Lev

Lev znamení

Valentýn je v této době komerční klišé. Nicméně skrývá se za ním silný příběh jednoho odvážného člověka, který bojoval za lásku druhých. I když je to klišé, je krásné si připomínat něco tolik opojného, jako je láska a s ní spojená odvaha, která „dává křídla“. A co má vlastně společného Venuše ve lvu s příběhem? Našlo by se toho mnoho. 😊

Jak jsem už tolikrát napsala, jestli se snažíte vyčíst z titulků typu „jak se hodí lev k býkovi“, je to ztráta času. Protože v astrologickém radixu každého člověka je toho tolik a rozhodně jen jedna planeta Slunce neovlivňuje váš přístup ke vztahu.

Venuše ve lvu chce svůj pohádkový příběh lásky, protože v pozadí proudí velké množství ideálů, vášnivých emocí směřující ke vztahu a ke druhému. Rozhodně nelze očekávat ušlápnutého partnera, který neočekává takřka žádné uznání od druhého. Naopak! To uznání musí být vidět a slyšet! Nelze očekávat člověka, který si nebude vědom vlastní ceny. Díky tomu si tento člověk jen s obtížemi udržuje odstup a leccos se jej může dotknout – zvlášť kritický partner. Tento typ člověka se nespokojí s obyčejným, nudným, nevzrušujícím typem vztahu, kde není spontánní romantika, vášeň a rovněž nějaký dobrý styl života. Od tohoto člověka nelze očekávat realistické vnímání vztahu. Naopak! Vše by se mělo ideálně řídit danými představami!

Já si vždy vybavím ze své minulosti jednoho mladíka, který vypadal jako „Ricky Martin“ s velmi bohatým pozadím (díky mamince), co měl potřebu vychovávat své slečny – doslova je přetvořit ke svému obrazu úplně ve všem. Když dotyčná tuto proměnu byla ochotná absolvovat, hrozně ji miloval. Samozřejmě, že se pak nakonec stalo, že se našla jedna, která jej při svém „vývoji“ přerostla nebo ty další opustily. Já jsem to nebyla. 🙂 Na mě „vychovávání“ nikdy neplatilo. Ovšem tento mladík i nadále toužil najít další podobnou, co by si přetvořil ke svému obrazu. Trochu extrém, ale vždy mě tyto vzpomínky pobaví a přemýšlím, jak asi skončil. Můj osobní názor, že se jeho „životní partnerkou“ stal bavorák, co vždy tolik miloval.

O Venuši ve lvu toho lze napsat mnoho a jejich variant existuje vícero. Z toho důvodu tento článek berte, jako ochutnávku. Zajímá vás o čem vlastně je astropsychologie? Dělí vás od toho jedno kliknutí...

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? Zjistěte více informací o svém osobním horoskopu.

Přitahujete na sebe stále stejné protějšky? Nedaří se vám vybudovat, udržet si oboustranně naplňující vztah? Novinka! Horoskop emocionální inteligence vám řekne, kde je problém! Nyní pouze od 390 Kč / 16€.

Jak ovlivňuje Venuše vás a kdo je váš ideální partner? Stačí si nechat vypracovat výpočet Ideálního partnera, který vám pomůže vhodného partnera najít!

Pokud jste naopak ve vztahu a chcete poznat, jak se k sobě opravdu hodíte, není nic jednoduššího nežli si objednat Partnerský horoskop >