Rak partner

Rak znamení

Dnešní článek pojmu trochu exoticky. 😊 Téma je rak znamení, rak partner. Víte, když bych chtěla být hodně romantická, vybavila bych si krásnou písničku ve stylu Kizomba zpívanou v Creole jazyce (česky kreol), což je velmi libě znějící verze portugalštiny, kterou se mluví na Kapverdských ostrovech…

Důvodem je, že tento styl hudby, s ní spojené typy hlasů a afrických gentlemanů musí představovat ve svém projevu ztělesněnou lásku bez zbytečných slov, sílu a ideálně to vše na celý život (to vše může znamenat Venuše v raku, která ovlivňuje naše vztahy). Takže, když Kizombu slyším a podívám se na svého krásného přítele, který má kořeny z Kapverd, často se cítím, jako ve své pohádce, protože on dokáže zhmotnit vše popsané (prostě to je jeho kultura).

A jakou tohle vše má proboha souvislost s rakem?! Jak bylo již naznačeno – obrovskou. Ale teď vážně. V životě jsem potkala mnoho lidí s Venuší v raku (a mám tu velkou výsadu, že byli a jsou z mnoha odlišných kultur) a díky tomu mám srovnání. Existuje mnoho variant. Většina astrologů, astropsychologů upřímně nevytáhne „paty z domu“ a orientují se jen na ten svůj „malý rybníček“, kde hodnotí všechny stejným metrem. Samozřejmě se opírají především o své omezené zkušenosti – dle toho, koho potkali v realitě života při své práci (s jakými raky mají zkušenost). Nechci se rozepisovat, jaké všechny typy Venuše v raku jsem potkala. Pro tento článek jsem si vybrala pouze typy dva. Jeden typ raka, je mi velmi sympatický, protože jde o milující, empatické a přitom emocionálně silné jedince. Ten druhý typ by byl adeptem na „3 měsíce s Mirkou Novotnou“ (změna myšlení a života za 3 měsíce), neboť jde o citové vyděrače, citově závislé manipulátory, kde se jejich emocionální rozpoložení mění rychleji nežli počasí nad horskými vrcholky. Nechápejte mě špatně ano, nikdo z nás nejsme dokonalí a jak jsem psala v předchozích článcích o jednotlivých znameních, každý máme svá negativa. Ale dámy a pánové, kterých se to týká – zrovna na tomhle je potřeba zapracovat!

A co tedy raději neočekávat od partnera s Venuší v raku? Rozhodně nelze očekávat, že tento typ partnera vám bude dávat najevo všechny své nejhlubší pocity a rychle se vám otevře. Pokud se rychle otevře, jde většinou o nezkušeného jedince. Rovněž nelze očekávat, že s tímto partnerem můžete mít povrchní, nezavazující vztah založený na krátkodobé – spontánní zábavě, kterou bude vztah naplněn. U raka se vyskytuje speciální „mix pocitů, potřeb, tužeb“, který mu velí zachovat si sebe a zároveň dělat ve vztahu pro druhého mnoho. To z něj může dělat úžasného, obětavého partnera, který je otevřený ve své láskyplnosti, gestech, chování (pokud důvěřuje) a umí navodit velmi příjemnou atmosféru ve vztahu. Sklony udělat pro druhého mnoho, ovšem musí mít pod kontrolou, aby nebyly na úkor vlastní identity. To by pro člověka s Venuší v raku bylo zničující a nenaplňující. A to je pro dnešek vše… 😊 Jdu poslouchat Kizombu.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vás? Zjistěte více informací o osobním horoskopu. Zajímá vás o čem vlastně je astropsychologie? Dělí vás od toho jedno kliknutí...

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? Zjistěte více informací o svém osobním horoskopu.

Jak ovlivňuje Venuše vás a kdo je váš ideální partner? Stačí si nechat vypracovat výpočet Ideálního partnera, který vám pomůže vhodného partnera najít!

Pokud jste naopak ve vztahu a chcete poznat, jak se k sobě opravdu hodíte, není nic jednoduššího nežli si objednat Partnerský horoskop >