Lucie Bílá

Lucie Bílá a její mystérium – rozbor dle astropsychologie

Lucie Bílá – Napsat o ní článek není snadné. Proč? Protože v jejím závěsu následuje skupinka zarytých fanynek, které mají pocit, že jí rozumí, znají ji a projektují do ní vše možné i nemožné. Člověk se proto musí prokopat balastem očekávání těchto lidí. Získala jsem s tím osobní zkušenost. Má vrozená inteligence, zkušenosti, objektivita, silná svoboda v myšlení, mi dovolují si připustit, že ačkoliv se lidé na některé slavné osobnosti koukají, jako na své modly, co si zaslouží nějaké zvláštní zacházení. Mně se podobné nazírání na kohokoliv na světě vyhnulo, jelikož se na každého člověka nazírám jen, jako na člověka. A přesto mým cílem není ani kritika, ale oslava kvalit každého člověka (bez ohledu na jeho popularitu či obyčejnost), a zároveň se u toho nevyhnout pravdě…. Nikdo z nás nejsme dokonalý a odhalení vlastních slabostí, může pomoci v růstu. Proto, abych se mohla sama sobě podívat do očí, nemohu napsat ani v tomto případě lež. S jakým potenciálem dle astropsychologie se tedy Lucie Bílá narodila?

Cílem tohoto článku není a nebude rozebírat její úspěchy, písničky, styl hudby ani cokoliv podobného. Neznám její životopis, a nejsem fanoušek její hudby. Víte obecně cítím obdiv ke každé ženě, která si za něčím šla a něčeho dosáhla. Lucie se s touhou po úspěchu rozhodně narodila, protože byla otisknuta v jejím vědomí silněji nežli „razítko od skauta“ (vtip). Ale tuto touhu provázely i četné vize, ideály, kterých si přála dosáhnout. Tyto ideály, vize byly především o svobodné seberealizaci bez jakéhokoliv vnějšího omezování, s potřebou mít hlavní slovo a mít prostor posouvat věci sama kupředu. Lucie se narodila s vědomou touhou „vítězit“, být ta nejlepší či alespoň stejně dobrá, jako druzí. V realizaci jejich ambic má potřebu / schopnost dynamicky vést a v ideálním případě tak činí velmi moudře. Není to obdivuhodné? Za mě rozhodně ano. Pokud ovšem ztratí sebeovládání, nebo ji nějaké nepovedené, opakující se maličkosti / selhání rozpálí do běla, z logiky věci se pak nemusí vždy ukázat jen to hezké. Může mít sklony k chvilkovému rozkazování, vnucování jejího pohledu, aroganci, sebestřednosti, umíněnosti či k zbrkle agresivním výbuchům vzteku / netrpělivé energie, kdy díky tomu může slabší jedince trochu převálcovat. Opět se vrátím k úvodu, stále jen to jen člověk a nikoliv stroj. Nicméně tyto tendence může krásně korigovat její citlivá část osobnosti.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a konzultaci v ceně! Více informací o něm najdete > zde

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči a pomůže vám dosáhnout skutečného osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Lucie se narodila s určitou háklivostí na svou osobu a s ní spojenou cenu, je v tom ohledu trošku ješitná. Proto může mít sklony následovat mnohé výzvy, kdy jejich překonáním posiluje / utvrzuje své vědomí o vlastní ceně. Právě to jí zvyšuje sebevědomí a je to tak rozhodně dobře. Při extrému si může některé situace brát až příliš osobně a pak trpět zbrkle agresivními výbuchy. Ale na straně druhé v sobě má velký potenciál, které mohou tyto sklony korigovat, takže se ve výsledku nemusí ani projevovat. To opravdu už záleží na ní.

Právě její touha po úspěchu, následování všelijakých výzev, kterým se umí stavět přímočaře čelem, z ní dělají bojovnici. A je chybou tuto její část osobnosti nevidět, opomíjet či předstírat, že neexistuje. Protože bez ní by Lucie Bílá nebyla ona a v životě by nedokázala tolik. Její vrozená houževnost, průkopnictví, nadšení a spontánní schopnost objevovat nové cesty, jak se propracovat k věcem, co chce, ji v podstatě předurčily, aby se stala velmi úspěšnou ženou. Její touha se stále posouvat kupředu, budou dlouho udržovat její mladiství elán. Tyto všechny kvality napsaly životní příběh ženy, která se z ničeho propracovala vysoko. Za mě, čím více takových žen v české společnosti bude, tím lépe.

Co způsobuje „mystérium Lucie Bílé“

Je to směsice tajemství, které si nese ve své duši (a já jej odhalovat nebudu, protože ona sama má ráda nějaká tajemství). I přesto, jak dokáže být Lucie Bílá otevřená, a má v sobě mnoho ideálů, které z ní mohou dělat náročného člověka na sebe či na druhé (právě při realizaci ambic), má v sobě vrozené silné pochopení, toleranci, touhu dělat dobro a umění vytvořit pro druhé atmosféru, kde se cítí bezpečně, jako doma „u sebe v obýváku“. Právě díky vrozené silné empatii moc dobře chápe bolesti druhých, soucítí s každým, kdo je nějak zraněný, znevýhodněný. Právě díky této empatii se umí ztotožnit s každým i na kilometry daleko. Kdy v rámci své seberealizace umí tyto emoce popisovat ve vší jejich přímočarosti, dramatičnosti, citlivosti a tím pádem jednoduše pro druhé.

Jenže to neznamená, že její vlastní emoce, nemohou být složité, chaotické. Naopak jsou velmi hluboké, plné všelijakých barvitých vjemů, (snových, romantických) představ, které nemohou být omezovány. Lucie má tak trochu vlastní svět. To vše z ní dělá dobrého nejen „hudebního psychologa“ / člověka, co vnímá svět tak intenzivně, hluboce, až se stane jeho skvělým posluchačem, pozorovatelem, zrcadlem, které umí odrážet emoce druhých a získávat si tak pro ni potřebnou oblíbenost a tím pádem i vliv. Jenže ona se navíc naučila využívat svého potenciálu v podobě – zaměřovat se na do podstatné, co povede ke kýženému výsledku, a to dovedla k mistrovství sobě vlastnímu. Nezdolná vůle Lucie k dosažení úspěchu tedy do určité míry byla schopná a musela logicky „přehlušit“- dát jasný směr její citlivosti. To neznamená, že by tato citlivost zmizela..

Nezmizela, Lucie se dokáže velmi obětovat, ale dělá to pro své blízké nebo tam, kde cítí opravdu silné ztotožnění.  Je navíc velmi starostlivá. To z ní dělá krásného, milujícího člověka.

Některé z vás mohlo napadnout, zda se taková empatie může přerodit v manipulaci, účelné klamání. Ano samozřejmě, že může a nemusí za tím být ani nějak strašně špatné motivace – to nevylučuje motivace sobecké. Jenže Lucie je také přímočará a s tím se pojí rovněž upřímnost. Objektivně je schopná obou poloh, to ale neznamená, že raději nebude preferovat upřímnost. To je skutečně na ní. Bylo by tedy nefér říci, na které straně se pohybuje více. Dle mého názoru to nejdůležitější je, jestliže člověk dává i bere.. A zda jsou tyto dvě polohy v harmonii. U Lucie Bílé se opravdu domnívám, že to tak je. A její nejbližší by určitě řekli, jak moc je schopná dávat….

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru dle astropsychologie líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

 

Lucie Bílá Lucie BiláLucie BíláLucie Bilá