ryby

Ryby znamení

Ryby – Ach, Venuše v Rybách, to je jako kouzelný záblesk světla na hladině kalného jezera… Romantika a žerty stranou. 🙂 Z mých zkušeností je člověk s Venuší v Rybách tak nenápadný, že, když si o někom nejsem jistá, kde Venuši má, budou to ryby.  Ta nenápadnost je spojená s tím, že opravdu žije ve svém vlastním světě. Často si pro sebe dle rozboru reakcí člověka analyzuji, jakou planetu má a asi kde.. 🙂 Jestliže vnímáte u daného člověka zatraceně silnou emocionální, nesobeckou, nezištnou, bezpodmínečnou lásku ke všemu živému kolem, na 90% má Venuši v Rybách.

Pro ty, kteří mají toto nebeské spojení, je romantika téměř jako druhý mateřský jazyk, i když se to mohou snažit skrývat (například v případě mužů). Venuše v Rybách vám dává schopnost ponořit se do oceánu emocí a plavat ve vlnách lásky s neskutečnou grácií.

Ryby a jejich speciální jazyk lásky

Když máte Venuši v Rybách, váš způsob flirtování může být podobný, jako tanec rybího hejna, stejně tak krásný, elegantní, mystický a tajemný. Místo tradičních komplimentů vyjadřujete své emoce svým speciálním jazykem připomínající vodní bubliny nebo kruhy na hladivě vody. Pochopitelně normální člověk vašim nejasným vyznáním obvykle nerozumí a často ani netuší, co vlastně vůbec chcete říct a o co vám jde. Díky tomu mohou ve vašem životě vznikat úsměvné situace či hůře ty smutné, kdy jste se pro někoho snažili až příliš. U toho jste se ponořili do svých iluzí a zapomněli sebe pro toho druhého.

Zajímá vás váš hloubkový astrorozbor (nevšední horoskop) o více nežli 30 stránkách ? Jako jediný, individuální horoskop na trhu obsahuje konkrétní, funkční rady, jak zlepšit svůj život a konzultaci v ceně! Více informací o něm najdete > zde

Odhalíte své priority, hodnoty a postoje na všech úrovních a získáte praktické rady ke změně vašeho života. Věřte mi, tento jedinečný nástroj astropsychologie vám otevře oči a pomůže vám dosáhnout skutečného osobního rozvoje a spokojenosti. Objednejte si svůj astrorozbor ještě dnes a začněte objevovat skrytý potenciál své osobnosti!

Venuše v rybách cítí nepředpojatou lásku a je vedená touhou zalíbit se všem. Velmi často to jsou lidé s velmi dobrou emocionální inteligencí. Ale pozor, iluze jsou neodmyslitelnou součástí života s Venuší v Rybách. Může se stát, že bude mít tendenci vidět vše skrz své růžové brýle, anebo naopak v tak černých barvách, kdy emoční bolest nebude schopná unést, že raději budete unikat ke všemu, co jí pomůže se té bolesti zbavit. Právě zkušenost bolesti (její způsobení druhému), ji může motivovat, se jí za každou cenu snažit vyhýbat. Potlačování sebe, lhaní, faleš pak může být logickým vyústěním.

Ryby a jejich snění

S vyzařováním romantické energie kolem sebe jste často neodolatelným magnetem pro všechny, kdo touží po kouzelném světě polibků a krásných gest. Jenže, poměrně snadno vás právě představy, iluze (zkrátka snění), mohou dostat k novému citovému dobrodružství. To ale nemusí nutně znamenat, že budete fyzicky nevěrní.. A emoční nevěra? Nad tou lze přivřít oči, ne?

Ať už vám Venuše v Rybách přinese jakýkoliv zážitek, jedno je jisté: Je to cesta, která vás nenechá chladnými a možná vás naučí, že nejdůležitější poklad je láska, empatie, soucit, kterou má řada z nás v sobě. Ovšem i tak krásné emoce se musí snažit Venuše v Rybách naučit ovládat, protože jinak si může projít mnoha citovými zklamáními, dokud nenajdete toho, kdo s ní bude konečně citově souznět…

Doufám, že se vám má mini ukázka rozboru Venuše v rybách líbila..


Nezmeškejte žádnou příležitost ke zlepšení svého života! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

ryby