Toxický Vladimír Putin

Kdo je vlastně Vladimír Putin? Jak to může vypadat, když negativní vzorce chování ovlivní něčí mysl natolik, až se tento člověk stane toxickým? Tento článek není o politice, ale opravdu jen o osobnosti jednoho člověka.

Ačkoliv Vladimíra Putina osobně neznám, astropsychologie mi přináší skvělý nástroj k pochopení jeho osobnosti. Je naprosto jisté, že Vladimír Putin MILUJE prestiž – miluje vypadat, jako někdo, kdo je důležitý, úspěšný, má ve společnosti druhých vliv. S tím se pochopitelně může pojit velká moc a všelijaké taktizování pro jeho osobní zájmy. On chce přitom probouzet dojem, jak je oblíbený a laskavý vůdce druhých. Jenže jeho potřeba po vlivu může dojít do takových krajností, kdy je schopen si přizpůsobovat pravdu – ohýbat ji všemi směry za svými zájmy, aby stále vypadal, jako ten NĚKDO kolem jehož vlivu se točí celý svět a kdo přitom stále zůstává, jako tvůrce míru. V ten moment se jen jeho pravda stává tou nejdůležitější silou. V seberealizování jeho plánů se spokojí se svou vlastní filozofií – ideály, které neváhá vnucovat celému světu, jako ty jediné – pravdivé, nejvyšší, nejvíce spravedlivé.

Vladimír Putin proč je ohrožení pro svět

V jeho patologicky smýšlející hlavě chce mír pro Rusko, kdy Ukrajina je ta, která útočí a ohrožuje. Vzhledem k tomu, že Vladimír Putin dokáže ohýbat pravdu, slibovat při dosahování svých ambic vše možné i nemožné, není už podstatné, že jinde způsobuje chaos, bolest. To je v jeho pohledu opravdu pouze nezbytná cena za úspěch. Ve svém přístupu neváhá být pokrytcem ve smyslu, kdy nikdo nesmí ohrozit jeho zájmy, ale on si bere právo ohrozit zájmy druhých. Důvodem je, že všechno jeho snažení má vyšší, filozofický cíl, který musí být správný přeci pro všechny. To, že daná prospěšnost a důsledky těchto cílů nepodléhají z jeho strany nějakému hlubokému zkoumání, ale hlavně jeho víře ve svou pravdu a spravedlnost, je věc druhá. Nicméně tyto své cíle ve svém pohledu následuje odvážně, cílevědomě, přímočaře a má právo o nich přesvědčit celý svět. Vzhledem k tomu, že si rád stanovuje nové a nové cíle, lze předpokládat, že jej zastaví pouze jakákoliv vyšší moc (záměrně neuvádím, jaká to bude).

Vladimír Putin velmi náruživý sexuální partner

Ve své duši je cholerickým, chaotickým a velmi náladových člověkem, který může reagovat opravdu dle své momentální nálady. Ty se mohou značně střídat a měnit. Pokud se cítí zahnán do kouta, on opravdu neváhá reagovat lstivě, vytáčet se, jak to jen jde. Jeho duše je velmi zvídavá, ovšem tato zvídavost je povrchní a zaměřuje se hlavně na to, co jej aktuálně zajímá.

Ve své sexualitě je velmi náruživým partnerem. Jeho osobní kontakty jsou založené na tom, že potřebuje ovládat – kontrolovat každého kolem sebe. Za tím cílem se neštítí využívat manipulace, citového vydírání, hlubokého prověřování zájmů druhých, přičemž nevěří nikdy a nikomu. Jeho srdce mu velí vzít si z každého to, co je výhodné pro něj. A pokud se to někomu nelíbí nebo prohlédne jeho motivace, které mu je přirozené skrývat, jako svá nejhlubší tajemství, mstí se nebo při nejmenším dává lekce.

Paradoxní je, jak na širokou společnost chce působit, jako pracovitý, realistický, vytrvalý, pohodový člověk, který je pouze v případě nutnosti tvrdý, ale stále přitom stojí pevně nohama na zemi. Přemýšlela jsem, jak tento článek ukončit a jediné, co mě napadlo bylo „Moc si přeji, aby se jeho negativní vzorce myšlení neprojevovaly – on je měl pod kontrolou a asi nejsem sama“.

Jste zvědaví, co bych mohla napsat právě o vašich potřebách ve vztahu a o vaší osobnosti? NEVŠEDNÍ HOROSKOP ASTROROZBOR, KTERÝ MĚNÍ ŽIVOT – PŘÍBĚH O VÁS, CO VÁM POMŮŽE NAJÍT VAŠE SKUTEČNÉ JÁ O ROZSAHU VÍCE NEŽLI 30 STRÁNEK. Zjistit více informací > osobní horoskop

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Dozvědět se, jako první o nových rozborech slavných osobností, získat videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde