Znamení štír

Štír znamení

Štír znamení – Můj článek na téma, jaká je Venuše ve štíru bude nebývale osobní, neboť se mě bytostně týká, ale vlastně nejen mě…

Víte, když jsme byli pouze přátelé s mým partnerem, který má kořeny na Kapverdských ostrovech. Jednoho dne jsem mu poslala písničku od Madonny s názvem Justify my love. Pro mě to bylo vyjádřením něčeho, co jsem k němu cítila a kdo jsem. A poslat tu písničku bylo nejjednodušším způsobem, jak vyjádřit mix tak hlubokých a silných pocitů. A jeho to naprosto dostalo, protože pro něj to bylo potvrzením (což ostatně celou dobu tušil, i když já to skrývám, jak jen mohu ), ta žena s andělskou tváří je rovněž ďábel. Pro muže asi neodolatelná kombinace? Vzhledem k tomu, že ho to štěstí potkává už nějakou dobu, evidentně se to dá přežít. Vlastně nikdo si z mých předešlých partnerů nikdy moc nestěžoval.

Pokud si pustíte tu písničku a uslyšíte hlas Madonny, hudbu a ještě si přeložíte text z AJ do češtiny – to vše je Venuše ve štíru.

Jednoho dne, kdy jsem s ním seděla v baru, pila koktejl a kouřila shisu kvůli něčemu mě na chvíli rozesmutněl, z ničeho nic přitáhl mou židli k sobě a já doslova otevřela pusu a vykulila oči. To byl pro mou Venuši ve štíru signál – v tomhle hodném muži se toho skrývá zatraceně víc a já to neviděla!!!! Jak je to možné??? Já vidím vše!!! No tak on byl první muž v mém životě, koho jsem nepřečetla.

Štír znamení, jaké je

Teď vážně – zpět na zem. Venuše ve štíru vám může zprostředkovat opojný, věrný, zábavný, silný, smyslný, hluboký vztah, kde je mimořádné pouto. Ovšem daný člověk MUSÍ být vyrovnaný a vztahu – protějšku věřit.  To může být jeden z největších problémů pro Venuši ve štíru. Když je člověk s Venuší ve štíru vyrovnaný, dokáže poskytovat zdravý prostor tomu druhému, neboť on sám si uvědomuje svoji svým způsobem „nezkrotnou identitu“, která rovněž potřebuje prostor pro sebe, aby si mohl užívat života! Nezkrotnou kvůli tomu – Venuše ve štíru miluje kontrolu, ale zároveň, když někdo kontroluje ji a snaží se jí něco diktovat, přetvořit, je to něčím, co Venuše ve štíru nesnese.  V ideálním případě se tato touha po kontrole projevuje např. jen po sexuální rovině, kde ji Venuše ve štíru může vyhledávat. Ve vyrovnané Venuši ve štíru se projevuje velká citlivost s uvědoměním vlastní ceny, síly a obrovské vytrvalosti. Právě díky tomu tento typ člověka nesnese přílišné vedení, organizování. Dokáže velmi dobře poznat tenkou linii mezi starostlivostí a ovládáním. Navíc vyrovnaný člověk ve štíru nepotřebuje, aby se ji/jej snažil někdo měnit! Proč taky? Tento člověk má změnu v popisu práce a hravě to dokáže sám!

Bohužel díky citlivosti, která se s Venuší ve štíru pojí, má v realitě života mnoho lidí problémy. Ve výsledku jsou velmi žárliví, manipulující, podezíraví, nedůvěřiví, prověřující, skrývající své motivy apod. Má problém věřit a druhého utiskuje. Pokud se vás to týká, změňte to! Jsem jasným důkazem, že to jde!!!!

O Venuši ve štíru bych toho mohla napsat toooolikkk…. Už s ní nějakou chvíli taky žiju a je to jízda. Vlastně čím jsem starší, tím je to upřímně lepší.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? NEVŠEDNÍ HOROSKOP ASTROROZBOR, KTERÝ MĚNÍ ŽIVOT – PŘÍBĚH O VÁS, CO VÁM POMŮŽE NAJÍT VAŠE SKUTEČNÉ JÁ O ROZSAHU VÍCE NEŽLI 30 STRÁNEK. Zjistit více informací > osobní horoskop

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Dozvědět se, jako první o nových rozborech slavných osobností, získat videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde