Rak partner

Rak znamení

Dnešní článek pojmu trochu exoticky. 😊 Téma je rak znamení, rak partner. Víte, když bych chtěla být hodně romantická, vybavila bych si krásnou písničku ve stylu Kizomba zpívanou v Creole jazyce (česky kreol), což je velmi libě znějící verze portugalštiny, kterou se mluví na Kapverdských ostrovech…

Důvodem je, že tento styl hudby, s ní spojené typy hlasů a afrických gentlemanů musí představovat ve svém projevu ztělesněnou lásku bez zbytečných slov, sílu a ideálně to vše na celý život (to vše může znamenat Venuše v raku, která ovlivňuje naše vztahy). Takže, když Kizombu slyším a podívám se na svého krásného přítele, který má kořeny z Kapverd, často se cítím, jako ve své pohádce, protože on dokáže zhmotnit vše popsané (prostě to je jeho kultura).

A jakou tohle vše má proboha souvislost s rakem?! Jak bylo již naznačeno – obrovskou. Ale teď vážně. V životě jsem potkala mnoho lidí s Venuší v raku (a mám tu velkou výsadu, že byli a jsou z mnoha odlišných kultur) a díky tomu mám srovnání. Existuje mnoho variant. Většina astrologů, astropsychologů upřímně nevytáhne „paty z domu“ a orientují se jen na ten svůj „malý rybníček“, kde hodnotí všechny stejným metrem. Samozřejmě se opírají především o své omezené zkušenosti – dle toho, koho potkali v realitě života při své práci (s jakými raky mají zkušenost). Nechci se rozepisovat, jaké všechny typy Venuše v raku jsem potkala. Pro tento článek jsem si vybrala pouze typy dva. Jeden typ raka, je mi velmi sympatický, protože jde o milující, empatické a přitom emocionálně silné jedince. Ten druhý typ by byl adeptem na „3 měsíce s Mirkou Novotnou“ (změna myšlení a života za 3 měsíce), neboť jde o citové vyděrače, citově závislé manipulátory, kde se jejich emocionální rozpoložení mění rychleji nežli počasí nad horskými vrcholky. Nechápejte mě špatně ano, nikdo z nás nejsme dokonalí a jak jsem psala v předchozích článcích o jednotlivých znameních, každý máme svá negativa. Ale dámy a pánové, kterých se to týká – zrovna na tomhle je potřeba zapracovat!

A co tedy raději neočekávat od partnera s Venuší v raku? Rozhodně nelze očekávat, že tento typ partnera vám bude dávat najevo všechny své nejhlubší pocity a rychle se vám otevře. Pokud se rychle otevře, jde většinou o nezkušeného jedince. Rovněž nelze očekávat, že s tímto partnerem můžete mít povrchní, nezavazující vztah založený na krátkodobé – spontánní zábavě, kterou bude vztah naplněn. U raka se vyskytuje speciální „mix pocitů, potřeb, tužeb“, který mu velí zachovat si sebe a zároveň dělat ve vztahu pro druhého mnoho. To z něj může dělat úžasného, obětavého partnera, který je otevřený ve své láskyplnosti, gestech, chování (pokud důvěřuje) a umí navodit velmi příjemnou atmosféru ve vztahu. Sklony udělat pro druhého mnoho, ovšem musí mít pod kontrolou, aby nebyly na úkor vlastní identity. To by pro člověka s Venuší v raku bylo zničující a nenaplňující. A to je pro dnešek vše… 😊 Jdu poslouchat Kizombu.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vás? Zjistěte více informací o osobním horoskopu. Zajímá vás o čem vlastně je astropsychologie? Dělí vás od toho jedno kliknutí...

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? Zjistěte více informací o svém osobním horoskopu.

Přitahujete na sebe stále stejné protějšky? Nedaří se vám vybudovat, udržet si oboustranně naplňující vztah? Novinka! Horoskop emocionální inteligence vám řekne, kde je problém! Nyní pouze od 390 Kč / 16€.

Jak ovlivňuje Venuše vás a kdo je váš ideální partner? Stačí si nechat vypracovat výpočet Ideálního partnera, který vám pomůže vhodného partnera najít!

Pokud jste naopak ve vztahu a chcete poznat, jak se k sobě opravdu hodíte, není nic jednoduššího nežli si objednat Partnerský horoskop >