Panna horoskop

Panna znamení

Panna znamení – Na úvod bych napsala “Omlouvám se dopředu, že tento článek je poměrně kritický. Ovšem nešlo to jinak“. Nicméně jeho konec je lichotivý..

Venuše v panně pro mě byla vždy tak trochu osobní záhada. Ve svém životě jsem potkala velkou hromadu lidí s Venuší v panně, nemohu to upřímně spočítat. Právě kvůli tomu musím přiznat, že jsem v životě nepotkala tolik lidí, kteří mají vedle štíra tak velkou schopnost se změnit, přizpůsobit (ale musí velmi chtít nebo je život musí přinutit). A zároveň tolik lidí, které bych označila, jako nesnesitelné (pro mě). Píšu to upřímně. Jestli se v řádcích níže najdete, prosím něco s tím udělejte pro dobro všech. Máte v sobě „zbraň hromadného ničení“.

Znamená panna a její typy

Ve své krátké úvaze rozeberu 3 typy Venuší v panně, i když jich lze najít daleko více. První by u mě zrovna nevyhrála „zlato“ v oblíbenosti. Tento typ se ve vztahu projevuje velmi: náročně, kriticky, pedantsky, despoticky, sexuálně rigidně, hystericky se sklony k citovému vydírání. Tento člověk není schopen takřka žádné spontánnosti a neustále se chová, jako „sešněrován v kazajce“, přičemž u toho dokola řeší, zda se sešněroval správně a zda náhodou někdo neuvidí, že ta kazajka vůbec nesedne. Ve vztahu preferuje hlavně praktický užitek, organizovanost a jistotu. Užívání si vztahu je až to poslední. Tato Venuše v panně je ochotná se pro vztah naprosto obětovat. Jenže, protože je ji zároveň těžké uspokojit, nikdy to nepřináší naplnění, neboť nic z toho, co druhý dělá není dost. A tento typ člověka následně o to více druhého deptá – o to více, čím jsou jeho/její náročná očekávání o dokonalosti zklamány, nenaplněny a dotyčný díky tomu trpí hlubokým, emočním utrpením z toho, jak toho dělá tolik, jenže i přes vlastní oběti je vše vlastně k ničemu. Ve výsledku si z nesnesitelného deptání druhých vytvoří „krásné“ celoživotní poslání, které vydrží až do staří.

Další typ panny, kterou jsem měla šanci poznat je naopak nevyhledávající závazky. Tento typ člověka to vidí zkrátka tak, že je lepší preferovat single life a užívat si jej, nežli se opakovaně spálit. Protože stejně je velmi těžké v realitě života najít „dokonalý protějšek a vztah“. Důvodem je vrozený velmi realistický přístup ke vztahové problematice a neochota investovat své hluboké emoce, které by mohly „dostat na frak“ a daného jedince zcela zlomit. Tento styl života si patřičně užívá a vlastně na tom nehodlá nic měnit, neboť zachování identity pohromadě bez citových bolestí se stalo vším. Přesto vše, když někoho potká, obvykle si nezahrává s pocity, protože nenávidí lhát. Takže raději preferuje až bolestnou upřímnost. City daného člověka jsou hluboké, ale nevyjadřuje je vůbec často. Naopak má tendence je spíše skrývat.

Panna znamení a její povaha

Poslední typ panny u mě vyhrává „zlato“ . Tato Venuše v panně je velmi přizpůsobivá, je stále náročná, ale naučila se být tolerantní.  Obvykle jde o energického partnera, který nevyhledává krátkodobé vztahy, když nemusí. Raději preferuje dlouhodobou funkční jistotu, kdy se snaží být pro druhého především užitečný, protože to je pro něj/ni důkaz vlastní lásky. Člověk tohoto typu je ochotný na sobě pracovat, aby se stal tím nejlepším možným protějškem pro druhého. Je spontánní, když se cítí uvolněně. Dále vtipný a specificky milující, neboť důkazy lásky zde mají jinou podobu – obvykle hmatatelnou, praktickou – v činech. Pokud důvěřuje, je neuvěřitelně vášnivý. Jde o spolehlivého, věrného, zvědavého partnera, který si ale stále zachovává sebe a na vše ve vztahu pohlíží opravdu objektivně. I u něj se projevuje velká citová upřímnost, která může někdy trochu bolet. Tento typ partnera může být tím – na celý život.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? NEVŠEDNÍ HOROSKOP ASTROROZBOR, KTERÝ MĚNÍ ŽIVOT – PŘÍBĚH O VÁS, CO VÁM POMŮŽE NAJÍT VAŠE SKUTEČNÉ JÁ O ROZSAHU VÍCE NEŽLI 30 STRÁNEK. Zjistit více informací > osobní horoskop

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Dozvědět se, jako první o nových rozborech slavných osobností, získat videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde