sexuální experimenty

Vztah na celý život začíná u videí pro dospělé?

Nepočítaně lidí si klade otázku, jak si zajistit vztah na celý život a to zvlášť v tak proměnlivé době plné všude přítomných nástrah ze strany sociálních médií. Rozhodně to nezačíná u čtení článků typu, jaké znamení je nejvěrnější. Proč? Protože vyčíst vztahové návyky z astrologického radixu opravdu nelze jen ze slunečního znamení. Pro partnerský astrorozbor se toho bere v potaz mnohem více, aby se dospělo k porovnání souhry charakterů a zjištění perspektivy vztahu.

Lidé nelenili a zjistili, že největší šanci na vztah po zbytek života mají lidé, kteří si najdou protějšek kolem 35 roku života. Důvodem je, že už mají něco odžito a nikdo neví, kolik let života před sebou. Nechci znít tak negativně, v tomto případě je to ale nevyhnutelné.. Nicméně kolem 35 roku života už lidé obecně spíše ví, co chtějí, nechtějí. Mají něco odžito a zároveň díky svému věku vyšší pravděpodobnost, že délka vztahu samotného zasáhne jejich střední, důchodový věk. Tento výzkum zjevně pominul fakt, že je čím dál vyšší rozvodovost u lidí nad 55 let. Samozřejmě to není pravidlem.

V poslední době tolik omílaná generace Z, trpí dle sociologů nešvarem, kdy se postupně zříká vztahů, sexu a raději kouká na filmy pro dospělé. Jenže i starší generace se upíná ke sledování filmů pro dospělé. Ze statistik můžeme zjistit, že nejčastější sexuální představou je trojka u obou pohlaví. Co to má ale proboha společného s dlouhodobým vztahem? Kupodivu dost..

Průměrný počet sexuálních partnerů u žen je prý 9, u mužů 11. V porovnání se světem na tom nejsme zrovna upřímně slavně ve smyslu sexuálních zkušeností. Jak je vidno sexuální experimentování, promiskuita nám „nevoní“. I přesto se ale tolik lidí dopouští nevěry ve vztahu z mnoha různých důvodů, jež mohu popsat v nějakém dalším budoucím článku. Stále o něco častějším iniciátorem nevěry je muž. A je to opět muž, který při výběru životní partnerky dochází k velice rychlé dedukci, zda je pro něho daná žena natolik hodnotná, aby to s ní myslel opravdu vážně a nešlo mu jen o tu postel. O tu postel jde mužům sice vždy, ovšem rozdíl je v tom, že když se mu opravdu líbíte, po sexu začne investovat city a vše další.

Dedukce muže se děje v řádech dnů a její výsledek se navíc může kdykoliv přehodnotit. Pokud si tedy žena myslí, že daného muže „uloví, užene apod.“, dostane se do typu vztahu, kde si jí muž nebude dostatečně vážit a jen se poveze. Ve většině těchto případů, si takový muž nechce ani ženu vzít.

Dochází vám, jak  je sex  a s ním spojená intimita velkým hybatelem vztahů? Když pominu fakt, že každý z nás musí do vztahu vstupovat se zdravým chováním /očekáváními, abychom si šanci na vztah po zbytek života nezabili, bez uspokojivého sexu se to zjevně neobejde.

O filmech pro dospělé

Víte, jaký je nejčastější důvod, proč se zadaní muži koukají na filmy pro dospělé? Ne kvůli tomu, že to jsou „prasata“. Nejčastějším důvodem je, že chtějí upustit páru a nechtějí se dopustit aférky. To, že na filmech pro dospělé může vzniknout nezdravá závislost, ví už dnes asi každý. Mnoho lidí zároveň vyhledává filmy pro dospělé, protože si tak uspokojují představy, které by jen těžko z vícero důvodů naplnily v realitě života. Konečně se dostávám k tomu klíčovému. Já se ptám proč by je nenaplnily, pokud nepůjde o něco trestného…? Dle mého názoru je daleko lepší být nějakou dobu single, sexuálně experimentovat – můžete to nazvat užívat si, nežli být pokrytecky ve vztahu, bokem sledovat videa pro dospělé. Žít svůj nenaplněný sexuální život ve fantaziích / videích, neboť druhý nenaplňuje a vlastně nikdy nenaplňoval naše očekávání, jež ani my sami neznáme v plné intenzitě, natož abychom je uměli zdravě pojmenovat v partnerském vztahu tomu druhému. Samozřejmě, pokud se s druhým v tom směru potkáváte, mohu jen tleskat.

Proč si pořádně užít ještě před vstupem do vztahu?

Absolutně každému bez ohledu na pohlaví, bych nejen trochu té promiskuity a sexuálního experimentování „předepsala“ ještě před vstupem do vážného vztahu. Důvod? Protože by se mnoho lidí takzvaně vyblblo, což by mělo pozitivní efekt nejen na jejich možnou loajalitu vztahu, ale i poznání charakteru, co jim vlastně v sexu vyhovuje a tedy s jakým typem protějšku mohou dospět sexuální a celkově intimní souhry. Má to svou logiku, pokud si člověk před vstupem do vztahu vyzkouší to, co jej láká, ve vztahu už spíše netrpí nutkáním okusit nepoznané, ví co ve vztahu opravdu chce, a raději se soustředí na samou kvalitu prožitku, budování souhry se svým partnerem a hledá různé, nové cesty, jak jej milovat, pokud mu v tom směru nechybí úsilí a chuť.

Všechny uvedené faktory nejsou samozřejmě tím jediným bodem zajišťující vztah po zbytek života, protože jak jsem už mnohokrát uvedla v jiných článcích, bez souhry životních hodnot, charakterů, zdravých komunikačních návyků, oboustranného oceňování, úsilí a vůbec vědomé volby se vztahu zavázat, se nikam rovněž nedopracujete. Nakonec je také chybou se nestarat o svou tělesnou schránku. Protějšek by nás opravdu neměl odpuzovat..

Získejte ZDARMA přístup k exkluzivnímu online kurzu „Jak poznat, že je to ten pravý/á“. 30 minutový online video kurz vám přinese jasné, konkrétní a snadno srozumitelné rady, které vám pomohou ověřit, zda jste našli toho pravého / pravou a nikoliv nevyrovnaného psychopata. Tento  online video kurz navždy změní váš pohled na vztahy, neboť pro vás odkryje jakými způsoby odhalit nevyrovnaného člověka. Začněte konečně rozvíjet své vztahy správným směrem! Tento kurz můžete získat zde.

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 15 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s transformaci života a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, efektivně a na hluboké úrovni.

sexuální experimenty