Narcista

Jak poznat, zda se váš partner chová ve vztahu adekvátně, normálně?

A další příspěvek, který mi FB smazal, a proto z něj musím vytvořit krátký článek.. To je už opravdu více nežli směšné…  Osobní vzkaz pro všechny ženy, které si nejsou jisté, zda se k nim chová jejich partner vhodně, adekvátně a normálně:

Ne není normální, když jsou partnerovi nálady, jako na houpačce a vy nikdy nevíte, v jakém rozpoložení bude zítra.

Není normální, že jakmile má špatnou náladu, vylévá si to na vás.

Ne, není normální, že je verbálně hrubý, jakmile projevíte jakoukoliv snahu o vyjádření svých emocí, přání nebo potřeb. Vždy to otočí proti vám.

Ne, není normální, že snižuje vaši perspektivu, neguje vaše pocity a vůbec jim nechce naslouchat, protože pro něj nemají váhu, ani hodnotu. Ale naopak jsou pro něj ohrožující, protože vy jej přeci chcete změnit!

Není normální, že když se s ním snažíte komunikovat, přidá na hlasitosti na TV, vůbec se na vás nedívá, nevěnuje vám pozornost a totálně vás ignoruje.

Ne, není normální, že z jeho strany řešení konfliktů vypadá tak, že nijak efektivně nereaguje a následně se s vámi přestane bavit na hodiny, dny.

Ne, není normální, že se neumí za nic omluvit.

Ne, není normální, že vás při takové komunikaci obviní z toho, že vytváříte neustále problémy, vyčte vám vaše emoce a obviní z přecitlivělosti.

Ne, není normální, že jakékoliv projevy laskavosti otočí proti vám, obviní vás z toho, jak se k němu chováte, jako k malému dítěti. Vyčte vám vaše hezká gesta a vaši upřímnou starostlivost.

Ne, není normální, že má problém s tím, když chcete vědět, kde je, jestli je v pořádku a kdy bude asi doma.

Ne, není normální, že komunikuje/schází s bývalými za vašimi zády, když s nimi nemá děti, a neustále si kolem sebe udržuje houf žen.

Ne, není normální, jestli je s vámi ve vážném vztahu a u toho sleduje desítky žen na sociálních sítích, jejichž jediné poslání je sdílet polonahé fotky.

Ne, není normální, jestli jste to vy jediné, kdo mu dá jakýkoliv dárek, plánuje rande.

Ne, není normální, že vás jeho rodina nerespektuje.

Ne, není normální, že se s vámi pohádá pomalu při každé večeři venku, jakmile v sobě nemá alespoň 2 skleničky. Jinak jeho vyraz připomíná neustále morouse, kritického neurotika.

Ne, není normální, že pronese větu typu „jak jste příliš dokonalá, hodná“…

Ne, není normální, že vám slíbí 200 x, jak se změní…. Protože se nikdy nezmění a NIKDY SI VÁS NEZASLOUŽÍ.

Sama jsem to jednou zažila, byl to očistec a jen pomyšlení na to, čím jsem si prošla ve mně vzbuzuje pocit „mentálního zvracení“, kdy jsem velice ráda, že to je již dávno za mnou.

Seberte odvahu a pryč.. Až se uzdravíte, čeká na vás někdo lepší, to vám mohu slíbit.

Jestliže si nejste jisté, zda se podobná situace náhodou neopakuje u nového partnera, neváhejte si nechat vypracovat jeho astrorozbor. Do hloubky rozebere jeho charakter a upozorní vás na reálná rizika spojená s jeho charakterem. Více informací o něm najdete zde: https://www.astrorozbor.cz/osobni-horoskop/

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.