hmatatelný užitek / smyslový požitek. A díky jeho pracovitosti, pragmatismu, spontánnosti, charisma spojeného se šarmem, se mu daří.

I když má někdy rád momenty prostého nic nedělání, kdy si jen užívá plody své práce, rodinu, stejně tolik se rád rozvíjí, neboť k tomu má v sobě nepřeberné množství energie. Jestliže dokáže všechny své potřeby uvnitř sebe balancovat, s potřebami druhých, pozitivně korigovat své ego, kdy zároveň nebude vnímat svoji empatii, jako něco, co jej potenciálně v životě oslabuje, může být jen lepším a lepším člověkem, kdy bude doslova radostí sledovat jeho růst.. Od toho kluka v kožichu udělal obrovský kilometrový krok dopředu.. Mohu jen tleskat..

Doufám, že se vám tato krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila. Brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Leoš Mareš