Margot Robbie

Tak trochu praštěná Margot Robbie

Margot Robbie a její velký úsměv – poznávací znamení. „Hele napíši to bez okolků, ona je opravdu trošku praštěná“:-) .. Tento její rozbor dle astropsychologie vám vysvětlí proč…

Barbie jsem neviděla, netuším, kdy uvidím. Netrápí mě to a vlastně jsem ráda, protože logicky má analýza nebude ničím ovlivněná. Já vlastně upřímně moc Margot Robbie ani neznám, viděla jsem ji v jednom filmu.. Omlouvám se veřejně všem jejím fanouškům. 🙂

Jaká Margot opravdu je?

Margot má pro mě poměrně zajímavou povahu, protože její charakter obsahuje nejen hloubku, ale i značný spontánní temperament. Všechny atributy pro skvělou herečku, že?

Margot Robbie dokáže být velmi něžná, laskavá, empatická a dokáže se emocionálně ztotožnit nejen s atmosférou kolem sebe, ale i s lidmi. Právě na atmosféru a lidi kolem, je citlivá a silně ji ovlivňují. Vnější atmosféra ovlivňuje nejen její myšlení, ale i to, jak komunikuje. Margot kolem sebe dokáže vytvářet velmi příjemnou, okouzlující, elegantní, mírumilovnou atmosféru. Díky tomu pro řadu lidí, kteří ji znají osobně, či se kolem ní vyskytují, musí být velmi příjemné být v její přítomnosti.

Margot má ráda vše, co ztělesňuje domov, anebo cokoliv co představuje pocit bezpečného zázemí, kam se může vracet. Margot se narodila se smyslem pro nostalgii, melancholii, což se bude projevovat i v jejím vzpomínání na vlastní kořeny a bude to pro ni mít velkou hodnotu. Vždy se bude snažit, aby její vazby přetrvaly, neboť jí na nich velmi záleží.

Ze své přirozenosti, i když dokáže být ve svém projevu otevřená (navíc má potřebu být oblíbenou, kdy zároveň touží po emočním napojení s druhými, kdy u nich chce probudit prožitek či nějaký druh symbiózy), není úplně přirozeně důvěřivá.

Je si vědomá, že kolem je zlo, ale snaží se zaměřovat na spíše ty lepší aspekty v životě a vidět to lepší. Nicméně má v sobě zároveň prozíravé vnímání, které jí může pomáhat velmi rychle vycítit, co je pro ni vhodné a bezpečné. Ovšem díky své diplomacii a faktu, že umí cíleně zapůsobit svým šarmem, v tom zkrátka umí chodit.

No ale, aby to nebylo všechno tak růžové. Margot je náladová, a když zrovna nebude mít „svůj den“, umí být pěkně krutě jízlivá, hysterická, což budou znát spíše její nejbližší. Mohou se u ní rovněž objevit sklony ke chvilkové intenzivní lítostivosti, citovému vydírání, aby dosáhla svého (dotlačila druhého kam chce), nebo nechuti cokoliv dělat právě kvůli své nenáladě, anebo se zkrátka uzavře do sebe a bude trpět o samotě. Ovšem vzhledem k tomu, že je jen nerada obklopena nepříjemnou, konfliktní atmosférou, a chce být s druhými zadobře, bude se asi snažit tohle „držet na uzdě“. Jenže…….

Chcete odhalit tajemství, jak poznat nevyrovnaný protějšek? Získejte 30 min online kurz zdarma! Získat jej můžete zde.

Margot se zároveň narodila opravdu s velkým temperamentem, bezprostřední zvídavostí, energičností, dynamičností, svobodomyslností, průkopnictvím, odvahou, cílevědomostí, chutí být činorodá, akční. A ještě ideálně, aby se často musela postavit nějakým dobrodružně, emočně naplňujícím, náročným výzvám, kde se bude stále něco dít, a ona tak bude muset prokázat své kvality a jít až na dřeň. To je potom doslova ve svém živlu. Díky své hrdosti si proto případný neúspěch bere velmi osobně, stejně, jako selhání.

Tato část její osobnosti je absolutní protipól všeho již zmíněného. Díky tomu se Margot může pohybovat z extrému do extrému a to už od mala. Jí to určitě zatím vyhovuje, tím jsem si jistá.

Dokud Margot bude mít ve svém životě něco, co jí bude kontinuálně přinášet pocit bezpečného zázemí podporující její klid, kam může utéct, skrýt se a sdílet skutečnou sebe, tyto extrémy se jí může dařit zvládat. Hůře si může namlouvat vše možné, vytěsňovat realitu a přehlížet ji, jako vlastně nepodstatnou. A to ji může jednoho dne dohnat. Její extrémy a prožívání na tolik odlišné škále, si proto jednoho dne mohou vybrat svou daň. Jestliže Margot ztratí to v čem spatřuje své bezpečí, čím si je jistá, může se dostat kvůli křehkosti podstatné části osobnosti až na dno. A bohužel se to může stát poměrně lehce. Zatím jí naštěstí vše přeje.

Je velkou otázkou, do jaké míry má pod kontrolou svou citlivost, s ní spojené změny nálad. Margot se během svého života potřebuje naučit brát si toho na sebe jen tolik, kolik unese ve smyslu, aby neztratila sebe, vlastní nezávislost. Zároveň si ve všem vybudovala, udržela perspektivní, zdravou stabilitu. Margot se bude muset naučit brát si věci s větším rezervovaným nadhledem, aby se jí tolik vše nedotýkalo.  I když to Margot umí velmi dobře skrýt, může se to stále dít. Domnívám se, že to vše pro ni bude celoživotní výzva – už z logiky věci.

Margot má vrozený skvělý smysl pro humor, je společensky založená a má schopnost přizpůsobit se mnoha situacím, když není přemožená vlastními emocemi. U Margot může docházet k takové zvláštní situaci. Může trpět tendencemi opakovaně, do úmoru analyzovat své vlastní emoce, aby jim dala nějakou logickou, promyšlenou perspektivu, kdy proto rozebírá samé „coby kdyby“.  Tohle se jí určitě hodí při práci. Ovšem na osobní úrovni, to v ní musí způsobovat zmatek, kdy ani nemusí být schopná určit, jak se vlastně cítí a jaká je vlastně její role. Ano čtete správně! Ona potřebuje znát svou roli v životě, vztazích. Nicméně její přizpůsobivost jí může pomáhat „dostat se zpět“.

Problém je ale v tom, jak chcete dávat emocím nějakou logickou, promyšlenou perspektivu/řád? To může ve finále způsobit, že se v emocích začne velice patlat, ztrácet a to pro ni může být velmi náročné a vysilující. Opět skvělá věc pro její práci. Jenže, pokud to neumí oddělovat od svého soukromého života, může to způsobovat její značnou nervozitu, cholerické výbuchy vzteku vůči blízkým. Frustrace z daného stavu se potom muže přelévat i do seberealizace, kde následně, když se neuhlídá, může trpět zbrkle agresivními výbuchy vzteku, panovačností a hůře i arogancí.

Do teď vše ale šlape, jak na drátkách a já jí určitě přeji, aby to tak bylo i nadále, protože potom se všichni její fanoušci dočkají spousty skvělých filmů..

Doufám, že se vám má krátká ukázka rozboru líbila, brzy se můžete těšit na další.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

Margot RobbieMargot Robbie Margot RobbieMargot Robbie