Je princ Harry pod pantoflem? Rozbor jejich vztahu dle astropsychologie

Mám velmi ráda historii. Sice nemám úžasnou paměť na data, ale události, tváře si rozhodně pamatuji. Už od mala jsem  vždy ráda čerpala inspiraci z historických událostí, osudů lidí, protože jsem tak nějak cítila, že mou životní cestou bude něco „většího“, kdy právě mé schopnosti jsou tím, co může pomáhat druhým lidem se rovněž poučit a dělat věci jinak. Věřte mi, že i když má Megan a princ Harry milióny na účtech, mnoho nemovitostí, k dispozici soukromý tryskáč, dost možná vlastní i soukromý ostrov kdesi v Karibiku, jejich dynamika vztahu je postavená na stejných zákonech, které platí pro nás všechny. A to, co můžeme sledovat nyní, bude jednoho dne hořko – sladká historie. Už nyní je to poměrně vtipné a to mě motivuje rozebrat jejich vztah dle astropsychologie

Ano, Meghan je králova dramatu a není to kvůli tomu, že to je bývalá herečka. Ona ze své přirozenosti miluje pozornost okolí, protože se tak opravdu narodila. Věřím, že už od mala dokázala hrát přesvědčivě, suverénně všelijaké role podle toho, o čem si myslela, že by mohlo u druhých zafungovat a přinést jí kýženou pozornost, ocenění, neboť je ambiciózní. A ano může být velmi arogantní, domýšlivá, narcistická, ješitná, sebestředná s vysokým egem. Rovněž souhlasím s tím, že když se jí něco nebude líbit je to schopná dát velmi hlasitě najevo, udělat kvůli tomu dramatické scény, aby si prosadila svou, protože ona to ve svém vědomí a racionalitě vidí tak, že má výsostné právo si vytvořit život, který bude odpovídat přesně jejím vysokým představám o vysokém životním standardu, o své důležitosti, o úspěchu, ocenění ze strany druhých, kdy v tom ohledu bude mít potíže snést kompromisy. Díky svému vysokému egu je háklivá na kritiku, opravdu se jí ledasco dotkne. Protože v jejím prožívání se nachází s velkou pravděpodobností komplexy pramenící z toho, že ve svém srdci touží být ta dokonalá a to není  jednoduchý úkol. I když se může snažit vše kolem sebe posouvat, měnit, ovládnout dle svých představ, u všeho to možné není. To ji může motivovat ke kritice – soudění ostatních, jestliže se někdo dotkne jejich hodnot, tužeb, ega, blízkých. A proto, když se někdo opováží kritizovat ji, jestliže se dotkne něčeho, na čem jí velmi emocionálně záleží, riskuje protiútok. Meghan chce být vědomě OBDIVOVANÁ, aby konečně přesvědčila tu malou holčičku ve svém srdci, že má vysokou hodnotu.

Jestliže Meghan nemá tyto části své osobnosti pod kontrolou, princ Harry je „pod pantoflem“, neboť on má v sobě hodně přirozené přizpůsobivosti, ochoty obětovat i svou identitu, aby si získal lásku milovaného člověka až do té míry, že bude ochoten měnit nejen sám sebe, ale i svůj život. Tato ochota u něj pramení z nedostatku sebelásky, kdy chce být pro druhého tím nejlepším, aby se stal tím nejlepším pro sebe. Ovšem druhému to nemusí nikdy úplně stačit… V případě Meghan to může platit dvojnásob. Princ Harry je kvůli tomu ochotný na sobě velmi tvrdě pracovat. Navíc ve vztahu chce mít zkrátka klid, pohodu a harmonii, on nestojí o scény a konflikty – ani omylem. Přidejte si k tomu přirozenou přesvědčivost Meghan, s kterou na něj 100% umí zapůsobit. Meghan jej dokáže velmi chválit, podporovat – zvlášť, jestliže následuje její představy. Tato podpora a chvála je pro Harryho nedostatek sebelásky přesně tím, co potřebuje, neboť se díky ní cítí lépe. To, že jej Meghan může takto rovněž ovládat, kdy je schopná upozornit na to, co není pro Harryho přeci dost, je už věc druhá. Harry to ale snese, navíc tato podpora jej může motivovat ke kruto-přísné upřímnosti směrem k nedostatkům u všeho možného. Oba jsou schopni silné kritiky – zvlášť Harry. V každém případě Meghan bude tou, kdo bude udávat směr v životě, dávat mu motivaci, aby se pro ni snažil být ještě lepším a on se zkrátka naučí vztahem proplouvat. To se už dávno děje..

Už od počátku vztahu mezi nimi fungovala velká přitažlivost pramení z faktu, že oba v sobě navzájem zrcadlí přirozenou zvídavost, smysl pro humor, touhu být dokonalým člověkem a určitou mírnost spojenou s touhou po klidu, díky čemuž jsou schopni vytvořit pro toho druhého příjemnou atmosféru / podmínky naplněné tolerancí, klidem a pohodou. Oba mohou být poměrně náladoví, oni to o sobě a dokážou vzájemně tolerovat.

Prince Harry díky svému přirozenému emocionální nastavení Meghan poskytuje dostatek prostoru dělat si v životě, co chce. A to je přesně tím, co ona potřebuje. Jenže tím, kdo zde častěji ustupuje je Harry, protože její energie je pro něj natolik silná, že jí neumí momentálně tolik vzdorovat. Na to by jeho identita musela vyrůst. Meghan za to oplátkou Harrymu poskytuje pocit stabilního zázemí, řád, jistotu, a to on velmi potřebuje. Navíc Meghan umí reagovat tolerantně směrem k jeho chuti po užívání si života, potřebě být v životě nějak obecně užitečný a snažit se věci kolem přetvářet k lepšímu. Vždyť tím jí přeci může jít na ruku a nemusí nijak ohrožovat její zájmy.

Ovšem po emocionální úrovni mezi nimi dochází k přirozenému konfliktu pramenící ze skutečnosti, že princ Harry chce klid ve vztahu a Meghan má potřebu vše neustále směřovat ke své představě o rigidní dokonalosti, kdy jak jsem už napsala – vše musí odpovídat jejím představám. Dokud tato její touha bude souznít i s princem Harrym, kdy jej Meghan bude schopná dostatečně podporovat, oceňovat jeho vynaloženou energii a tím zároveň léčit mindráky prince Harryho, vše bude fungovat. Jestliže si princ Harry jednoho dne kriticky uvědomí (a je toho schopen), že je někým ovládán a probudí se v něm touha mít vlastní identitu, jen se neobětovat + být skutečně nějak obecně užitečný (možná své rodině), ne jen následovat něčí představy, vztah zkrachuje vztah zkrachuje.

Zajímá vás dynamika vašeho vztahu? Chcete odhalit perspektivu svého vztahu dle astropsychologie? Více informací o > partnerském horoskopu