Astrorozbor je o hlubokém poznání, znovuzrození vaší identity a života

Partnerský horoskop

Hodnocení partnerského horoskopu

Dobrý den paní Bittnerová, děkuji Vám za vypracované horoskopy a omlouvám se za pozdní odpověď. Musím říct, že jste se opravdu trefila ve většině věcí, horoskop mi pomohl se podívat na sebe z jiného pohledu. Hlavně mi Váš horoskop pomohl pochopit vztah s mým partnerem. Pochopila jsem proč dělá věci určitým způsobem a to mi to dalo naději, že náš vztah může fungovat když na sobě budem oba pracovat. Děkuji S pozdravem Julie Nováková
Julie NovákováHodnocení partnerského horoskopu
Dobrý deň, ďakujem za vypracované horoskopy. Musela som si ich viackrát prečítať a musím uznať, že ste dokonale vystihli mňa aj partnera. Veľmi ste mi pomohli, najmä pochopiť partnera. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašom živote. Pekný večer. Veronika
VeronikaHodnocení partnerského horoskopu
Dobrý den, omlouvám se, že píšu až teď. Chtěla bych Vám moc poděkovat za horoskopy. Opravdu jste se trefila. I můj přítel, který na věci tohoto typu moc není, musel uznat, že to sedí. Snad nám to pomůže více pochopit sebe i druhého a vybrat si tu lepší cestu. Tušili jsme, že to spolu nebudeme mít jednoduché, ale věřím, že to zvládneme. Ještě jednou děkuji Michaela Baleková
Michaela BalekováHodnocení partnerského horoskopu

Pro koho je partnerský horoskop vhodný: 

Pro zcela nové vztahy. Pokud se potřebujete ujistit, zda je daný protějšek pro vás ten pravý. Páry s dlouhodobými problémy ve vztahu. Jestliže litujete rozluky.

Proč partnerský horoskop
 • 1
  Odhaluje souhru a perspektivu vztahu dle Astropsychologie
  Otázky, zda se k sobě opravdu hodíte, jestli má vztah smysl a zda jste našli toho pravého/pravou po zbytek života, trápí mnoho z nás. Nevšední partnerský horoskop odpoví.
 • 2
  Napomůže poznání a pochopení protějšku
  Nezkresleným pohledem uvidíte nejenom sebe, ale i svůj protějšek. Prostřednictvím pochopení charakteru, vlastních potřeb a potřeb protějšku po psychologické úrovni, horoskop může pomoci v důležitém životním rozhodnutí.
 • 3
  Přinese možná řešení a nastíní směr, abychom došli k naplnění ve vztahu
  O některých dispozicích v nás samotných řada lidí nemá ani potuchy a nevidí, jak lze napravit, co se ve vztahu pokazilo, jestliže to je ve vaší moci. Tento nevšední horoskop vám ukáže jakého chování se máte ve vztahu vyvarovat, abyste došli ve vztahu ke zlepšení či k naplnění. Pokud je to jen trochu možné.
 • 4
  Pomůže nalézt tolik potřebnou rovnováhu ve vztahu
  Důvěra, komunikace je pro partnery to nejdůležitější, stejně jako nezatěžovat vztah hádkami, které nikam nevedou. Partnerský horoskop poradí, jak se máte chovat, abyste nevytvářeli pro druhého toxický vztah.
 • 5
  Je inspirativní motivací po celou dobu vztahu
  Recept na štěstí neexistuje, ale šťastnému manželství nebo partnerství můžete jít naproti a řadu věcí ovlivnit, pokud znáte pravdu.
 • 6
  Garance vrácení peněz
  Poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz

Chcete vše raději řešit osobně? Využijte konzultace! 

Obsahuje 2 osobní horoskopy vás a protějšku v celkové délce min. 24 stránek + min. 5 stránek rozboru vztahu a jeho perspektivy. To vše od 1899 Kč (78€).

 Nezapomeňte, že máte garanci vrácení peněz! 

 

Pokud už máte osobní horoskop pro dospělého vypracovaný astropsycholožkou Mirkou Novotnou, za partnerský horoskop zaplatíte od 1464 Kč (60€). V ceně 1 osobní horoskop protějšku a rozbor vztahu! 

Možno zakoupit i na 2 splátky! 

Partnerský horoskop EXPRES dodán do 6 pracovních dnů (ne kalendářní)
2399 Kč (98€)
Obsahuje osobní horoskopy vás a protějšku + rozbor vztahu.
Min. celková délka 29 stránek.
Konzultace o vztahu v délce 90 min
1798 Kč (75€)
Telefonicky či přes kameru
Po uhrazení je nutné si zarezervovat termín na emailové adrese info@astrorozbor.cz - pro velký zájem, omezený počet!
Zlevněný partnerský horoskop dodán do 18 pracovních dnů (ne kalendářní)
1464Kč (60€)
Obsahuje 1 osobní horoskop protějšku + rozbor vztahu
Cena platí pouze v případě, že svůj osobní horoskop již máte!
Zlevněný partnerský horoskop EXPRES dodán do 6 pracovních dnů (ne kalendářní)
1664 Kč (68€)
Obsahuje 1 osobní horoskop protějšku + rozbor vztahu
Cena platí pouze v případě, že svůj osobní horoskop již máte!

Další informace

 • Pro vypracování je nutné vědět
  pohlaví, datum, čas (pokud jej znáte) a místo narození páru. I bez času narození má horoskop kvalitní vypovídající hodnotu.
 • Dostanete
  dva nevšední osobní horoskopy, co rozebírají celou šíři osobnosti v celkové délce min. 24 stránek + rozbor v délce min. 5 stránek vzájemného působení a perspektivy vztahu. Dozvíte se nejen, zda se k sobě hodíte, ale také, zda máte s protějškem reálnou šanci být v dlouhodobě, oboustranně naplněném vztahu. Součástí horoskopu není nesrozumitelná astrologická terminologie, radix. Nejde o věštění budoucnosti ani o jasnovidectví.
 • Délka horoskopu
  min. celková délka je 29 stránek.
 • Jak dlouho horoskop platí
  po celou dobu trvání vztahu. Horoskop si ale můžete nechat vypracovat i v případě, kdy vztah v sobě stále řešíte. Nezabývá se prognostikou a nejde o jasnovidectví.
 • Způsob odeslání
  partnerský horoskop (včetně osobních horoskopů) je odeslán najednou v e-mailu ve formátu PDF. Horoskop je psán v Českém jazyce.
 • Garance vrácení peněz
  poskytuji 3 garance zaručující kvalitu a spokojenost.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na e-mail:

info@astrorozbor.cz